Kriptopara

2022 LOKA Coin Geleceği, 3 League Of Kingdoms Fiyat Tahmini

  Oyun temalı blok zincir ve kripto para projelerinin popülerlik kazanmasının ardından LOKA başarılı bir ivme yakalamıştır. Analistlerin League of Kingdoms Arena projesinin geleceğine ve LOKA’nın piyasa hareketlerine ilişkin beklentileri ise dikkat çekmektedir. LOKA hakkında uzmanların güncel fiyat tahminleri ve proje detaylarını sizler için bir araya getirdik.  

  League of Kingdoms (LOKA) Coin Geleceği

  Blok zincirde oynaması ücretsiz bir strateji oyunu olan League of Kingdoms Arena, temelde geleneksel bir RTS oyununa benzese de gelecekte popülerliğini artıracak temel unsur olan blok zincir teknolojisi tarafından desteklenmesidir. Bu tür projelere ilginin her geçen gün artması geleceğine dair olumlu görüşlerin de artmasını sağlar. League of Kingdoms Arena’nın geleceğine dair öne çıkan başlıca yorumlar ise şöyledir:

  • Oyundaki tüm araziler aynı zamanda takas edilemez jetonlardır. 
  • Herhangi bir kripto bilgisi ve deneyimi olmadan NFT’lere dönüştürülebilecek kaynakları toplamak için arazi NFT’lerine de gerek yoktur. Bu sayede herkes için basit bir mekanizma sunarak popülerlik kazanabilir. 

  LOKA Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Yüksek volatilite nedeniyle birçok oyun temalı kripto para birimi gibi LOKA’da hareketli bir grafik izlemektedir. Kısa vadede bir sonraki hedefin ATH’den daha yüksek olacağına işaret eden yeni hareket, piyasalarda etkisi ağırlaşan belirsizlik durumu karşısında da çelişkili bir projeksiyon izlemektedir. Oyun içi arazi satışı ile değerinin de %5’lerde bir artış yakalayacağına dair tahminler ise gelecek dönem grafik beklentisini olumlu yöne çevirmiştir. 

  League of Kingdoms (LOKA) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  LOKA Coin, League of Kingdoms’ın yerel yönetim simgesidir. Oyun serisi kapsamında para birimi olarak kullanılacak LOKA, paketler, görünümler, mallar ve diğer oyun içi birçok farklı satın alıma olanak sağlamak adına farklı bir çalışma mekanizmasına sahiptir. 

  Oyunun çalışma mekanizmasına bakıldığında ise blok zincir üzerinde oynanabilen ücretsiz bir MMO strateji ve savaş oyunu olduğu görülmektedir. Sahiplik kavramı oyunun temelinde yer almaktadır. İttifak temelli bir taktik strateji oyunu olarak oyuncuların krallık ve ordu kurması, ittifak yapması, savaş alanlarında mücadele etmeleri mümkündür. 

  LOKA Kullanım Alanları Nelerdir?

  LOKA oyun içinde yer alan tüm unsurlar için kullanılabilen, League of Kingdoms serisinin oyun parasıdır. LOKA aynı zamanda Drago ve Skin NFT’leri dahil olmak üzere bunlarla sınırlı kalmadan özel NFT varlıkların oluşturulması, yükseltilmesi ve elde edilmesi için NFT güçlendirici olarak da kullanılabilmektedir. Ayrıca LOKA sahipleri oyunun gelecek politikaları ve yönetişim faaliyetlerinde de oy kullanabilecektir. 

  LOKA Coin Ne Olur, Beklentileri Ne?

  LOKA Coin beklentileri uzun vadede olumlu seyretmektedir. Projenin yol haritasına göre 2022 yılında ‘’Oyna – Kazan’’ teması üzerinde duracak League of Kingdoms, LOKA’nın halka açık satışı, Drago NFT yetiştirme oyunu, NFT Pazar yeri, arazi ödül merkezi, Espor girişimleri ve daha birçok hedef ile iyi bir potansiyel ortaya koymaktadır. Daha uzun vadede ise GameFi ve sosyal medya, NFT’ler gibi unsurlar üzerine yoğunlaşarak güçlü bir konuma gelecektir. 

  Proje hedefleri ile LOKA beklentileri arasında da doğru orantı bulunmaktadır. Oyuna ilginin artması ve yol haritasında yer verilen hedeflerin gerçekleştirilmesi, LOKA fiyatı ne olur sorusuna olumlu yanıt verilmesini sağlayacaktır. 

  League of Kingdoms Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  League of Kingdoms platformu, League of Kingdoms Arena (LOKA) belirteci için teknik alt yapıyı oluşturmaktadır. NOD Games ekibi tarafından geliştirilen League of Kingdoms, blok zincir oyun stüdyosu olarak sektörün öne çıkan güvenilir şirketlerinden biridir. Güney Kore merkezli NOD Games, Chan Lee CEO’luğunda güvenli bir şekilde yoluna devam etmektedir. Gelecekte olumlu beklentilere sahip olması LOKA’nın alım fırsatı yaratması halinde portföylere eklenmesinde de sakınca görülmemiştir. 

  LOKA Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  Geleceğin dünyasında oyunların da blok zincir teknolojisi ile desteklenerek oynanacak olması League of Kingdoms’ı diğerlerinden farklı bir yere koymaktadır. League of Kingdoms serisini benzersiz kılan oyuncuların daha önce herhangi bir kripto para deneyimi veya bilgisi olmasına gerek duyulmamasıdır. Projeyi benzersiz kılan diğer öne çıkan unsurlar ise şunlardır:

  • LOKA belirteci ile oyuncuların platformda etkin şekilde sahiplendiği, önerebildiği, oy kullanabildiği ve kazanabildiği dahil etme, benimseme ve aktivasyona sahiptir. 
  • Blok zincir teknoloji tarafından desteklenmektedir. 
  • Oyna – Kazan sistemine sahiptir.  

  League of Kingdoms Arena Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  League of Kingdoms Arena (LOKA) Coin avantajları:

  • Oyun içi varlıklar ve bahisler ile getiri sağlayabilir. 
  • Drago NFT’yi yetiştirmek ve diğer NFT’leri kullanılabilir hale getirmek için kullanılır. 
  • Oylamalarda yönetişimde söz sahibi olmanızı sağlar. 

  League of Kingdoms Arena (LOKA) dezavantajları:

  • Blok zincir temalı oyun projeleri arasında güçlü rakiplere sahiptir. 
  • Siber saldırı, teknik sorunlar ve buglar projeyi kötü etkileyebilir. 

  LOKA Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  LOKA global birçok güvenilir kripto para işlem platformunda listelenmektedir. Büyük borsalar tarafından desteklenmesinin ardından popülerliği de artırılmıştır. Birçok işlem çifti kullanılarak ilgili platformlarda ticareti yapılabilmektedir. USDT, BNB, BTC gibi çeşitli çiftler ile alınabilmektedir. LOKA listelenen başlıca borsalar şunlardır:

  • Binance
  • Hotcoin Global
  • KuCoin
  • BTCEX
  • Gate.io 

  LOKA Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat 

  Analistlerin LOKA Coin hakkında geleceğe ilişkin fiyat hedefleri ve tahminleri özellikle alternatif yatırım araştıranların dikkatini çekmektedir. Piyasa hareketinin son dönemde inişli çıkışlı bir grafik izlemesi nedeniyle uzmanların da fiyat hedeflerini revize ettikleri görülmüştür. 

  İsabetli piyasa tahminleriyle dikkat çeken 3 uzmanın tahminleri yatırım tavsiyesi içermemektedir. Aksine yatırımcıların temkinli olması ve piyasa hakkında fikir sahibi olması için bu görüşlerin doğru analiz edilmesi gerekmektedir. Analistlerin League of Kingdoms (LOKA) fiyat hedefleri ve tahminleri ise şöyle özetlenebilir: 

  • Digital Coin Price: Fiyatında 2022 yılı için bir sıçrama bekleyen uzmanlar, 2022 yılı sonu için beklentisini maksimum 5,36 USD olarak açıklamışlardır. 
  • Price Prediction: Uzmanların LOKA fiyatında 2022 – 2023 dönemi için beklentisi en düşük 3,01 USD, en yüksek ise 5,31 USD olarak belirlenmiştir. 
  • Wallet Investor: 5 yıllık değişim oranını ve potansiyelini +115% olarak açıklayan uzmanlar, 1 yıllık kısa vadede ise 3,61 USD hedefine işaret etmektedir. 

  Sonuç 

  Yazımızda, uzmanların Loka Coin geleceğine ilişkin fiyat tahminlerine yer verdik. League of Kingdoms oyun serisi güçlü geliştirici ekibi ve yol haritasıyla 2022 – 2023 döneminde parlaması beklenen bir blok zincir oyun projesidir. Analistlerin bu projenin yerel simgesi olan LOKA’dan beklentisi de olumlu yönde gelişmiştir. Geleceğine dair beklentilerin pozitif görünmesi yeni yatırımcıları da çeken bir unsur olarak değerlendirilmektedir. Ancak piyasa belirsizlikleri ve güçlü rakipleri fiyatını olumsuz etkileyebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle