Kripto Para

Ripple şirketi 110 milyon XRP’yi Huobi borsasına taşıdı

  Blockchain devi Ripple, başka bir XRP birikimini popüler kripto para borsaları arasında yer alan Huobi platformuna taşıdı. Üst  düzey kripto para borsaları arasında gerçekleşen bu transfer işleminde 110 milyon adet XRP token aktarılmış oldu…

  Kripto para dünyasının en çok takip edilen ve adından söz ettiren blockchain şirketlerinden Ripple yeni bir XRP transferi gerçekleştirdi. Kripto para yatırımcılarının kullandığı Huobi borsasına XRP gönderen dev şirket, bu gelişmeyle basında yer aldı. Üst düzey kripto para borsaları arasında gerçekleştirilen transfer işleminde 110 milyon XRP token aktarıldı.

  Whale Alert kripto para izleme platformu tarafından rapor edilen bu transfer, kripto para yatırımcılarının da dikkatinden kaçmadı. Piyasa ve kripto para borsalarındaki balina hareketlerini takip eden Whale Alert raporunda son dönemde yapılan büyük XRP işlemleri öne çıktı. Yarım düzine kadar XRP transferine dikkat çekilirken Fintech devi Ripple, Huobi’ye düzenli XRP transferlerini devam ettiriyor.

  Dev XRP Transferi Dikkat Çekti 

  Whale Alert izleme botu, dijital borsa da dahil olmak üzere bir dizi kuruluş tarafından yedi büyük XRP işlemi yapıldığını duyurdu. Bu transferlerde en çok kullanılan kripto para devleri ise Binance ve Huobi borsaları oldu. Verilere göre 40 milyon XRP token Binance borsasından Huobi borsasına transfer edildi

  Buna ek olarak, bu iki platform birbirleri arasında 30 milyon XRP daha transfer etti. Whale Alert ayrıca anonim bir kripto balinasının yaklaşık 7.5 milyon XRP token’ın ABD merkezli Kraken borsasına aktarıldığını tespit etti. 

  Ripple 100 Milyon XRP Saldı

  Ripple şirketi, geçmiş dönemde olduğu gibi Çin’in en büyük kripto para borsalarından Huobi’ye bir hafta daha düzenli XRP transferi yaptı. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un talimatıyla Çinli firmaya her biri 5.5 milyon XRP’lik yedi günlük işlemle 38.5 milyon XRP gönderildi. 

  Kripto para piyasasında özellikle XRP yatırımcılarının yakından takip ettiği bu balina hareketleri büyük ilgi görüyor. Son dönemde günlük transferin boyutu azalsa da Ripple’ın RL18-VN cüzdanından yapılan son iki işlem, Ripple’ın günde ortalama 4 milyon token gönderdiğini gösteriyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle