Enzyme (MLN) Token Nedir? Nasıl ve Nereden Alınır?

  Bu yazımızda DeFi ile ilgilenen yatırımcıların yakın takibindeki MLN Token hakkında bilgileri sunacağız. MLN token nasıl alınır, nedir, nereden alınır, avantajları, dezavantajları neler, proje amacı nedir gibi sorulara yanıt bulmaya çalışacağız.  

  Enzyme (MLN) Token Nedir?

  Enzyme (MLN) Token, Enzyme platformunun yerel kripto para birimidir. MLN Token sahipleri Enzyme ağında yer alan özel kasalardan yararlanabilirler. MLN Token sahipleri yatırım stratejisine göre hareket eden kasaları oluşturabilir, robo’dan ETF’lere kadar her alanda kendi stratejilerini tanımlayabilirler. MLN Token gün içinde çok fazla yoğun olan ve sürekli kripto para ticari işlemlerini önceden takip edemeyen yatırımcılara hitap eden bir blockchain projesidir. Yatırımcılar MLN Token ödeme ile Enzyme’de kurallarını önceden belirledikler bir yatırım stratejisinin otomatik şekilde uygulanmasını sağlarlar.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Enzyme (MLN) Token projesi çok fazla sayıda DeFi projesi ile ilgilenen ve hepsi için aynı anda yönetim yapamayacak olan yatırımcılara çözüm sunmak amacıyla gerçekleştirilmiştir. Projede temel hedef kripto paranın kontrol ve velayetini tamamen yatırımcıya vermektir. Bu yüzden yatırımcılar MLN Token sahipliği ile isteğe bağlı robo’dan ETF’ye kadar her tip yatırım stratejisine dayalı kasalar oluşturup, bunlar üzerinden yüksek ölçeklendirilmiş işlemleri sürdürebilirler. Proje hakkında diğer bilgileri, https://docs.enzyme.finance/ adresindeki Whitepaper’dan öğrenebilirsiniz.

  Enzyme (MLN) Token Yorum

  MLN Token hakkında yorum yapan yatırımcılar, özelleştirilmiş zincir üzeri yatırım araçlarını kurmak ve kullanmak için MLN Token’ı tercih ettiklerini açıklıyorlar. Ethereum tabanlı Enzyme üzerinden tercih ettikleri yatırım araçlarını merkeziyetsiz olarak inşa etme gücüne sahip olduklarını belirtiyorlar.

  Enzyme Token Geleceği

  MLN Token geleceğine yönelik yorum yapan analistler, MLN Token’ın 2021 senesi içinde fiyat artışı yapabileceğini açıklıyorlar. Analistlere göre MLN Token 2021 senesi Ekim ayı sonunda 135 dolar ile 140 dolar arasında fiyatlanabilir. 2021 sene sonunun ise değer kazanımı ile kapanabileceğini ifade ettiler.

  MLN Token Fiyatı

  Kripto para borsalarındaki en son güncel verilerde 1 MLN fiyatı %melon+try% TL. Döviz cinsinden ise %melon+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Enzyme fiyatı 24 saatte %melon+yuzde%.

  MLN Token fiyatı, kripto para piyasasının volatilitesine, onun hakkında basında çıkan olumlu ve olumsuz haberlere, yatırımcılarının alım talebindeki artışlarına göre anlık değişime uğrar. Hatalı bir karar almamak adına güncel fiyat takibi ardından yatırım kararları verilmelidir.

  MLN Token Nereden Alınır?

  MLN Token alınana yerler, Binance, Coinbase Exchange, Kraken kripto para borsası platformlarıdır. Bu borsalara ise internetten rahatlıkla erişim sağlanır. İlgili borsalarda hesaba sahip olan kişiler MLN Token alımı gerçekleştirme şansına sahiplerdir.

  Enzyme Token Nasıl Alınır?

  MLN Token almak için yapılacaklar:

  • 1. Adım: MLN Token almak için Binance, Coinbase Exchange veya Kraken borsalarına giriş gerçekleştirilmelidir.
  • 2. Adım: Seçilen ve erişilen borsanın hesap oluşturma menüsüne girilerek, gelecek KYC işlem adımları tamamlanıp, hesap açılmalıdır.
  • 3. Adım: Açılan hesaba ise yatırım amaçlı belirli tutarda para yatırılmalıdır.
  • 4. Adım: Hesapta bakiyenin oluşması ardından, borsanın “kripto al“ sekmesine tıklanıp, MLN Token paritesinin olduğu satın alma işlem sayfasına gidilir.
  • 5. Adım: Bu alanda o andaki fiyat üzerinden veya daha uygun fiyat girişinden MLN Token alım emri girilir.
  • 6. Adım: Satın alınan tokenlar sanal cüzdanda veya daha güvenlikli olan donanım cüzdanlarda saklanabilir.

  Adımların doğru atılması ardından satın alma işlemi başarıyla tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  MLN Token avantajları:

  • DeFi’de Etkin Yönetim: MLN Token sahipleri birden fazla DeFi işlemi için komutları önceden oluşturabilecekleri kasaları, MLN Token ödeme ile Enzyme’de yaratabilirler. Kasalar üzerinden etkin yönetimi gerçekleştirirler.
  • Hız: MLN Token sahipleri kripto paralar ile takasta veya cüzdanlar arası sınır ötesine transferde dakikalar içinde onayı alır ve işlemi hızlı tamamlarlar.

  Dezavantajları Ne?

  MLN Token dezavantajları:

  • Kontrol Kabiliyeti Gerektirme: MLN Token projesi daha çok zincir üzeri varlık yönetimi alanında çalışır. Yatırımcılar farklı merkeziyetsiz finansal araçları yaratmak ve onları yönetmek konusunda beceriye sahiplerse, doğru kararlar ve strateji ile kar elde edebilirler.
  • Saldırı Riski: MLN Token sanal cüzdanda, olasılığı düşük olsa dahi oluşabilecek saldırı risklerinin altındadır. Riskin önüne geçmek için donanım cüzdanlarda saklama tercih edilir.

  Sonuç

  MLN Token, zincir üstü varlık yönetimi için kullanılan, DeFi’de kullanılabilen finansal araçları oluşturmak için gerekli görülen kripto paralardan biridir. 2021 yılında değerlenebileceği ifade edilen MLN Token’ın yatırıma değer bir varlık olarak görülebileceği söyleniyor.

  ERC20 algoritmasına sahip ve ETH tabanlı altcoinlerden olan MLN Token, sektörün en prestijli borsalarında listelenmiş durumda. Bu açıdan oldukça geniş bir yatırımcı kitlesine hitap ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle