Kripto Para

Dünyaca ünlü şirket kripto para ödemelerini başlattı

  Kullanıcılarına esnek paylaşımlı çalışma alanları sunan WeWork firması, kripto para birimleri ile ödeme almaya başladı. Son dönemde kripto paralar ile ödeme kabul eden şirketlerin sayısı hızla artarken, bu gelişmelerin piyasaya olumlu yansıması bekleniyor…

  Kripto para dünyasında her geçen gün piyasayı etkileyebilecek yeni gelişmeler gündeme geliyor. Pek çok firma, kullanıcılarına sundukları hizmetlerin karşılığı olan ödemelerde, kripto para birimlerinin kullanılmasını kabul etmeye başladı. Bu firmaların kervanına son olarak dünyaca ünlü WeWork şirketi de katıldı. 

  Esnek paylaşımlı çalışma alanları sunan popüler firma WeWork, son yaptığı duyurusuna göre bazı kripto para birimleri ile ödeme kabul edecek. Kripto para basınında geniş yankı bulan bu duyuru, WeWork şirketinin kullanıcıları kadar kripto para yatırımcılarının da yüzünü güldürdü. Topluluk, bu tür hamleler ile kripto paraların ana akımda benimsenmesinin artacağına inanıyor.

  WeWork Bu Kripto Paralarla Ödeme Alacak

  Kripto para dünyasının önde gelen firmaları BitPay ile Coinbase borsası ile iş birliği yapan WeWork firması, sektörde adından söz ettirmeye başladı. Şirket kullanıcılarından gelen ve giden işlemler için kripto para birimi kullanarak esneklik sunmaya devam edecek. BitPay altyapısını kullanmayı tercih eden WeWork firmasının ödemelerde hangi kripto para projelerine onay vereceği de netlik kazandı

  Yapılan duyuruya göre WeWork, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USD Coin (USDC), Paxos (PAX) ve diğer bazı kripto para birimlerini kabul edecek. Şirket ödeme kabul ettiği bu kripto para projelerini de kendi finansal bilançosu içinde tutacak. 

  Coinbase ve WeWork Ortaklığı

  ABD merkezli en popüler ve büyük kripto para borsası olan Coinbase ile ortak olan WeWork, bu sayede uygun koşullar altında avantajlı hizmetler sunmaya devam edecek. Şirket bu ortaklıkla, ev sahiplerine ve üçüncü taraf ortaklara kripto para birimlerinde ödeme yapacak. Öte yandan Coinbase borsası da WeWork üyeliği için ödeme yapmak amacıyla kripto para birimini kullanan ilk WeWork üyesi şirket olarak bir ilke daha imza attı. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle