Kishu Inu (KISHU) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  Yatırımcıların dikkatini çeken yeni MEM (internet geyiği) kripto paralardan KISHU Coin hakkında bilgileri bu yazımızda konu alacağız. Kısıtlı borsalarda listelenen KISHU Coin nasıl alınır, avantajları, dezavantajları nelerdir, analistler onun geleceğine yönelik hangi tahminleri yaptılar sorularına bu yazımızda yanıt vermeye çalışacağız. 

  Kishu Inu (KISHU) Coin Nedir?

  Kishu Inu (KISHU) Coin, Kıshu Inu bir köpeği maskot olarak seçen, köpek tabanlı olarak bilinen MEM kripto para birimidir. KISHU Coin, Dogecoin’e rakip yeni kripto para birimleri arasında görülüyor. Kendi merkeziyetsiz borsası olan Kıshu Swap’ta işleme siren KISHU Coin, işlem bazında kullanıcılarına ödül olarak dağıtılan bir kripto paradır. Merkeziyetsiz finansal işlemlerde rol alan KISHU Coin, staking kazancı sunan bir token’dır.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  KISHU Coin projesinin amacı meme kripto para birimi akımında geleceğe en güçlü şekilde hitap eden kripto para birimini yaratmaktır. KISHU Coin geliştiricileri diğer köpek akımı coinlerin geleceğe yönelik sağlam nitelikleri taşımadıklarını savunarak, KISHU Coin’i geliştirdiler. 

  Proje ile hem kredi vermekte hem de pasif gelir elde etmekte kullanılabilen yeni köpek akımı coin’i ve ona bağlı borsayı aynı anda sunmak amaçlanmıştır. Proje hakkında diğer bilgileri edinmek için şuradaki Whitepaper içeriğini görüntüleyebilirsiniz. 

  Kishu Inu (KISHU) Coin Yorum

  KISHU geleceği parlak görülen kripto para birimleri arasında yer alıyor. Analistler KISHU Coin’in kendi projesine dahil merkeziyetsiz bir borsaya sahip olduğunu, buna bağlı olarak daha düşük masraflı işlemleri sunduğunu yorumlarında paylaşmışlar. Transfer, takas, alım-satım’da işlem masraflarını düşüren KISHU Coin’in kısa sürede köpek akımı kripto para almayı tercih eden kitle tarafından benimsenebileceğini belirtmişler.

  KISHU Coin Geleceği Ne Olur?

  Analistlere göre KISHU Coin’in yakın geleceğinde fiyat anlamında yükseliş olabileceği düşünülüyor. Analistler KISHU Coin’in 2021 senesi Temmuz ayında değer kazanımını kayda geçirebileceğini belirttiler. Bu noktada KISHU Coin’in 0.00000005 dolar ile 0.00000010 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini düşünüyorlar. 2021 sene sonunda ise KISHU Coin’in 0.00000015 dolar ile 0.00000020 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini ifade ediyorlar. 

  Kishu Inu (KISHU) Coin Nasıl Alınır?

  Kishu Inu (KISHU) Coin almak amacıyla yapılacaklar:

  • 1. Adım: KISHU Coin, Uniswap, 1inch Exchange, BKEX, ZB.COM gibi kripto para borsalarında işlem görüyor. Bu borsalardan herhangi birine internetten erişim gerçekleştirilmelidir.
  • 2. Adım: Tercih edilen borsadan hesap açılışı yapılmalı ve yöneltilen KYC işlem adımları tamamlanmalıdır.
  • 3. Adım: Kimlik tanımlama ile kayıt ardından hesaba para yatırılır.
  • 4. Adım: Bakiyenin hesapta oluşması ardından KISHU Coin paritesinin bulunduğu borsa işlem sayfasına erişilmelidir.
  • 5. Adım: Bu bölümde tercih edilen uygun fiyattan veya güncel fiyattan, KISHU Coin alım emri iletilir.
  • 6. Adım: Alınan ve hesabın sanal cüzdanında görülen KISHU Coin miktarı bu alanda saklanabilir veya daha yüksek güvenlik için donanım cüzdanda saklama tercih edilebilir.

  Adımların doğru izlenmesi halinde KISHU Coin alımı rahatlıkla tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  Kishu Inu (KISHU) Coin avantajları:

  • Düşük Masraf: KISHU Coin cüzdanlar arası transfer ile sınır ötesine iletilirken geleneksel bankacılık hizmetlerinin çıkardığı masraflardan daha düşük işlem ücretine katlanılır.
  • Risksiz Pasif Kazanç: KISHU Coin sahipleri KISHI Coin staking yaparak, çevrimiçi cüzdanlarına yeni coin kazançlarını eklerler. Alım-satım yapmadan kar sağlayabilirler.
  • Faiz Kazanma: KISHI Coin sahipleri ağda borca ihtiyaç duyanlara kredi vererek, geri ödemede faiz getirisi kazanırlar.
  • İşlem Hızı: KISHU Coin alım-satım, takas, transfer işlemlerinin tümünü dakikalar içinde yapabilmeye imkan sağlar.

  Dezavantajları Ne?

  Kishu Inu (KISHU) Coin dezavantajları:

  • Rakipler: KISHU Coin, köpek akımı meme krioto para birimi olduğu için rakipleri oldukça fazladır. SHIB ve DOGE Coin ile rekabette olan kripto para, onların başarıları ardından fiyat oynaklığını yükseltebilir. 
  • Sınırlı Erişim: KISHU Coin, Binance ve Coinbase gibi işlem hacmi geniş kripto borsalarında yer almadığından erişilebilirlik düzeyi yüksek seviyeli değildir. 
  • Saldırı Riski: KISHU Coin sanal cüzdanlarda saklanırken ağda oluşabilecek saldırılar ile aynı oranda karşılaşma riski altındadır. Bu yüzden donanım cüzdanda korumaya alınır.

  Sonuç

  Görüyoruz ki köpek sezonunun bir coini daha karşımızda. Kishu Inu platformunda çalışan kripto para birimi KISHU Coin, DOGE gibi bir internet geyiği olarak ortaya çıkan kripto paralar arasındadır. En büyük rakibinin DOGE olduğunu projesinde vurgulayan KISHU Coin, henüz işlem hacmi geniş borsalarda yer almıyor. Hız ve düşük işlem masrafını sunan KISHU Coin’in 2021’de değer kazanabileceği analistler tarafından vurgulanıyor. Elbette bu tür akım sonucu ortaya çıkan kripto paralarda yatırımcıların son derece dikkatli olması da önemli. Köpek sezonu coin’leri aşırı risk barındırmakta.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle