Kriptopara

Piyasaya Yeni Çıkacak Coinler 2021, 2022

  Kripto para sektöründeki genişleme ile birlikte yeni hedefleri ve teknolojik yanları ile öne çıkan birçok altcoin piyasaya giriş yapmak için bekliyorlar. Yatırımcılar ise geleceği parlak olabilecek ve piyasaya yeni çıkacak projeleri erken dönemde en avantajlı fiyattan alma çabası içindeler. Yazımızda, yatırımcıların en çok merak ettikleri 2021 ve 2022’de piyasaya çıkacak olan yeni coinler hakkında bilgiler sunacağız.

  İşte Piyasaya Yeni Çıkacak Coinler

  2021 ve 2022 yılı bazında piyasaya ilk olarak çıkış yapacak olan coinler açıklandı. 2crazyNFT (2CRZ), Automata Network (ATA), UCoin (UCOIN), HaloDAO (RNBW) gibi altcoinler listenin ilk sıralarında yer alıyor. Gelin birlikte bu yeni projeler hakkında bilgilere göz atalım.

  2crazyNFT (2CRZ)

  2crazyNFT (2CRZ), Ethereum tabanında geliştirilen ve 25 Haziran’da 13:00 ardından piyasaya çıkacak olan kripto para birimidir. İnternet oyunları ve e-spor sektörüne hitap edecek bu altcoin, NFT alım-satım işlemlerinde kullanılacak. 2crazynft.com üzerinden ünlü e-spor oyuncularının da dahil olacağı oyunlarda yer almak ve onlar ile karşılaşmaya girmek için 2CRZ Coin ödemeleri ile işlem yapılacak. E-sporcular ise turnuvalarda fiziksel olarak kullanabilecekleri pek çok teknolojik aleti 2CRZ Coin ödemesi ile alabilecekler.

  Automata Network (ATA)

  ATA Coin, 29 Haziran’da kripto para piyasasında ön satışta yer alacak olan yeni altcoinler arasındadır. ATA Coin projesi, Web 3.0 teknolojisinin son yapboz parçası olarak kendini tanımlıyor. ATA Coin, DEX’ler için güvenli çalıştırma, Oracles için kurcalamaya dayanıklı veri kaynaklarını elde etme, DAO’da anonim oylamaya katılma için kullanılacak. Ağlar arasında gizli mesajlaşmak, dizin oluşturmak, Defi ekosisteminde kredi vermek ve coin stake etmek, ATA Coin ile mümkün hale gelecek.

  UCoin (UCOIN)

  UCOIN, 30 Haziran’da kripto para piyasasında yer alacak olan yeni altcoinlere arasındadır. Ethereum tabanında geliştirilen UCOIN, paraya her yerden her zaman erişim sloganı ile kripto paraların fiat paraya çevriminde bir devrim yaratmak istiyor. UCOIN projesi ile günlük yaşamda gereksinim duyulan küçük çaplı finansal işlemlerde kriptografik olarak yapılabilecek. İşlemlerin tümü ise projeye ait olan Ubisplatform üzerinden hesap açılarak gerçekleştirilecek. Bu alandan ADB doları, Ethereum ve Tether ile UCOİN ticareti yapılabilecek.

  HaloDAO (RNBW)

  RNBW Coin, 26 Haziran’da piyasaya çıkacak olan kripto para birimleri arasında yer alıyor. RNBW Coin, yerel ve sabit kripto paralar için yardımcı programları oluşturmak, DeFi’de yeni nesil hızlı ödeme yapabilmek için kullanılacak. RNBW Coin, HaloDao üzerinden merkeziyetsiz finansal işlemlere katılmak, staking yapmak ve kredi vererek faiz kazancı sağlamak için tercih edilebilecek.

  Human Token

  Human Token, 2021 senesi 18 Haziran’da fonları alınmaya başlanan yeni kripto para projesidir. Coinlist ön satışında yer alan Human Token, çalışanlar ve işverenler arasında kripto evrendeki köprüyü kuran kripto para olarak tanımlanıyor. Bir şirket kendisine hizmet veren, veri sağlayan diğer ortaklarına veya işçilerine Human Token ile ödeme gerçekleştirebilecek. Human Token ayrıca işveren ve işçi bağına operasyon araçlarını da dahil edecek. Human token iş performanslarını yükseltmek için kullanılabilir uygulamaların satın alımında kullanılabilecek.

  Swarm Token

  Swarm Token, maliyetsiz bağış toplama sloganı ile kripto para piyasasına çıkış yapacak ve ön satışları başlayan kripto paradır. Açık ve izinsiz bir şekilde tokenleştirme yapmak isteyen yatırımcılara hitap ediyor. Dijital varlıkları en pratik şekilde oluşturmak, satmak ve yönetmek için kullanılacak olan Swarm Token, Swarm Network’te çalışacak. Mevzuata uygun ve işlem ücreti üzerinden bağış toplama için SRC20 isimli güvenlik protokolünü kullanacak. Her kullanıcıya kendi üssünü oluşturma ve bu alanda dijital ürün üretme imkanı tanıyacak.

  Efinity Commınity Sale

  Efinity Commınity Sale, kripto para piyasasına yeni giriş yapacak olan ve ölçeklendirilebilirlik düzeyi yüksek kripto paradır. Proje ağı zincirler arası çalışmayı benimsiyor ve yüksek ölçeklendirilebilirliğe bağlı en hızlı işlemleri sunacak. Herkes ile değil ağın güvenli olarak tanımladığı taraflar ile takas işlemi yapma mantığını getirecek olan kripto para birimi olarak tanımlanıyor.

  Beefy Finance (BIFI)

  BIFI Coin, 2021 senesi içinde Binance’de listelenerek piyasaya çıkacak olan yeni kripto para birimleri arasında yer alıyor. Binance zincir tabanını kullanacak olan BIFI Coin, verimli çiftlik optimize edici kripto para olarak kendini tanımlıyor. BUSD ve BNB ile satın alınabilecek olan kripto para, hızlı kripto para işlemlerini sağlayacak. Düşük masraf ve hız sloganları ile ortaya çıkacak kripto para pasif gelir elde etmek isteyenlere de hitap edecek.

  Sonuç

  Piyasaya yeni giriş yapacak olan ve bir kısmı için ön satış başlayan altcoinlerin tümünün kendilerine has nitelikleri bulunuyor. Yeni altcoinlerde DeFi’ye NFT sektörüne, oyun sektörüne hitap eden birçok varlık listeleniyor. Aralarında gelecek vadedenler ise erken alımlar sonrası artışa gitmeleri halinde yatırımcılara avantaj sunabilecekler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle