Kripto Para

Cardano (ADA) yenilenen cüzdan sürümünü tanıttı

  Cardano (ADA) blokzinciri çözümlerinin arkasındaki yazılım stüdyosu Input Output Hong Kong (IOHK) ekibi, yeni bir açıklama yaptı. Projenin en erişilebilir ve iddialı aşamasını duyuran ekip dikkat çekti…

  Cardano (ADA) ekosisteminin büyümesini kolaylaştırmak için başlatılan benzersiz bir topluluk odaklı girişim olan Project Catalyst, çalışmaya devam ediyor. Kripto para sektöründe son dönemde ilgilerin odağı haline gelen bu girişim, katılan kişi sayısı açısından haftada %10 büyüyor.

  Tanıtılan projenin yeni sürümünde en değerli projeler oylanarak Daedalus cüzdanına tamamen entegre edilecek. Bu oylamaya katılmak için kripto para kullanıcılarının minimum 3 bin ADA bulundurması gerekecek. Bu minimum miktarın sistemi istenmeyen mesajlardan korumada etkili olacağı düşünülüyor.

  ADA Fonu 1 Milyon Doları Buldu

  Kripto para sektörünün önde gelen altcoinlerinden biri haline gelen Cardano (ADA), büyüyen fonu ile de dikkat çekiyor. Net fon toplamı 1 milyon dolara yükselmesiyle kripto para basınında da geniş yer aldı. Project Catalyst hazine fonlarının %20’si, katkıları için topluluk danışmanları, yönlendirenler ve oylamaya katılanlar arasında dağıtılacak.

  2020 yılında devreye alınan Project Catalyst, Cardano (ADA) blokzinciri için merkeziyetsiz uygulamaların geliştirilmesini koordine ediyor ve destekliyor. Cardano’nun (ADA) Project Catalyst’in ilk üç aşamasının (fonlar) dünyanın en büyük merkeziyetsiz otonom organizasyonuna dönüşmesine izin verilecek.

  ADA Cüzdanı Güncellendi 

  Cardano geliştiricileri ADA cüzdanın yeni versiyonunu da kripto para kullanıcılarına tanıttı. Adına Daedalus Flight adı verilen yeni sürüm ADA cüzdanı, en son Mary hardfork’u tarafından sunulan tüm özellikleri destekliyor. Söz konusu hardfork akıllı sözleşmeler ve dApp’ler ile Goguen’in Shelley sonrası dönemine giden yolu açmayı amaçlıyor.

  Kripto para yatırımcılarının gözdelerinden biri haline gelen Cardano (ADA), güncellenen yeni sürüm cüzdanıyla da kullanıcılarını arttırmaya devam ediyor. Gelişim gösteren ağda yaşanan bu güncellemelerin ADA fiyatına da olumlu etki etmesi planlanıyor. Kripto para uzmanları, Project Catalyst’in “en erişilebilir ve iddialı aşamasının” ADA fiyatlarında yükseliş trendini tetikleyebileceğine dikkat çekiyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle