Tranchess (CHESS) Coin Nedir? CHESS Token Nasıl Alınır?

  Yerli yatırımcıların en çok merak ettiği altcoin projelerinden biri olan Tranchess (CHESS) coin, son dönemde başarılı bir performans ortaya koymasıyla dikkat çekmektedir. Bu yazımızda CHESS token nedir, nasıl alınır, avantajları ve dezavantajları nelerdir gibi detayları bulabilirsiniz. 

  Tranchess (CHESS) Coin Nedir?

  Tranchess projesi, farklı risk iştahlarına sahip farklı yatırımcı sınıflarına hitap eden tranche fonlarından ilham alan, tokenize edilmiş bir varlık yönetimi ve türev alım satım protokolüdür. Tranchess adı, satranç oyunundan ve Fransızca “Tranche” kelimesinden esinlenmiştir. Tranchess, 24 Haziran 2021'de piyasaya sürülmesiyle yatırımcıların dikkatini çekmiştir. 

  Bununla birlikte CHESS token ise Binance Smart Chain altyapısını kullanan ancak ERC-20 standardını izleyen Tranchess Protocol'ün yerel kripto para birimidir. Tranchess ekosisteminde oylama, ücret iadesi vb. için yaygın olarak CHESS token kullanılmaktadır.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Tranchess projesinin temel amacı, belirli bir dayanak varlığı izleyen tek bir ana fondan farklı bir getiri matrisi sağlamaktır. Tranchess Protocol projesi, Danny Chong ve Team'in tarafından geliştirilmiştir. Binance Smart Chain ağını kullanan bu proje hakkında Whitepaper’ı ve detaylı bilgileri https://docs.tranchess.com/ whitepaper bağlantı adresi üzerinden inceleyebilirsiniz. 

  CHESS Coin Yorumları

  Tranchess projesinin, Google, Facebook, Microsoft gibi teknoloji firmalarında ve Morgan Stanley, UBS ve BNP Paribas gibi Yatırım Bankalarında çeşitli deneyimler ve rollerden oluşan bir ekiple başlatılması dikkat çekmektedir. Kripto para uzmanları, bu kadar başarılı bir ekibe sahip olan proje sayesinde CHESS coin yatırımlarına olumlu bir perspektiften bakmaktadır. 

  Tranchess (CHESS) Coin Geleceği 

  Özellikle ticaret ve DeFi protokollerinde siber güvenlik konusunda deneyimli olan ekibiyle CHESS coin geleceği umut vermektedir, akıllı sözleşme kodlama konusundaki gelişmelerle birlikte, önümüzdeki yıllarda bakım ve yükseltmelere katkı sağlanması beklenmektedir. CHESS coin daha fazla talep görerek yüksek fiyat seviyelerine ulaşabilir. 

  Tranchess (CHESS) Token Nasıl ve Nereden Alınır?

  • 1. Adım: Tranchess (CHESS) Token satın almak için öncelikle listeleme yapan Binance, ZT, Gate.io, AOFEX gibi kripto para borsalarının web sitesine girin. 
  • 2. Adım: Borsada ücretsiz hesap açın.
  • 3. Adım: Hesabınıza para göndermek için para transferi yöntemini seçin.
  • 4. Adım: Bakiyenizi kontrol ettikten sonra borsanın kripto para satın al menüsünü kullanarak CHESS Token'i seçin ve alım emri girin. 
  • 5. Adım: Satın aldığınız CHESS Token'ları borsada veya soğuk cüzdanlarda saklayabilirsiniz. 

  Avantajları Neler?

  Tranchess (CHESS) Token avantajları şunlardır:

  • DeFi sektöründe ünlü ve deneyimli bir geliştirici ekibe sahiptir. 
  • Kullanıcıların BTC'yi takip ederken daha fazla kazanç elde etmelerini sağlamaktadır.
  • Kullanıcıların, CHESS coinleri ödünç vererek veya zorunlu tasfiye olmadan kaldıraçtan yararlanarak ekstra faiz kazanmalarına olanak tanımaktadır.
  • Tranchess ekosistemi, hem NAV hem de verim perspektiflerinden kazanç sağlar.

  Dezavantajları Neler?

  Tranchess (CHESS) Token dezavantajları şunlardır:

  • CHESS coin diğer kripto para birimlerinde olduğu gibi yüksek volatilitesi sebebiyle riskli bir yatırım tercihidir.
  • Benzer projelerin DeFi sektöründeki rekabeti yüksek olduğu için zaman zaman CHESS coin geri planda kalabilir. 

  Sonuç Olarak

  Tranchess projesi, çeşitli risk-getiri çözümleri ile kazancı artıran bir varlık takipçisi platformdur. Tranchess, belirli bir dayanak varlığı izleyen tek bir ana fondan farklı bir risk/getiri matrisi sağladığı için tercih edilmektedir. Platformun yerel kripto para birimi CHESS tokendir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle