Artık son saatler: B-Word konferansında neler olacak?

  Uzun bir süredir beklenen B-Word Konferansı bugün Türkiye saati ile 19.00’da başlayacak. Bu konferans, Tesla CEO’su Elon Musk ve Twitter CEO’su Jack Dorsey’i karşı karşıya getirecek ve BTC fiyatında yeni değişimlere gebe olacak…

  Kripto para topluluğunun merakla beklediği B-Word Konferansı’nda artık geri sayım başladı. Türkiye saati ile 19:00’da başlaması planlanan bu konferans, kripto para sektöründeki önemli isimleri ağırlayacağı için büyük önem taşıyor. BTC merkezli konferansta genel olarak kurumların Bitcoin’i nasıl kullanacakları tartışma konusu haline gelecek.

  Canlı oturumlar ve önceden kaydedilmiş videolar ile devam etmesi beklenen B-Word Konferansı, kripto para topluluğu tarafından uzun bir süredir bekleniyordu. BTC merkezli konferansta genel olarak kurumlar ve BTC entegrasyonu konuşulacak. Öte yandan canlı oturumlara katılım da tamamen ücretsiz olacak. 

  Bitcoin Konferansı Heyecan Yarattı

  Merakla beklenen B-Word Konferansı için saatler kaldı. Konuşmacıların Bitcoin’in çeşitli yönlerini, artılarını ve eksilerini tartışacakları bu konferansta saat 21.00 gibi canlı oturumların başlaması planlanıyor. Konferansta ünlü isimler ayrıca BTC hakkındaki görüş ve fikirlerini de dile getirecek.

  Kripto para topluluğunun en ünlü isimlerinin katılacağı bu konferans uzun bir süredir bekleniyordu. Heyecan yaratan konferansta konuklar, BTC hakkındaki en yaygın yanlış anlamalardan bazılarını çürütecekleri çeşitli bölümlerle topluluk karşısına çıkacak

  Elon Musk ve Jack Dorsey Atışması

  Büyük bir heyecan yaratan B-Word Konferansı’nın özel konukları daha önceden açıklanmıştı. Buna göre, Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter CEO’su Jack Dorsey, SEC komisyon üyesi Hester Peirce ve Ark Invests CEO’su Cathie Wood konferansta konuşmacı olarak yer alacak. Öte yandan bu isimlerin yanı sıra kripto para topluluğunun yakından tanıdığı sürpriz isimler de öne çıkacak. 

  Son dönemde Bitcoin kahramanıyken bir anda sektörde istenmeyen adama dönüşen Tesla CEO’su Elon Musk’ın görüşleri merakla takip edilecek. Aynı zamanda Musk ve BTC destekçisi olduğu bilinen Jack Dorsey arasındaki rekabet de merak konusu olacak. Bitcoin’deki en etkili iki kişinin zıt görüşleri herkesin sabırsızlıkla beklediği bir şey olmasının yanı sıra BTC fiyatında da etki yaratabildiği için yakından takip edilecek. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle