Kriptopara

3 Uzmandan Basic Attention Token (BAT) Geleceği, 3 Tahmin

  Hızlı yükseliş hareketleri ile dikkat çeken Basic Attention Token (BAT) coin yerli yatırımcılar tarafından da merak edilmektedir. Uzmanlar BAT coin yatırımı yapmadan önce önemli raporlara ve tavsiyelere dikkat edilmesi gerektiğini hatırlatmaktadır. Bu kapsamda 3 usta analistin Basic Attention Token (BAT) geleceği hakkındaki güncel fiyat tahminlerini rehberimizde bulabilir, yatırımlarınızı buna göre yapabilirsiniz.

  Basic Attention Token (BAT) Coin Geleceği

  Basic Attention Token (BAT) coin, kripto para dünyasında son dönemde adından söz ettirmeye başlayan altcoin projelerinden biridir. Dijital reklamcılık alanında önemli çözümler sunan BAT coin geleceği hakkında uzmanların güncel değerlendirmeleri şu şekildedir:

  • BAT coin reklamcılar, yayıncılar ve internet kullanıcıları arasında ticareti kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Bu sebeple BAT coin fiyatının reklam sektöründeki büyüme ile birlikte değer kazanmaya devam etmesi beklenmektedir. 
  • Markalar ve müşteriler arasındaki reklam ilişkisini yeni teknolojiye ve ekosisteme uyumlu hale getiren bu projenin gelecekte değer kazanma potansiyeli vardır. BAT coin reklamların dijital dünyadaki akışından en fazla kazanç sağlayacak projeler arasında gösterilmektedir. 
  • Basic Attention Token (BAT) coin kendi ekosistemine ait Brave tarayıcısını kullandığı için web dünyasında giderek popülerlik kazanmaktadır. İnternetten kazanç fırsatı sunan Brave kullanıcı sayısı artarsa BAT coin geleceği son derece parlak görünmektedir. 

  Basic Attention Token (BAT) Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Deneyimli kripto para analistleri, Basic Attention Token'in geçmiş fiyat verileri üzerinde derin yapay zeka destekli teknik analiz uygulayarak gelecek BAT coin fiyat tahminleri paylaşmaktadır. Geçmiş fiyat, Basic Attention Token piyasa değeri, Basic Attention Token hacmi ve daha pek çok parametreyi içeren BAT coin için maksimum geçmiş veriler baz alınmaktadır. Grafikteki son hareketlere göre BAT coin 50 günlük ve 100 günlük hareketli ortalamasının altında bulunmaktadır. Anonim analistlere göre, RSI tarafından oluşturulan yükseliş ayrışmasının ardından gerçekleşecek yeni bir yükseliş hareketi öncesinde BAT coin yeni bir destek oluşturmaktadır. 

  BAT Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Basic Attention Token (BAT) kripto para projesi, içerik oluşturucular ve tüketiciler için adil olan dijital reklamcılık etrafında etik bir dağıtım yapmayı amaçlayan bir ekosistemdir. Brave tarayıcı tabanlı reklam kampanyalarının yürütülmesi için ödeme aracı olarak kullanılan BAT coin, aynı zamanda bu ekosistemin yerel kripto para birimidir. Projenin çalışma prensibine bakıldığında Brave adlı özel bir web tarayıcısına yerel olarak entegre edilen BAT coin reklamcıların verdiği ücretlerden kullanıcılara ödül olarak verilir. Brave, ödenen tutardan küçük bir komisyon alır ve geri kalan kısım yayıncı kullanıcılara dağıtır.

  BAT Kullanım Alanları Nelerdir?

  BAT coin, web etkinliklerine göre reklamcılar, yayıncılar ve internet kullanıcıları arasında değiş tokuş edilebilir olması nedeniyle geniş bir kullanım alanına sahiptir. Temelde dijital reklamcılık alanında öne çıkan bu üç grup arasındaki ticareti kolaylaştıran BAT coin, Brave tarayıcısında kullanılmaktadır. . Bu tarayıcı, güvenilir ortaklardan yerel reklamlar sunar ve bu reklamlar, görüntüledikleri için kullanıcılara BAT coin ödülü dağıtılır. 

  BAT Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel verilere göre şu anda 1 BAT fiyatı %basic-attention-token+try% TL. Döviz cinsinden ise %basic-attention-token+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Basic Attention Token Coin fiyatı 24 saatte %basic-attention-token+yuzde%.

  BAT Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  Son dönemde hızlı yükseliş hareketleri ile gündeme gelen BAT coin, özellikle altcoin yatırımcıları tarafından mercek altında tutulmaktadır. Usta analistler, BAT coin geleceğine ilişkin beklentilerde olumlu açıklamalarda bulunmaktadır. BAT coin, web etkinliklerine göre reklamcılar, yayıncılar ve internet kullanıcıları arasındaki ticareti kolaylaştırdığı için gelecekte çok daha fazla talep görebilir. Bu potansiyeli sayesinde BAT coin fiyatında yükseliş beklentisi devam etmektedir.  

  Basic Attention Token (BAT) Projesi Güvenilir Mi, Alınır Mı? 

  Basic Attention Token projesinin arkasında Brave Software şirketi bulunmaktadır. Brave Software kurucusu ise Brendan Eich olması sebebiyle bu proje son derece güvenilir bir konumdadır. FireFox web tarayıcısının kurucu ortağı tarafından geliştirilen BAT coin, kripto para uzmanları tarafından da onaylanmaktadır. Bu yüzden BAT coin yatırımı yapmak isteyen yatırımcılar gönül rahatlığı ile bu projeyi tercih edebilirler. 

  BAT Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Basic Attention Token ve Brave internet tarayıcı ekosistemini farklı kılan bazı özellikler vardır. BAT coini benzersiz yapan özelliklerin başında, henüz ağda aktif biçimde kullanılmayan kullanıcı ödüllendirme sistemi yer almaktadır. Bu sistem sayesinde web siteleri ve sosyal medya kullanıcıları ödüllendirilmektedir. Kullanıcılar platforma güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra hesaplarında biriken ödüllerini BAT coin olarak toplayabilmektedir. 

  BAT Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  BAT coin avantajları şunlardır:

  • BAT coin yatırımı yapan kullanıcılar bunları nakit veya başka bir kripto para birimiyle değiştirebilirler.
  • Brave tarayıcısı, rakip tarayıcılara göre 3-6 kat daha hızlı açılan ücretsiz bir tarayıcıdır.
  • Sosyal medya kullanıcıları en sevdikleri içerik oluşturucularını desteklemek için BAT coin ile ödeme yapabilir.
  • Brave tarayıcısı üzerinden reklam izleyen kullanıcılara BAT coin ödülleri verilri. 
  • Ethereum ağında kullanan Brave tarayıcısı güvenilir bir altyapıya sahiptir. 

  BAT coin dezavantajları şunlardır:

  • Yüksek volatiliteye sahip olan BAT coin diğer kripto para birimleri gibi riskli bir yatırım tercihidir. 
  • Brave tarayıcısının kullanıcı kaybetmesi durumunda BAT coin değer kaybedebilir. 

  Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  Son dönemde giderek popülerlik kazanan BAT coin yatırımı yapabilmek için öncelikle bu altcoini listeleyen borsalarda hesap açmak gerekir. En popüler kripto para alım satım platformları arasında BAT coin listeleyen borsalar şunlardır:

  • Binance
  • Bithumb
  • Coinbase Exchange
  • KuCoin
  • Binance US
  • Kraken
  • FTX
  • Bitsamp 
  • Coinone
  • Gate.io
  • FTX US
  • Uniswap V2
  • Huobi Global
  • Bitfinex
  • Bittrex

  Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Yerli yatırımcılar BAT coin alım satım işlemlerinden önce kripto para dünyasının ünlü analistlerinden gelen açıklamalara büyük önem vermektedir. BAT coin yatırımından maksimum kazanç elde edebilmek için uzmanların raporlarına ve tavsiyelerine göre hareket etmek önemlidir. Altcoin piyasasında adından sık sık söz ettiren 3 usta analistin BAT coin geleceği ile ilgili fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • Trading Beasts uzmanlarına göre, BAT coinin büyük bir dalgalanmayı yansıtacağını tahmin edilmektedir. Kısa vadede 2022'nin ilk çeyreğine kadar BAT coin fiyatında 0,97 dolara kadar işlem görebilir.
  • Yatırımcıların yakından takip ettiği Wallet Investor analistlerine göre mantıksal bir algoritmaya dayanan BAT coin teknik analiz sonuçlarında yükseliş görülmektedir. Uzmanlar hem kısa vadeli ralli hem de uzun vadeli potansiyel avantajlara dikkat çekmektedir. Basic Attention Token fiyatı 2022'nin sonunda 1 dolara ulaşabilir.
  • Tecrübeli analistlerden oluşan Digital Coin Price ekibine göre uzun vadeli bir artış beklenmektedir. 2026 için BAT coin fiyat tahmini 3.587 ABD Doları olup yaklaşık 5 yıllık bir yatırımla gelirin yüzde 955.8 civarında olma potansiyeli vardır.

  Sonuç 

  Basic Attention Token (BAT) kripto para projesi, Brave web tarayıcısından web sitelerindeki reklamlarını izlemek için blok zinciri tabanlı bir sistemdir. Reklam verenler, yayıncılar ve reklamları izleyenler arasında reklam gelirlerini verimli bir şekilde dağıtmayı hedeflemektedir. Bu proje, BAT coin tarafından desteklenen yeni bir tür dijital reklamcılık platformudur.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle