Kriptopara

ADA (Cardano) Coin Fiyat Tahminleri

  Özellikle 2021 Haziran ve Temmuz aylarındaki değer kazanımları ile dikkat çeken ADA Coin yatırımcılar tarafından çok daha yakından takip edilmeye başlandı.

  ADA Coin Fiyat Tahminleri

  Yatırımcılar ADA Coin için yapılan fiyat tahminlerini bilmek istiyorlar. Bu yazımızda analistlerin ADA Coin fiyat tahminleri hakkındaki bilgileri 2021 ve 2025 yıl aralığını baz alarak sunmaya çalışacağız.

  Cardano Coin Gelecek Yorumu

  ADA Coin’in geleceği hakkında yorum yapan analistler, özellikle Alonzo güncellemesi ardından ADA Coin’in daha tercih edilir hale gelebileceğini ve hızlı fiyat artışına gidebileceğini ifade ediyorlar. Bir kısım ise ADA Coin’in geleceğini değerlendirirken 2025 yılına özellikle dikkat çekip, fiyat çöküşlerinin yaşanabileceğini tahmin ediyorlar.

  ADA Coin Grafik Analizi

  ADA Coin grafiğini analiz eden ve yorumlayan anonim analistler, 1 Hazirandan itibaren bir inceleme gerçekleştirerek, geleceğe yönelik fikirlerini sundular. Analistler, Haziran ayında grafikte çanak üzerinde tutunmanın oluştuğunu ifade ettiler. Diğer yandan 1.05 dolarlık fiyatta ise çok güçlü bir desteğin olduğunu sert düşüşte bant altına inam ihtimalinin zor olduğunu açıkladılar.

  Anonim analistler Temmuz ayında ise grafikteki yeşil alan geçişe, Salvador ve Hoskinson görüşmesi ardından nasıl giriş yapıldığına dikkat çekiyorlar. Temmuz’da artış sinyallerinin yüksek oranda oluştuğunu belirten anonim analistler, ilk direnç noktasını ise 1.40 dolar olarak açıkladılar. Analistler 2021 yılı Ağustos başında yükselen trendin devrede olabileceği bu süreçte ise 1.40 dolarlık direncin kırılması ile 1.43 dolar seviyesine çıkış sağlanabileceğini belirttiler. Anonim analistlerden Ecryptobulls tarafından yapılan bu grafik analize göre, 2021 Temmuz ayının önemli destek alanı ise 1.20 dolarlık fiyat seviyesi oldu.

  ADA Coin Fiyat Tahmini 2021

  ADA Coin için 2021 Yılına yönelik yapılan fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • LongForecast Analistleri: 2021 yılında ADA Coin’in 4.19 dolar ile 5.20 dolar arasında fiyatlanmasını bekliyorlar. Bu kapsamda fiyat tahminleri artış yönünde şekilleniyor.
  • Coinpedia Analistleri: Cardano Coin’in 2021 sonunda 5 ile 7 dolar arasında olmasını bekliyorlar. Tahminleri değer kazanımı yönünde geldi.
  • Digital Coin Price Analistleri: ADA Coin’in 2021 sene sonunda 2.94 dolar seviyesinde olmasını bekliyorlar. Analistlerin tahminlerine göre ADA Coin sene sonunda değer kazanımı içinde yer alabilir.

  ADA Coin Fiyat Tahmini 2022

  ADA Coin için 2022 senesine yönelik yapılan fiyat tahminleri hakkında bilgiler şunlardır:

  • WalletInvestor Analistleri: ADA Coin’in 2022 yılbaşında 3.5 dolar olabileceğini ifade ediyorlar. Bu açıdan 10 Temmuzda kayda geçen 1.34 dolar üstü fiyat tahmini ile şu an içinde eğer kazanımı yönünü işaret ediyorlar.
  • Longforecast Analistleri: 2022 senesinde Cardano Coin’in 4 dolar ile 6 dolar bandı arasında dalgalanabileceğini tahmin ettiler. Analistlere göre 2022’de değer kazanımı tabloya gelebilir.
  • CoinPedia Analistleri: Bu analist topluluk ADA Coin’in 2022 sonunda 22 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Değer kazanımı yönünde oldukça parlak bir tahmini sundular.
  • DigitalCoin Price Analistleri: Analistler 2022 ilk yarısında ADA Coin’in 3.64 dolardan fiyatlanabileceğini düşünüyorlar.

  ADA Coin Fiyat Tahmini 2025

  ADA Coin için 2025 senesine yönelik yapılan fiyat tahminleri hakkında detaylar:

  • WalletInvestor Analistleri Fiyat Tahmini: Bu topluluğa göre ADA Coin 2025 senesinde 9 dolardan fiyatlanabilir ve fiyat artışına gidebilir.
  • Longforecast Analistleri Fiyat Tahmini: Analist topluluğun tahminine göre, ADA Coin 2025 yılında bir çöküşün eşiğinde olabilir ve 1.60 dolar ile 2.40 dolar arasında dalgalanma yaşayabilir.
  • Digital Price Coin Analistleri Fiyat Tahmini: Önemli analist topluluk, ADA Coin’in 2025 senesinde 5.87 dolar civarından ilk yarı içinde fiyatlanabileceğini düşünerek, değer kazanımı yönünde tahmin yaptı.
  • CoinPedia Analistleri Fiyat Tahmini: Uzman analist topluluk ADA Coin’in 2022 ikinci yarısında 100 dolara kadar çıkabileceğini ifade ederek, en uçuk fiyat tahminine imza attılar.

  Cardano Güncel Fiyatı Ne? 1 ADA Coin Ne Kadar?

  Kripto para borsalarındaki en son güncel verilerde 1 ADA fiyatı %cardano+try% TL. Döviz cinsinden ise %cardano+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cardano fiyatı 24 saatte %cardano+yuzde%.

  Sonuç Olarak

  ADA Coin analistlerin 2021, 2022 ve 2025 için değer kazanımı yönünde tahmin yaptıkları kripto paralar arasına girmeyi başardı. Ancak 2025’te bir tehlike yaşanabileceği ve fiyatın düşebileceği de Longforecast analistlerince açıklandı.

  ADA Coin yükseliş yönündeki fiyat tahminlerine uygun ilerlerse pek çok noktada kar sunabilecek. 2021 yılında gerçekleştirdiği güncellemeler ile oldukça popüler hale geldi. Gelecekte de bazı güncellemelerin yapılacağı ekip tarafından ifade ediliyor. Bu haberlerin fiyat üzerindeki etkisi dikkatle takip edilmeli.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle