Kriptopara

Sushi Token Geleceği Ne Olur? 4 SushiSwap Fiyat Tahmini

  En popüler merkeziyetsiz borsalardan Sushiswap yerel kripto para birimi Sushi token fiyatının geleceği merak edilmektedir. Bu yazımızda deneyimli analistlerden 5 SushiSwap geleceğini ve fiyat tahminlerini sizler için bir araya getirdik.

  Sushi Token Geleceği Ne Olur?

  Popüler altcoinlerden biri olma yolunda ilerleyen Sushi token fiyatı 2021 yılına 7.07 dolardan başladı. Sushi token fiyatı son dönemde 9.12 dolardan işlem gördü, bu nedenle fiyat yılın başından beri yüzde 29 oranında arttığını söylemek mümkündür. Uzmanlar Sushi token fiyatının yıl sonunda ve 2022 yılının başlarında daha yüksek seviyelere ulaşmasını beklemektedir. 

  Deneyimli kripto para analistlerine göre 2021 yılının sonunda tahmini Sushi token fiyatı 12,75 dolar seviyesine gelecektir ve yıldan yıla yüzde 80 artış gösterecektir. Bugünden yıl sonuna kadar artış: yüzde 40 civarında beklendiği için şimdiden Sushi token satışı almak mantıklı görülebilir. Öte yandan 2022'nin ilk yarısında Sushi token fiyatı 14,13 dolara yükselecek; ikinci yarıda, fiyat 1.07 dolar kaybedecek ve yılı mevcut fiyata 13.06 dolar seviyelerinden kapatacaktır.

  En iyi 4 SushiSwap Fiyat Tahminleri

  Yabancı kripto para yatırımcıları kadar yerli kriptocuların da yakından takip ettiği SushiSwap token fiyat tahminleri sıralanmaktadır. Deneyimli analistlerden oluşan kripto para tahmin platformlarından yapılan paylaşımlar gelecek dönemdeki Sushi token fiyatının ulaşabileceği noktaları görmeye yardımcı olmaktadır. Ancak uzmanlar, Sushi token yatırımı yaparken güncel piyasa trendlerine dikkat edilmesini tavsiye etmektedir. 

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 Sushi fiyatı %sushi+try% TL. Döviz cinsinden ise %sushi+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Sushi 24 saatte %sushi+yuzde%.

  Price Prediction Analistlerinden SushiSwap Fiyat Tahmini

  Sushi tokenin geçmiş fiyat verileriyle ilgili derin teknik analizlere göre, 2021'de SushiSwap fiyatının minimum 11.34 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. Platformun deneyimli analistlerine göre Sushi token fiyatı, ortalama işlem fiyatı 11.88 dolar ile maksimum 12.54 dolar seviyesine ulaşabilir.

  Ayrıca SushiSwap fiyatının 2022 yılında minimum 16,12 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. SushiSwap fiyatı ise 2022 yılı boyunca ortalama fiyatı 16,60 dolardan işlem görürken yıl performansında maksimum 20,14 dolar seviyesine ulaşabilir.

  Coin Price Forecast Analistlerinden SushiSwap Tahmini

  2021 sonunda tahmini Sushi fiyatı 14,11 ABD dolarıdır. Bu performansa bakıldığında Sushi token fiyatı yıldan yıla yüzde 100 artış gösterebilir. Deneyimli analistlere göre bugünden yıl sonuna kadar Sushi token fiyatındaki artış: yüzde 17 seviyesinde olacaktır. 

  2022'nin ilk yarısında Sushi token fiyatı 15.63 dolara yükselmesi beklenmektedir. Öte yandan yılın ikinci yarısında, fiyat 1,18 dolar kaybedecek ve yılı mevcut fiyata 14,45 dolardan kapatacaktır.

  Cypto Newz Analistlerinden Sushi Token Fiyat Tahmini

  Cypto Newz analistleri Sushi token fiyatında çok ciddi bir yükseliş beklediklerini belirtmektedir. Bu analistlere göre SushiSwap fiyatı büyük bir potansiyel göstermeli ve uygun koşullarda 2022'nin sonuna kadar 47 doları aşacak seviyelere ulaşabilir.

  Wallet Investor Analistlerinden Sushi Tahmini

  Wallet Investor analist ekibi, Sushi token fiyatında tahmini söz konusu olduğunda inanılmaz derecede yükseliş performansı beklemektedir. Analitler, Sushi tokenin önümüzdeki bir yıl içinde 22.25 dolar ve beş yıl içinde 82.05 dolar civarında olacağına inanmaktadır. Uzun vadeli tahminlere bakıldığında şimdiden Sushi token yatırımı yapmak yüksek kazanç sağlayacaktır. 

  Sonuç

  SushiSwap merkeziyetsiz kripto para borsasının yerel kripto para birimi olan Sushi token fiyatı hakkında analistlerin beklentileri farklılık gösterebilmektedir. Kripto para piyasasının yüksek volatilitesi göz önünde bulundurularak boğa ve ayı piyasası trendlerine göre yatırım yapılması tavsiye edilmektedir. Ancak genel anlamda Sushi token fiyatı uzun vadede yükseliş getireceği için mantıklı bir yatırım tercihi olarak kullanılabilir.

   

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle