Analist, ETH’yi geride bırakabilecek altcoini açıkladı

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği anonim analistlerden The Crypto Dog, yüz binlerce takipçisine altcoin tavsiyesinde bulundu. Deneyimli analiste göre bu altcoin, Ethereum’u bile geçebilecek potansiyele sahip…

  Kripto para dünyasında özellikle altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği The Crypto Dog, yeni açıklamalarıyla gündeme geldi. Yüz binlerce takipçisine sosyal medyadan önemli bilgiler vermeye devam eden analistin yeni gözdesi de dikkat çekti. Uzun vadede Ethereum (ETH) kripto para biriminden çok daha fazla heyecan yaratan projeye dikkat çeken analist büyük ilgi gördü. 

  Tecrübeli analist, Layer 1 blockchain ağı Solana (SOL) tavsiyeleriyle gündeme geldi. Geçtiğimiz dönemde kripto para piyasalarının sert düşüş yaşadığı anlarda bile SOL’un geliştirilme konusunda yükselen performansına dikkat çeken analist, bu projeden umutlu olduğunu söyledi. 

  Solana’nın Ethereum’a Karşı Avantajlarını Sıraladı

  The Crypto Dog, son paylaşımında Solana ağının arkasında çok ciddi ve başarılı bir ekip olduğunu hatırlattı. Bitcoin ve Solana’nın Ethereum’a karşı önemli avantajlarının bulunduğunu söyleyen analist, uzun vadede Solana’nın Ethereum’u geçebileceğini açıkladı

  Analiste göre Solana, kripto para piyasasında lider altcoin Ethereum’a kıyasla çok daha büyük bir yükseliş potansiyeli taşıyor. The Crypto Dog, altcoin yatırımcısı yüz binlerce takipçisine yaptığı açıklamasında Layer 1 ağları arasında en çok güvendiğinin Solana olduğunu da vurguladı.

  Layer 1 Odaklı Kripto Para Projeleri

  Altcoin yatırımcılarının takip ettiği anonim analist, Layer 1 odaklı kripto para birimleri arasında öne çıkan projelere örnekler verdi. Bunlardan biri de Binance Coin (BNB) olarak tanıtıldı. Ayrıca Ethereum kurucu ortakları tarafından piyasaya sürülen Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) kripto para birimleri de bu listede yer alıyor. 

  Son zamanlarda kripto para yatırımcılarının gözünden düşmelerine rağmen Cosmos (ATOM) ve EOS da iddialı Layer 1 odaklı kripto para birimleri arasında bulunuyor. Altcoin yatırımcılarının yeni favorilerinden Solana, aynı Binance’in BSC ağına destek vermesi gibi FTX kripto para borsası tarafından destekleniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle