Poppe’un yükseliş beklediği 3 altcoin

  Türkiye’de de geniş bir kitleye ulaşmayı başaran usta analist Michael van de Poppe, özellikle Holo (HOT) için yaptığı başarılı tahminlerle dikkat çekmeyi başarmıştı. Poppe bu kez de beklediği büyük altcoin rallisinde ön planda olabileceğini düşündüğü altcoinleri paylaştı.

  Kahin” olarak anılan usta analist Michael van de Poppe, kripto para piyasalarında daha önce yapmış olduğu birçok başarılı analiz ve tahminle dikkatleri çekmeyi başardı. Poppe, yakaladığı popülarite ile Türkiye’deki kripto para yatırımcılarının da gündemine geldi. Türk yatırımcıların yoğun talebi ile Holo (HOT) analizlerini paylaşan ve daha önce bu konuda başarılı olan Poppe, bu kez çok daha farklı bir tahminle gündemde. Poppe, ilerleyen aylarda çok büyük bir altcoin rallisi bekliyor.

  Analistin İlk Tercihi Holo (HOT) Oldu

  Youtube üzerinden 74 bin abonesi için paylaştığı videosunda Poppe, altcoinlerin çok büyük bir ralli hazırlığında olduğunu iddia etti. Poppe’a göre söz konusu olası ralli, 2021 yılının son rallisi olabilir. Analist, altcoinlerin gösterdiği performanslarla Bitcoin’i (BTC) büyük ölçüde geride bıraktığını ifade etti. Usta analist, önümüzdeki aylarda yaşanacağını düşündüğü altcoin rallisine katılmasını beklediği altcoinleri paylaştı.

  Poppe, beklenen altcoin rallisinin şimdilerde başlangıç aşamasında olduğunu söyledi. Analiste göre önümüzdeki birkaç ay boyunca bu yükseliş sürecek. Bitcoin’in piyasa hakimiyetinde %50’nin altını test etmeye başladığını belirten Poppe, bazı altcoinlerin de yaklaşık bir aydır yerinde saydığını dile getirdi. Analist, piyasada görülen bu tabloda işaret ettiği altcoin rallisi için ilk sıraya HOT’u koydu.

  Poppe BTC’den Düşüş, Buna Bağlı Olarak Altcoinlerden Rekor Bekliyor

  Analiste göre Nisan ayında 0,31 dolar seviyesini gören HOT, ikinci bir ralliye hazırlanıyor. Poppe HOT için yeni rallinin Haziran ayı ortalarında gerçekleşebileceğini dile getirdi. Ünlü analist, HOT’un ardından listeye Swipe (SXP) ve Tellor’u (TRB) ekledi.

  Michael van de Poppe, SXP/BTC paritesinde %80’lik bir düşüş yaşandığını hatırlattı ve SXP’nin bunu telafi edeceğini söyledi. Ardından Poppe, TRB’nin de teknik analizde çok güçlü göründüğünü dile getirdi. Poppe’a göre işaret ettiği 3 altcoin, Bitcoin fiyatı 46 bin 500 dolar seviyesine kadar gerilediği dönemde rekor seviyelerine tırmanacak.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle