Kriptopara

HIVE Coin Geleceği 2022'de Ne Olur? 3 Analistten Fiyat Tahminleri

  Altcoin yatırımcılarına büyük çaplı kazanç fırsatı sunan kripto para birimlerinden biri olarak gösterilen HIVE coin fiyat hareketleri merak ediliyor. Kripto para piyasasında deneyim sahibi 4 analistten HIVE coin geleceği ve fiyat tahminlerini yazımızda bulabilirsiniz. 

  HIVE Coin Geleceği 2022'de Ne Olur?

  Finansal haberlerdeki bilgilere dayalı HIVE coin fiyat tahmininin güçlü bir alım veya satım sinyali oluşturup oluşturmayacağı tartışma konusu olarak görülmektedir. HIVE coin tahmininde bulunan uzmanlar, büyük haber ağlarından fiyat tahmin modülü kullanmaktadır. belirli bir yatırım ufku boyunca HIVE coin fiyatında yükselişin devam edeceği düşünülmektedir.

  HIVE coin fiyat tahmini veya geçmiş verileri üzerinde şirket içi derin öğrenme (sinir ağı) algoritması uygulayan analistlere göre 2021 yılı sonunda ve 2022 yılında boğa rallisi devam edecektir. Sistem, geçmiş fiyat girdi verilerine dayanarak, geleceğin çeşitli dönemleri için HIVE coin fiyatını tahmin etmektedir. Yarın, gelecek hafta, gelecek ay, gelecek yıl, 5 yıl sonra gibi geleceğin çeşitli dönemleri için HIVE coin fiyatı net olmasa da tahminler yükseliş trendinin devam edeceğini işaret etmektedir.

  HIVE Coin Grafik Analizi

  HIVE coinin geçmiş fiyat verileri üzerinde derin yapay zeka destekli teknik analiz uygulayan anonim analistler, gelecekteki HIVE coin fiyat tahminleri yapmaktadır. Bu noktada kullanılan göstergeler arasında geçmiş fiyat, HIVE piyasa değeri, HIVE hacmi ve daha pek çok parametre yer almaktadır. Analistlere göre HIVE coin fiyatında yükselen kanal içindeki boğa hareketi devam etmektedir. Çanak kulp formasyonunu tamamlaması beklenen HIVE/USD paritesinde zaman zaman düşüş sinyalleri görülebilir. 

  Price Prediction HIVE Coin Fiyat Tahmini

  Price Prediction ekibindeki tecrübeli analistler, HIVE coin geçmiş fiyat verilerine ilişkin derin teknik analize göre, 2021 yılı sonunda HIVE coin fiyatının minimum 0.65 dolar olmasını beklemektedir. Bu süreçte HIVE coin fiyatı, ortalama 0.68 dolar işlem fiyatı ile maksimum 0.71 dolar seviyesine ulaşabilir.

  Analistlerin uzun vadeli HIVE coin fiyat tahmininde ise 2022 içinde minimum 0.92 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. HIVE coin fiyatı, 2022 boyunca ortalama 0.96 dolardan işlem görecektir. Yıl içinde en fazla HIVE coin fiyatı ise 1.13 dolar seviyesine ulaşabilir.

  Wallet Investor HIVE Coin Fiyat Tahmini

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Wallet Investor ekibi uzun vadeli HIVE coin tahmini yapmaktadır. Analistlerin tahminlerine göre HIVE coin fiyatında uzun vadeli bir artış beklenmektedir 2026 yılı için fiyat tahmini 2.186 ABD Doları seviyesindedir. 

  HIVE coin yatırımında bu performans ile 5 yıllık bir yatırımla gelirin yüzde 135,56 civarında artış göstermesi bekleniyor. Uzmanlara göre piyasada düşüşler yaşanması ihtimalinde mevcut 100 dolarlık yatırımınız 2026'da 235,56 dolara kadar çıkabilir.

  Coin Arbitrage HIVE Fiyat Tahmini

  Hive geçmiş fiyat verilerine dayanarak, HIVE coin fiyatının 2021 yılı sonunda 0.85621 dolar olabileceği tahmin edilmektedir. Önümüzdeki 3 yıl içinde, en yüksek HIVE coin fiyatı 6.01455 dolara ulaşabilir ve en düşük 0.52914 dolardan işlem görebilir.  

  Coin Arbitrage ekibine göre, 2022 sonunda HIVE coin fiyatının 1.66241 dolar civarında olacağını ve 2023 sonunda ise 2.68978 dolar seviyelerine kadar çıkabileceği tahmin edilmektedir. 2024 sonunda HIVE coin başına dikkate değer bir 4.35206 dolar değeri bulunmaktadır. 

  Sonuç Olarak

  Yerli altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği projelerden HIVE coin fiyatında analistlerin büyük bir çoğunluğu yükseliş beklemektedir. Yatırımcılar, HIVE coin yatırımı yapmadan önce piyasadaki mevcut trendlere ve destek noktalarına dikkat ederek tercihte bulunmalıdır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle