Kriptopara

Çığ Gibi Büyüyen Metaverse Coinler: En İyi 10

  En İyi Metaverse Coinleri Hangileri?

  Geleceğin interneti Metaverse projesini merkez alan birçok coin istikrarlı bir şekilde ilerleyişini sürdürmeye devam etmektedir. En yüksek işlem hacmine sahip Metaverse projeleri ve gelecek vaadeden en iyi Metaverse coinlerini sizler için derledik.

  Decentraland (MANA) Coin

  Decentraland (MANA) Coin, Ethereum (ETH) blok zincir tarafından desteklenen ve kullanıcıların içerik, uygulama oluşturmalarına ve para kazanmalarına olanak tanıyan bir sanal gerçeklik platformudur. Metaverse için yenilikçi çözümler getirmesi fiyat performansında son dönemde sıçramalara neden olmuştur. Yükselen üçgen formasyonu dikkat çekmektedir. 

  Axie (AXS) Infinity Coin 

  Axie Infinity, Oyuncuların kısmi olarak sahip olduğu ve işlettiği bir blok zincir tabanlı ticaret ve savaş oyunudur. Metaverse için Pokemon ve Tamagotchi gibi oyunlardan ilham alarak tasarlanan projenin coini ise uzun vadede yüksek kar potansiyeli ile dikkat çekmektedir.

  The (SAND) Sandbox Coin 

  Pixowl tarafından 2011 yılında piyasaya çıkarılan The Sandbox, Metaverse aracılığıyla oyun formunda kullanıcıların dijital varlık üretmesi, inşa etmesi, satın alma ve satma işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlayan bir blok zincir tabanlı sanal dünyadır. DAO ve NFT’den aldığı güç ise Metaverse için vazgeçilmez olmasını sağlayacaktır. 

  Enjin (ENJ) Coin 

  Dalgalı bir fiyat performansı göstermesine karşın son günlerde büyüme hızını katlamayı başaran Enjin Coin, blockchain tabanlı oyun ürünleri için birbirleri ile bağlı bir ekosistem sunmaktadır. Enjin Network sosyal oyun platformu olarak Metaverse üzerinde bir nevi sosyal medya uygulaması olmaya aday görünmektedir. 

  WAX (WAXP) Coin 

  E – ticaret işlemlerini daha az maliyetli, güvenli ve hızlı hale getirmek için tasarlanmıştır. WAX blockchain fikrinin gelişmesinin ardından EOS ile tam uyum göstermesi ve DApp Pazar yerlerinin sabit tokenlerinin inşa edilebileceği bir blockchain araçlar paketi de geliştirmiştir. Gelecek vaat eden Metaverse projesi olarak yükselen üçgen formasyonu ile grafiğini güçlendirmeyi başarmıştır. 

  Sushi Swap (SUSHI) Coin 

  Popüler AMM ve DeFi popülerliğine bağlı olarak büyümesini sürdüren Sushi Swap, ticaret likiditesinin kurulduğu ve iki kripto para arasında AMM platformu olarak geliştirilmiştir. Güvenli altyapısı ve fiyat performansı bakımından popülerliğini giderek artırmayı başarmıştır. Uzun vadede fiyat analizleri ise Metaverse projesinin temellerinin sağlamlaşması ile 5 yılda %489 oranında bir kazanç potansiyeli sunabileceği yönündedir. 

  My Neighbor Alice (ALICE) Coin 

  ALICE projesi temelde çok oyunculu bir inşaat oyunudur. Özellikle Metaverse inşa sürecinin uzun yıllar devam edecek olması projeye ilgiyi artırmıştır. Sanal adalar satın alıp, değerli ögeler toplamanın mümkün olduğu oyun platformunun coini ise son aylarda gösterdiği fiyat performansı ile başarısını sürdürmektedir. 

  Chromia (CHR) Coin 

  Kripto piyasalarında son yılların en popüler coinlerinden olmayı başaran CHR, Binance Smart Chain (BSC) ve Ethereum için Katman – 1 ve EVM ile uyumlu Katman – 2 geliştirmesidir. Açık kaynak bir kamu blok zincir olarak tasarlanmıştır. 

  Ultra (UOS) Coin 

  KuCoin, Gate.ip ve ZT gibi başarılı borsalarda listelenen UOS, oyuncular ve oyun geliştiriciler için blok zincir tabanlı olarak geliştirilmiştir. Bu kişiler için yeni fırsatlar sunacak proje, üretip satın alınacak eşyalardan kullanılmış eşyalara kadar evren yer alan tüm unsurların bir metaya dönüştürülmesini sağlayacak. 

  CEEK VR (CEEK) Coin 

  Ethereum platformunda çalışarak güvenilirliğini sağlayan CEEK VR, son dönem fiyat artışları ile Metaverse evrenin vazgeçilmez projelerinden biri olduğu ispatlamıştır. 

  Sonuç: Metaverse Coinleri Gelecek Vaat Ediyor

  Geleceğin interneti olarak web 3.0 devrimini işaret eden Metaverse, beraberinde birçok kripto projesini de getirmiştir. Gelecek vaat eden 10 en iyi Metaverse projesi mutlaka kripto yatırımcılarının portföylerinde yer alması gerekmektedir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle