MovieBloc Coin Nedir? MBL Nasıl Alınır?

  İçerik üreticilerin gündemine bomba gibi düşen MBL Coin hakkında bilgileri bu yazımızda sunacağız. İzleyicilere ödül kazanmakta, içerik üreticilere ise değer kazanmakta yardımcı olan MovieBloc (MBL) Coin nasıl alınır, avantajları neler, onun için yapılan yorumlar ne yönde sorularına yazımızda yanıt arayacağız. 

  MovieBloc Coin Nedir?

  MLB Coin, merkeziyetsiz içerik dağıtımı gerçekleştiren MovieBloc platformunun yerel kripto para birimidir. Jeffry Jin ve Chris Kang tarafından geliştirilen MBL Coin, Pandora.TV isimli Kore video sitesinin ICO projesi olarak ortaya çıktı. Ayrıca bu platformda işlem görüyor. MovieBloc içinde yer alan film ve videolara altyazı veya pazarlama materyalleri sağlayan kullanıcılar MLB Coin ile ödüllendirilirler.

  MLB Coin, MovieBloc içinde içerik üreticilerinin değer kazanmasını da sağlar. Video ve filmlerinin gerçek kişilere eşit gösterim payı üzerinden ulaşmasını isteyen içerik üreticiler MLB Coin ödemesiyle platformda filmlerini yayınlayabilirler. Bu kapsamda MLB Coin şeffaf bir şekilde izlenme oranlarının görüntülenebildiği film ekosisteminin işlemesine imkan sunar.

  MBL Coin Yorum

  Analistler, MovieBloc (MBL) Coin’i yorumlarken onun kendine ait bir ekosistemi başarılı şekilde yarattığından söz ediyorlar. Son dönemlerde kripto para birimlerinin ne kadar yüksek bir çeşitliliğe sahip olduğunu MLB Coin’e bakarak saptamanın mümkün olduğunu vurguluyorlar. MLB Coin ve MovieBloc ile özellikle ev eğlencesi endüstrisinin Blockchain teknoloji üzerinden daha başarılı bir modele ulaşacağını belirtiyorlar.

  MLB Coin sahipleri ise onun sunduğu geniş imkanlardan yorumlarında söz ediyorlar. Ağda MLB Coin sahibi olanlar, kullanıcılara ödül vermek, çevirmenlere ödeme yapmak, ek ödemeyle Premium bir modda kaliteli içerikler izlemek, ekosistemde ekonomik işlemler yapmak için MLB Coin kullanabildiklerini aktarıyorlar.

  MovieBloc (MBL) Coin Geleceği

  MovieBloc (MBL) Coin analistlerin 2022 yılında yatırma değer gördükleri altcoinler arasında yer alıyor. Analistler onun için uzun vadeli bir analiz sonucu çıkardılar. Önümüzdeki 3 sene içinde MBL Coin’in 0.14407 dolar fiyat değerini göreceğini belirttiler. Bu kapsamda 3 senelik süreci değer kazanımı ile kapatması bekleniyor.

  Geleceğe emin adımlarla yürüyeceği düşünülen MBL Coin’in 2022 yılı tamamlanmadan 0.042 dolar düzeyini aşması bekleniyor. Analistler onun kriptografik bir film ekosistemini var ettiğini bu yönü ile 2022 ikinci yarısında daha fazla ilgi çekeceğini belirttiler. 

  Editör Önerisi: MBL Coin Geleceği Ne Olur? MovieBloc Yorum ve Fiyat Tahminleri Ne?

  MovieBloc Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 MBL coin fiyatı %moviebloc+try% TL. Döviz cinsinden ise %moviebloc+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, MovieBloc fiyatı 24 saatte %moviebloc+yuzde%.

  MBL Coin ve stablecoin birimleri hariç bütün kripto paralarda fiyat oynaklığı öndedir. Piyasa volatilitesine göre değişen fiyat anlık takip edilerek, alım-satım yapılmalıdır. 

  MovieBloc (MBL) Coin Nasıl Alınır?

  MovieBloc (MBL) Coin almak için Bithumb, Binance, Coinone, Indodax, Gate.io, Bithumb Global, Upbit, HitBTC, MXC.COM kripto para borsası platformların seçilene internetten erişilir. Platform ana sayfasından “yeni kayıt“ sekmesine girilmelidir. İşlemler ekrana gelecek tabloya e-posta ve talep edilen kimlik bilgileri girilip, tablo altından “onay“ kutucuğuna tıklanır.

  Bu adımlarla sağlıklı şekilde açılan hesap sayfasından “para yatır“ sekmesine tıkanır. Ekrana gelen tablo üzerinde hesaba yatırılmak istenilen para birimi seçilir. Ardından kredi kartı veya banka hesabı bilgileri üzerinden kripto para hesabına para transfer edilir. Yeni pencereden “kripto al“ sekmesine tıklanır. Gelen tablodan MBL kripto para birimi ve alınacak miktar işaretlenip, “satın al“ kutucuğuna tıklanır. Alım emrinin verilmesi ardından MBL Coin miktarı hesaba yansır.

  Avantajları Neler?

  MBL Coin işlem hacimleri geniş olan ve yatırımcılara güven veren kripto para borsalarında alım-satım avantajını sunuyor. Likiditesi farklı borsalarda listelenerek, farklı fiyat değerlerinden işleme girer. Bu kapsamda seri al-sat ile kazanç sağlamak isteyenlere uygun bir alım-satım modeli sunar. Düşük fiyatlı olduğu alandan alınıp, yüksek fiyatlı olduğu borsada satışa çıkarılabilir.

  MBL Coin özellikle film sektörüne yeni katılanlar için tüm koşulların eşit olduğu bir platformda rekabete girebilme imkanı sunar. MBL Coin ödemesi ile MovieBloc platformunda filmi yayınlayan her kullanıcı eşit izlenme payı üzerinden ağa dahil olma şansı elde eder.  

  Dezavantajları Ne?

  MBL Coin henüz uzun soluklu hareketleri analistlerce izlenememiş olan bir altcoindir. Yeni nesil ve teknolojik altcoinler arasında yer alıyor. 20’nin üzerinden kripto para borsasında listelenen popüler altcoinlerin yanında, onun listelendiği borsalar 14 adetle sınırlıdır. Erişilebilirliğinin popüler bir altcoin’e göre daha geride olduğu bilinir.

  Her kripto para biriminde olduğu gibi sanal cüzdanda ağdan gelebilecek saldırıların riski altında olma dezavantajını taşır. Fiyat oynaklığına sahiptir. Bu eksileri gidermek için MBL Coin’in bir kısmını soğuk depolama ile korunma ve alım-satımda mutlaka anlık fiyatı takip etme yöntemleri izlenir. 

  Sonuç

  MLB Coin film ve video içerik sektörüne yepyeni bir soluk getiren yeni nesil altcoindir. Analistler, MBL Coin’in 2022 yılı sonlanmadan fiyat artışını göreceğini düşünüyorlar. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle