Kriptopara

KISHU Coin Yorumlar: Kishu Inu Ne Zaman Yükselir?

  Köpek akımı kripto para birimlerine yatırımı tercih eden yatırımcıların yakından takip ettikleri KISHU Coin 13 Temmuz’da bir hareketlilik yaşadı. Hareketlilik ardından yatırımcılar ileriye dönük hamlelerin neler olabileceğini öğrenmek istiyorlar. Bu yazımızda KISHU Coin yorumlarını ve KISHU ne zaman yükselir sorusuna yönelik analist görüşlerini sunmaya çalışacağız.

  KISHU Coin Yorumlar

  KISHU Coin geleceği için 2021’de yapılan yorumlara bakıldığında iyimser bir havanın hakim olmadığı görülüyor. Şaka temalı ve köpek akımı kripto para birimleri ele alındığında Dogecoin ve SHIB’in artış olasılıklarının daha yüksek olduğu, PIT ve KISHU’nun ise değer kaybı olasılıklarının yüksek olduğu belirtildi. Anonim analistler KISHU Coin’i temkinli yaklaşılması gereken meme kripto para birimi olarak tanımlıyorlar.

  Kishu Inu Ne Zaman Yükselir?

  Analistler KISHU Coin’in 2021 senesi 13 Temmuzda zaten düşük oranlı bir değer kazanımı yaptığını belirttiler. %0.86 oranında artan KISHU’nun geleceğindeki artış olasılıklarını değerlendirdiler. Anonim analistler grafiğe baktıklarından bu artışın uzun vadeli devamı hakkında şüpheli olduklarını ve 2021 senesi Eylül’de değer kayıplarının olabileceğini açıkladılar. Kishu Inu’nun geleceğinde etkili ve kayda değer bir değer kazanımı yerine değer kaybı oluşumu beklentisi içindeler. 

  KISHU Inu Fiyat Tahminleri

  KISHU Inu Coin için fiyat tahmini yapan analistler genel olarak anonim analistlerden oluşuyor. 9 sıfırlı KISHU Coin fiyatının sıfırlarından henüz kurtulamamış olması, uzman analistlerin onu tekrar gündemlerine almalarını zorlaştırıyor. Yazımızın bu bölümünde KISHU Coin fiyat tahminlerini bir araya getirdik. İşte bazı anonim analistlerin KISHU Coin fiyat tahminleri:

  PackWolf KISHU Inu Fiyat Tahmini

  Packwolf takma adlı anonim analist tarafından yapılan fiyat tahminleri şu şekilde:

  • 2021 Yıl Sonu: Analistin tahminine göre KISHU Coin 2021 sene sonunda 0.00000000065 dolara kadar düşebilir. 
  • 2022 İkinci Yarısı: Analistin tahminine göre KISHU Coin 2022 senesinin ilk yarısında 0.0000000024 dolar seviyesine kadar düşebilir. 
  • 2023 Yılı İlk Yarısı: Analist 2023 senesinin Mart ayında 0.00000000050 dolar seviyesine tekrar yükseliş olabileceğini tahmin ediyor.

  Barzakhi KISHU Coin Fiyat Tahmini

  Barzakhi takma adlı anonim analistin KISHU Coin fiyat tahminlerine göre, KISHU 2021 senesini değer kaybı ile kapatabilir. Anonim analist, 2021 yıl sonuna yönelik fiyat tahmininde 0.00000000080 doları işaret etti. Diğer yandan KISHU Coin’in 2022 sene sonunda ise 0.00000000045 dolar badına kadar gerileyebileceğini düşünüyor.

  Sonuç

  KISHU Coin hakkında geleceğe dair tahminlerde bulunan ve yorum yapan analistler onun değer kaybedebileceğini işaret ediyorlar. Daha çok anonim analistlerin gündeminde olan KISHU Coin’in ifade edildiği gibi değer kaybetmesi halinde yatırımcılar için riski yüksek bir coin olabileceği açıklanıyor. 

  Bu tip mem token olarak adlandırılan kripto paralarda piyasanın genel trendini takip etmek çok önemli. Ayı piyasasının yaşandığı zamanlarda yatırımcılar bu tarz yüksek riskli coin’lere yatırım yapmayı tercih etmezler. Büyük boğa trendlerinin yaşandığı zamanlarda ise KISHU Coin gibi coinler çok daha rahat değer kazanabilirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle