Kriptopara

LOOKS Coin Geleceği 2022 - 3 LOOKS Token Fiyat Tahmini

  Yerli yatırımcıların yakından takip ettiği altcoin projelerinden LOOKS coin fiyatı ve geleceği araştırılmaktadır. LOOK coin geleceği hakkında fiyat tahminlerinde bulunan önemli analistlerin en güncel raporları dikkat çekmektedir. Bu yazımızda LOOKS coin geleceği ve fiyat tahminleri hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz. 

  LOOKS Coin Geleceği 2022

  Altcoin yatırımcıları, bir projeye yatırım yapmadan önce onun yükseliş potansiyeline sahip olup olmadığını araştırmaktadır. Yerli yatırımcılar son dönemde hızlı yükseliş hareketleri ile dikkat çeken LOOKS coini radarına almıştır. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği ünlü analistler ve otoriteler, LOOKS coinin 2022 yılındaki geleceği hakkında çarpıcı fiyat tahminlerinde bulunmaktadır. 

  LOOKS Coin Yorum ve Analizi

  LookRare projesinin yerel kripto para birimi olan LOOKS coin geniş bir altcoin yatırımcı kitlesine sahiptir. 20 Aralık 2021 tarihinde başlatılmış olmasına rağmen, endüstrinin pazar payının çoğunu elinde tutan OpenSea gibi NFT ticaret platformlarının egemenliğine meydan okumayı vaat etmektedir. Bu yüzden kripto para uzmanlarına göre LOOKS coin fiyatında çok hızlı bir yükseliş görülebilir. 

  Anonim analistlerin LOOKS coin grafiğini yorumlamasıyla bazı destek ve direnç noktalarına dikkat ederek yatırım stratejisi belirlenebilmektedir. Analistler, LOOKS coin grafiğinde yükselen kanal içindeki trendin devam ettiğini belirtmektedir. Piyasaya sürüldükten sonra sert iniş ve çıkışlar yapan LOOKS coin baş omuz baş formasyonunu tamamlamasıyla birlikte yeni boğa rallileri ortaya koyabilecek potansiyele sahiptir. 

  Uzmanların LOOKS Token Fiyat Tahminleri

  Tecrübeli kripto para analistleri LookRare'ın geçmiş fiyat verileri üzerinde derin yapay zeka destekli teknik analiz uygulayarak gelecekteki LOOKS coin fiyat tahminlerini yapabilmektedir. 

  Bu yüzden LOOKS coin için geçmiş fiyat, LookRare piyasa değeri, LookRare hacmi ve birkaç daha fazlası gibi birden fazla parametreyi içeren maksimum geçmiş verileri toplamak ve değerlendirmek gerekmektedir. Uzmanlar LOOKS coine yatırım yapmak ve bundan iyi bir geri dönüş almak isteyenler için önemli raporlar yayınlamaktadır. 

  • Price Prediction LOOKS Coin Fiyat Tahmini

  Deneyimli kripto para analistlerinden oluşan Price Prediction ekibi 2022 yılındaki LOOKS coin fiyat tahminini yapmıştır. LOOKS coinin geçmiş fiyat verileri üzerine yapılan derin teknik analize göre, 2022 yılında LOOKS coin fiyatının minimum 5,23 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. LOOKS coin fiyatı, ortalama 5,4 dolar işlem fiyatı ile maksimum 6,40 dolar seviyesine ulaşmaktadır.

  • Digital Coin Price LOOKS Coin Tahmini

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Digital Coin Price ekibinin LOOKS coin analizi dikkat çekicidir. Tecrübeli analistlerin LOOKS coin için yıl sonu fiyat hedefi 5,21 dolardır. Analistler bu yılın sonunda LOOKS coin fiyatında yeni yükseliş hareketlerinin görülebileceğini belirtmektedir. 

  • Coin Arbitrage LOOKS Token Fiyat Tahmini

  Coin Arbitrage analist ekibi, LOOKS coin kazançlarının yıl boyunca biraz yavaşlamasını beklemektedir. Bu yüzden LOOKS coin için 3,90 dolarlık bir yıl sonu fiyatını hedef göstermektedir. Lookrare (LOOKS), ilk olarak 20 Aralık 2021'de başlatılan, madenciliği yapılamayan bir kripto para birimidir

  Analistlere göre LOOKS coinin dolaşımdaki arzı 224.347.378 coin ve toplam piyasa değeri 868.270.415 dolarla 110. sırada yer almaktadır. LOOKS coin fiyatı 20 Ocak 2022'de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 7.1 dolar seviyesine ulaştıktan sonra bir miktar düzeltme yaşamıştır. Tecrübeli analistler LOOKS coin fiyatının yeniden yükseliş hareketine başlayarak bu seviyenin üzerine çıkmasını beklemektedir. 

  Sonuç Olarak

  Görüldüğü üzere LOOKS coinin 2022 yılındaki fiyat tahminleri analistlerin raporlarına göre değişiklik göstermektedir. Yerli yatırımcılar LOOKS coin yatırımı yaparken mutlaka güncel piyasa trendlerine ve teknik analizdeki destek-direnç noktalarına göre al-sat emri vermelidir. Bu şekilde yapılan LOOKS coin yatırımından maksimum kazanç elde edilebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle