Kriptopara

Yeni Çıkacak Coinler 2022 (GÜNCEL LİSTE)

  Kripto para yatırımcıları, piyasaya yeni sürülecek coinler için araştırmalara devam etmektedir. Bu yazımızda, 2022 yılında yeni çıkacak coinlerin güncel listesi yer almaktadır.

  İşte 2022 Yılında Yeni Çıkacak Kripto Paralar

  Yazarlarımız tarafından detaylıca araştırılan yeni çıkacak coinleri sizler için bir araya getirdik. Yerli yatırımcılar bu projeleri takip ederek, gelecek vaat eden kripto paralara erken yatırım yapma fırsatı elde edebilirler. 

  • Axelar (AXL)

  Axelar, tüm blok zincirlerini merkezi olmayan bir ağ ve bir protokoller ve API'lerden oluşan bir SDK aracılığıyla birbirine bağlayan evrensel bir birlikte çalışabilirlik platformudur. Geliştiriciler, ağı kullanarak, kullanıcılara, varlıklara, likiditeye ve diğer uygulamalara daha fazla erişim sağlayarak uygulamalarını tüm blok zinciri ekosistemlerine verimli bir şekilde entegre edebilir. Popüler borsaların AXL coini satışa sunmaları beklenmektedir. 

  • Project Galaxy (GAL)

  Project Galaxy, Web 3 geliştiricilerinin daha iyi ürünler oluşturmak için dijital kimlik verilerini ve NFT'leri kullanmasına yardımcı olma misyonuyla açık ve işbirliğine dayalı bir altyapı üzerine kurulmuştur .GAL token satışı 17– 24 Şubat 2022 tarihleri arasında gerçekleşti. 1 GAL token 1.5 ABD dolarına eşit olacak şekilde ön satış işlemleri tamamlandı. Şimdi GAL tokenin borsalarda listelenme süreci başlamıştır. 

  • Nym (NYM)

  Nym, birinci sınıf üniversiteler Massachusetts Institute of Technology, KU Leuven ve University College London'da dünyanın önde gelen bilim adamları ve geliştiricileri tarafından tasarlanan yeni nesil gizliliktir. Sistem, ağ düzeyinde gizlilik sağlayan bir mixnet, uygulama düzeyinde gizlilik sağlayan kimlik bilgileri ve sistemi çalıştıranları ödüllendirerek uzun vadede sürdürülebilir ve ölçeklenebilir hale getiren NYM coini içerir. NYM coin ICO’su 9 – 17 Şubat 2022 tarihlerinde tamamlandı. NYM coinin popüler borsalarda listelenmesi beklenmektedir. 

  • Stader (SD)

  Stader, 21 Nisan 2021’de başlatılan ve delegelerin stake çözümlerini kolayca keşfetmelerine ve risk tercihlerine göre en iyi getirilere erişmelerine yardımcı olmak için oluşturulmuş bir akıllı sözleşme platformudur. Bu platformun yerel kripto para birimi SD coin satışı 2 Şubat 2022’de sona ermiştir. Büyük borsalarda SD coin listelenmesine başlanacaktır.

  • Agoric (BLD)

  Agoric, birlikte çalışabilir bir Proof-of-Stake zinciri ve ekonomisi başlatan açık kaynaklı bir geliştirme şirketidir. Bu şirketin kripto para piyasasına sürdüğü BLD coin için ön satış 5 Ocak 2022 tarihinde gerçekleşmiştir. Gelecek vaat eden kripto paralardan biri olarak gösterilen BLD coinin popüler borsalarda da listelenmesine az bir zaman vardır. 

  • IndiGG (INDI) 

  IndiGG projesi, Polygon Studios - Polygon'un oyun kolu ile ortaklaşa inşa edilen Yield Guild Games Hindistan Alt-DAO'sudur. Indigg projesi, Play-to-Earn gibi yenilikçi web3 mekaniklerini kullanarak oyuncuları güçlendiren Hindistan'ın oyun loncasıdır. INDI çıkış tarihi 8-9 Mart 2022 olarak açıklanmıştır.  

  • Colizeum (ZEUM)

  Colizeum, 116 milyar dolardan fazla mobil oyun endüstrisini sarsmak için burada; mobil oyun geliştiricilerinin, tokenize oyun modlarını mevcut oyunlarına uygulamalarına ve blockchain geliştirme konusunda önceden bilgi sahibi olmadan blockchain oyunlarını kolay bir şekilde oluşturmalarına olanak tanıyor. 8-9 Mart 2022 tarihlerinde piyasaya sürülecek ZEUM coin için 200 bin dolarlık fonlama hedefi açıklandı. 

  • Creo Engine (CREO)

  Creo Engine, dünya çapındaki kullanıcılara zengin görseller ve ses ile yüksek kaliteli video oyunları, temel bir kazan-kazan sistemi ve kullanıcıların satın alıp satabilecekleri güvenli bir pazar sunarak en iyi kripto oyun platformunu yaratmayı amaçlamaktadır. Oyun sektörü ile yakından ilgili olan projenin yerel kripto para birimi CREO coin 8-9 Mart 2022 tarihlerinde ön satışa çıkması beklenmektedir. 

  • Supernova (LFC)

  Supernova, açık ekonomi, gündelik ve aksiyonsuz oynanışa sahip bir bilimkurgu sandbox hayatta kalma MMORPG'sidir. 10-11 Mart 2022 tarihlerinde LFC coin ICO’su yapılacağı açıklanmıştır. Ön satışta belirlenen hedef 150 bin dolardır.

  • FantomPAD (FPAD)

  FantomPAD, Fantom ağı için bir başlatma ve listeleme platformudur. Yerli yatırımcıların radarındaki FPAD IDO’sunun tarihleri açıklandı. Buna göre 11-14 Mart 2022 tarihleri arasında FPAD ön satışı yapılacaktır. Fonlama hedefi 150 bin dolardır.

  Özetle

  Bu yazımıza yazarlarımızın yakından takip ettiği, yeni çıkacak kripto paraları sizler için derledik. Yerli kripto para yatırımcılarına erken yatırım fırsatı sunan ICO ve IDO tarihleri bu şekilde sıralanmaktadır. Yatırımcılar bu projelere erken dönem yatırımları yaparak hızlı yükseliş hareketlerinden ciddi oranda getiri sağlayabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle