Kriptopara

Geleceğin Zengin Edebilecek Altcoinleri

  Geleceğin zengin edebilecek altcoinleri, yeni nesil olarak adlandırılan ve BTC, ETH kripto paraları ardından belirli kusurların geride bırakılması ile geliştirilen altcoin birimlerinden oluşuyor. Analistler özellikle INJ, DIA, LINK ev AXS altcoinlerine dikkat çekerek, fiyat artış tahminlerini yapıyorlar. 

  Gelecekte zengin edebilecek en iyi altcoinler hakkında detaylı bilgileri yazımızda ele alacağız. Tabi bu saydığımız coinlerin herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesi olmadığını hatırlatırız. Geleceğini parlak gördüğümüz projelere ait bu kripto paralar yükselme potansiyellerinin yanı sıra piyasada yaşanacak sürprizlerden olumsuz etkilenme potansiyelleri de var.

  İşte Geleceği Parlak En İyi Altcoinler

  Injective Protocol (INJ)

  Injective Protocol (INJ) analistlerin 2021 yılı içinde yüksek fiyat artışı bekledikleri ve gelecekte yatırımcılarını zengin edecek altcoinler arasında değerlendirilen kripto para birimidir. Injective Protocol ile EVM yani Ethereum Sanal Makine avantajlarından yararlanılması mümkün hale gelir.

  INJ diğer rakip kripto para birimleri arasında merkeziyetsiz türev varlıkların satışında ve alımında sunduğu, işlem ücretsiz süreç ile öne çıkar. Hiçbir işlem ücreti ödenmeden Injective ağında alım-satım işlemleri yapılabilen INJ bu yönü ile tercih edilirlik oranını yükselttiğinden, analistler onun gelecekte artan talep ile fiyat artışına şahit olacağını belirtiyorlar.

  INJ, Ocak ayında yaşadığı %20’lik fiyat artışı ile dikkatleri üzerine çektikten sonra, başarılı ivmesini sürdürdü. Binance kripto para borsası işlem listesinde yer alması ise erişilirliğini yükseltiyor.

  DIA Coin

  DIA Coin, Decentralised Information Asset platformunun yerel kripto para birimi olan ve DeFi işlemlerinde kullanılan kripto para birimidir. Aynı zamanda kripto para borsalarında alım-satım ve takas işlemlerinde kullanılır. Analistler DIA’yı 2021 yılı içinde izlenmesi gereken 10 kripto para projesi arasında gördüklerini ve 2021 ikinci yarısında fiyat artışı ile gündeme geleceğini belirtiyorlar.

  Merkeziyetsiz finansta şeffaf işlem yapabilmeyi ve kullanıcılara doğru veri aktarmayı amaçlayan Decentralised Information Asset oraclesi, özellikle kripto para yatırımlarına yönelen şirketlerin dikkatini çekiyor. Bu kapsamda protokolün yerel kripto para birimi olan DIA’nında alım taleplerinde artış yaşanacağı ve fiyat yükselişine bağlı olarak gelecekte yatırımcılarını zengin edebileceği öngörülüyor.

  Chainlink (LINK)

  Chainlink (LINK), Pypal, Visa gibi ödeme hizmetleri arasında, Bitcoin, Ethereum gibi dikkat çekici kripto para birimlerinin Blockchain’leri arasında köprü kurma amacına sahip olan bir altcoindir. Bu açıdan analistler onun yeni nesil modelinin dikkat çektiğini ve gelecekte alım taleplerine bağlı olarak gelen fiyat artışları ile kullanıcılarını zengin edebileceğini belirtiyorlar.

  LINK bulunduğumuz dönemde ETH ve BTC gibi kripto para birimleri yanında alternatif olarak  bir altcoin’e yatırım yapmak isteyen kişilerin ilk tercihleri kripto para birimleri arasında bulunur. 

  Borsalardan alınan güncel bilgiye göre 1 LINK fiyatı %chainlink+try% TL. Döviz cinsinden ise %chainlink+usd%  Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Chainlink 24 saatte %chainlink+yuzde%.

  LINK, fiyatı ile altcoinler arasında kendini hissettiriyor. LINk için analistler 2021 yılı ikinci yarısı ardından 40 dolar ve 2025’te ise 107 dolar fiyat tahmini gerçekleştiriyorlar. Analizler ile ulaşılan fiyat hedeflerinin oluşması halinde bugünkü seviyeden alış yapanlar ise kazanma ihtimalleri bulunuyor.

  AXIE Infinity (AXS)

  AXIE Infinity (AXS), AXIE topluluğunda yer alan tüm üyeli birbirlerine bağlayan ve AXIE protokolünde yönetime katılım gerçekleştirebilmelerini, kripto para oyunu oynarken ek token elde etmelerini sağlayan kripto para birimidir. 

  AXIE Infinity Universe adı ile bilinen protokolde, kullanıcılar çeşitli oyunları oynayabilir ve içerik üretebilirler. Bu oyunlardan ve üreterek ağa kazandırdıkları içeriklerden ise AXS kazanırlar. Bu eğlenceli yönüne bağlı olarak tercih edilmeye başlanan ve fiyat yükselişi hakkında 2021 ortası için tahmin yapılan AXS, gelecekte zengin edecek kripto paralar arasında görülüyor. Aynı zamanda kazanılan AXS miktarını kripto para borsasında alım-satım’da değerlendirme fırsatı da bulunuyor.

  Sonuç Olarak

  Kripto para piyasaları hız kesmeden büyürken her geçen gün yeni projeler de bu yarışa katılıyor. Sizin için günümüzün parlak görünen projelerini, analistlerin önerdiği projeleri sıralayarak tanıttık. Bu listedeki koinlerin size fikir vereceğine inanıyoruz.  

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle