Kriptopara

Kishu Coin Pump Yapar mı? Alınır mı?

  Özellikle köpek akımı kripto para birimlerini yatırımda kullanmak isteyenler Dogecoin ve Kishu Coin’i ağırlıklı olarak araştırıyorlar. Bu araştırma kapsamında ise en çok sorulan sorular arasında Kishu pump yapar mı sorusu yer alıyor. Bu yazımızda ilgili soruya, bu konuyu ele alan uzman analistin görüşleri üzerinden yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Kishu Coin Pump Yapar mı?

  Kishu Coin’in pump yapması hakkında tahmin sunan sadece bir analist dikkatleri çekiyor. 2021 yılı Mayıs ayında Kishu Coin’den söz eden YellowBlock analiz gurubu kurucu ortağı Adrian Zdunczyk Newsweek’e göre, Kishu Coin şuan için pump olasılığına uzak duruyor. Analiste göre geniş bir kitle köpek akımı kripto para birimleri olan Kishu, SHIBA Inu ve DOGE peşinden koşuyorlar ancak meme kripto paralar gelecekte bugün oldukları kadar popüler olmayabilirler. 

  Uzmana göre Kishu Coin, çıkışı ardından %100 oranında değer kazancı kısa süre içinde yapmayı başardı. 10x Pump yapar mı sorusuna gelince ise meme kripto paralardan söz edildiğinde hiçbir şeyin garanti edilemeyeceğini belirtiyor. 

  Uzman Analiste Göre Pump İhtimali Neden Düşük?

  Uzman analist, Adrian Zdunczyk Newsweek’e göre KISHU Coin’in pump yapma olasılığı düşük çünkü Dogecoin’in gölgesinde kalan bir meme token. Uzman, Dogecoin’in dahi Coinbase listelemesi ardından rekora koşarken dip fiyatlara ilerleyebildiğini açıklıyor.

  Bu konu hakkında görüşünü kamuoyuna sunan uzman, piyasada aslında aşırı abartılı kripto paraların ortaya çıktığını açıklıyor. Uzmana göre, UnderDog, KISHU ve SHIBA Inu, aşırı heyecanlı olan Dogecoin topluluğunu yakalamak için yaratılmış kripto paralar. 

  Analistin görüşlerine göre, bu gibi bir amaç olmasa dahi KISHU Coin aşırı anonim ve bundan 5 sene sonra fiyat erimesine tabi olabilecek bir kripto varlık. Uzman üstün niteliklere sahip olmadığını düşündüğü KISHU Coin’in geliştirilmesi ardından pump yapabilme olasılıklarının değerlendirilebileceğini belirtti.

  Kishu Coin Alınır mı?

  Adrian Zdunczyk Newsweek’e göre Kishu Coin pump yapmaya uygun olmasa dahi alım için değerlendirilebilecek kripto paralar arasında yer alıyor. Uzman, KISHU Coin’in şakadan daha fazlası olmayı başardığını, şu anda Metamask, TrustWallet, Caoinbase Wallet gibi uygulamalarda yer aldığının altını çiziyor. Buna bağlı 2021’de değerlenebileceğini düşünüyor. 

  Uzmana göre, bu uygulamalar üzerinden dolar bazında değil ancak Ethereum gibi kripto paralar üzerinden KISHU Coin alımı akıllıca olabilir. Diğer yandan ETH ve BTC gibi geleceği parlak kripto para birimlerinin yanına daha düşük oranlı bir alımın akıllıca olabileceğini tahmin ediyor.

  Sonuç Olarak

  KISHU Inu’yu 2021 senesi içinde gündemine alarak pump konusunda değerlendiren analist sayısı oldukça kısıtlı. Ancak köpek akımı kripto paralarlarla ilgilenen uzman isim Adrian Zdunczyk Newsweek bu konuyu ele alarak, pump için erken bir dönem olduğundan söz ediyor. KISHU geleceğinde pump olasılığını düşük bulan analist, bu kripto paranın temkinli yatırım gerektirdiğini açıklıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle