Kriptopara

BEAM Coin Geleceği Ne Olur 2021? BEAM Coin Alınır mı?

  Kripto para cüzdanlarına gelecekte değer kazanabilecek altcoinleri ekleme isteğine sahip çok fazla yatırımcı bulunuyor. Bu kitlenin son zamanlarda araştırdığı altcoinler arasında BEAM Coin’de bulunuyor. Bu yazımızda yatırımcılara fikir sunabilecek, analistlerin BEAM Coin gelecek fiyat tahminlerini, grafik analiz yorumunu ve BEAM Coin alınır mı sorusuna analistlerce verilen yanıtları sunacağız.

  BEAM Coin Geleceği Ne Olur 2021?

  Analistlere göre BEAM Coin’in 2021 senesinin ilerleyen günlerindeki imajı güçlenebilir. Analistler gelecekte değer kazanımlarının ön planda olabileceğini savunuyorlar. Analistlere göre en kısa vadede BEAM Coin fiyatı 0.52 dolar seviyesini aşmayı başarabilir ve yükseliş hareketi bu noktada hız kazanabilir. 2021 sene sonu için ise çok daha parlak bir senaryodan söz ediyorlar.

  BEAM Coin Alınır mı?

  Analistlerin grafik analizlerde ilettikleri yorumlara göre BEAM Coin alış için değerlendirilebilecek bir bölgede bulunuyor. Analistler 2021 sene sonunda BEAM Coin’in 0.85 dolar üzeri fiyatları görebileceğini açıkladılar. 28 Temmuz fiyatının seyrettiği banda baktığımızda ise 0.48 dolarlık fiyatı görüyoruz. Bu kapsamda analistler yakın fiyat takibini ve alım için mantıklı değerlendirmeleri seçmeyi önemsiyorlar.

  An itibari ile 1 BEAM fiyatı %beam+try% TL. Döviz cinsinden ise %beam+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, BEAM 24 saatte %beam+yuzde%.

  BEAM Coin Grafik Analizi

  BEAM Coin grafiğini analiz ederek yorumlayan anonim analistler, RSI kırılımı ardından hacim artışının gözlemlendiğini belirttiler. Anonim analistlere göre BEAM Coin yeşil alan giriş sağladı ve BTC’nin 40 bin dolar üstünü görmesinden olumlu yönde etkilendi. Analistler, BEAM Coin için grafikteki ilk önemli direncin 0.54 dolar seviyesi olduğunu açıkladılar. Eğer bu direnç kırılır ve üzerinden bir destek alanı oluşursa BEAM Coin’in 0.91 dolara kadar artış potansiyeline sahip olabileceğini belirttiler.

  Anonim analistlere göre hacim artışı, oldukça yakından takibe alınmalı. BEAM destek noktaları şuan için oldukça önemli. Analistler kısa vade ardından grafikteki 0.52 dolar seviyesinden bir desteğin alınabileceğini düşünüyorlar. Düşen tren oluşum ihtimalini tamamen yıkmak için gerekli tek şeyin bu destek alanının oluşumu olduğunu savunuyorlar.

  BEAM Coin Fiyat Tahminleri

  BEAM Coin için fiyat tahminlerini veren anonim analistler ve uzman analist topluluklar, değer kazanımı yönünü işaret ediyorlar. Yazımızın bu bölümünde BEAM Coin fiyat tahminlerini bir araya topladık. İşte analistlerin BEAM Coin fiyat tahminleri:

  AncelottiCrypto BEAM Coin Fiyat Tahmini

  AncelottiCrypto takma adlı anonim analist BEAM Coin’in 2021 Ağustos ardından 0.75 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini savundu. Anonim analiste göre, 2021 sene sonunda ise 0.91 dolarlık fiyat BEAM Coin için tabloya gelebilir. Analist tahminlerini değer kazanımı yönünde yaparken, 2022 için 1.15 dolarlık fiyat hedef gösterdi.

  TraderHope BEAM Coin Fiyat Tahmini

  TraderHope takma adlı anonim analist, BEAM Coin’in 2021 sonunda 1 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini belirtti. Anonim analist 2021 Eylül ayında ise 0.84 dolarlık fiyatın tabloda olabileceğini açıklıyor. Değer kazanımı yönünde tahminlerini sunan anonim analist 2022 sonu için ise 2.65 dolarlık fiyatı hedef olarak koyuyor.

  CoinArbitrage BEAM Coin Fiyat Tahmini

  CoinArbitrage topluluğunun uzman analistlerinin BEAM Coin fiyat tahminleri şöyle:

  • Analistlere göre BEAM Coin 2021 sene sonunda 0.82 dolar seviyesinde olabilir. 
  • Analistler 2022 ilk yarısında BEAM Coin’in 0.95 dolar ile 1.10 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini belirttiler.
  • 2023 senesi için verdikleri fiyat tahmini ise 2.65 dolar ile 3.15 dolar bandı arası fiyatları ön plana aldı.

  Analistler bu tahminleri ile BEAM Coin’e parlak bir gelecek tablosu çizdiler.

  Sonuç

  BEAM Coin anonim analistlerin ve uzman analistlerden oluşan toplulukların 2021 senesinde değer kazanımı bekledikleri kripto paralar arasında bulunuyor. 2022 senesinde 1.10 dolar seviyesini görebileceği açıklanan BEAM Coin, 2021’in yatırıma değer kripto paraları arasına da giriş yaptı. Kendi ağına sahip olan Beam projesi oldukça düşük arzı ile, önemli borsalarda listelenmiş olması ile oldukça dikkat çekici bir coin. Gelecekte piyasa şartlarının iyileşmesi ile birlikte bu projenin de etkili şekilde fiyatlanacağı düşünülüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle