Kriptopara

Vite Coin Geleceği 2022,2023,2024,2025 - VITE Fiyat Tahmini

  Zirveden giderek uzaklaşan fiyatı ile yatırımcıların radarına takılan VITE Coin’de önümüzdeki birkaç yıllık perspektif merak ediliyor. Dönemsel yükseliş denemeleri ile adından söz ettiren Vite projesinin geleceği ve analistlerin yıllara göre VITE Coin fiyat hedeflerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

  VITE Coin Geleceği

  VITE Coin akıllı sözleşmelere ve ödeme işlemlerine getirdiği hızlı, düşük maliyetli, yüksek verimli ve ölçeklenebilir yenilikler ile kripto para uzmanlarının dikkatini çekmektedir. Piyasalar, mevcut potansiyelini fark ettiği token’e Mart 2021’de büyük ilgi görerek fiyatları kısa sürede zirveye taşımışlardır.

  Uzmanlar, kendi merkeziyetsiz borsası dışında ödeme ve uygulamalara erişim noktasında geliştirilen ürünlere atıfta bulunarak projenin büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı hedeflediğini ifade etmektedirler. Token için maksimum arzın belirlenmemesi, hedeflenen düşük işlem ücreti stratejisi ile örtüştüğü uzmanlarca ifade edilmektedir. Uzmanlar VITE Coin’in gelecek vaat ettiğini ifade ederek savlarında şu detaylara dikkat çekmektedirler:

  • Benzersiz teknolojisi ile kripto para ile ödeme, merkeziyetsiz borsa, akıllı sözleşmeler ve DApp’lere büyük yenilik getirmektedir.
  • Geliştiriciler, yatırımcılar ve işletmeler gibi zengin bir kitleye hitap edebilmektedir.
  • Güvenlik açıklarını kapatmadaki başarısı ve sunduğu gelir fırsatları, zamanla VITE Coin kullanıcı sayısını artırabilecektir.
  • EVM uyumluluğu ve büyük kripto para borsalarında listelenmesi ise VITE Coin’in yaygınlaşmasını hızlandırabilecek etkiye sahiptir.

  VITE Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  VITE Coin’in geleceğine ilişkin çıkarımlarda bulunmak isteyen anonim analistler, teknik analize başvurarak mevcut trendi ve olası yönünü tahmin etmeye çalışmaktadırlar. Tutarlı analizlere göz atıldığında coin’in henüz düşüş trendinin kırılmadığı yönündeki görüşün hakim olduğu dikkat çekmektedir. Öte yandan son dönemde gerçekleşen hacim artışını MACD ve RIS göstergelerindeki güçlenme ile birlikte değerlendiren uzmanlar, direnç noktası üzerinde bir kapanışla birlikte görünümün değişebileceğini ifade etmektedirler.

  VITE Coin için kritik direnç noktasının 0,056 dolar olduğunu belirten analistler, bu seviye üzerinde iki günlük kapanışla güçlü bir alım gelebileceğini ifade etmektedirler. Direncin aşılması halinde analistlere göre 0,097 dolar direncinin önü açılacaktır. Olası geri çekilmede ise 0,040 dolar dibi güçlü bir destek olarak öne çıkmakta ve bu seviyenin aşağı kırılması düşüşü derinleştirme riski barındırmaktadır.

  Vite (VITE) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Vite, Snapshot Chain altyapısına sahip ve sıfır ücretli işlemleri kolaylaştırmak adına geliştirilen DAG tabanlı bir akıllı sözleşme platformudur. VITE Coin, işlem hızını, güvenilirliğini ve güvenliğini optimize etmek adına 2018 yılında geliştirilen Vite ağındaki basit belirteç işlemleri ile akıllı sözleşme yürütmeleri amacıyla kullanılan yerel kripto para birimidir. EVM uyumluluğu ve Solidity++ akıllı sözleşme dili ile öne çıkan VITE Coin’in kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir:

  • Akıllı sözleşme yürütmelerinde gas tüketimi yerine işlem kotasına karşı kullanılır.
  • Stake yolu ile DApp’lere farklı belirteç karşılığında kiralanabilir.
  • Anlık Görüntü Blok Üreticilerine oy verme hakkı tanır.
  • VITE Coin cinsinden blok ödülü alınabilir.

  VITE Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Güncel durumda 1 VITE fiyatı %vite+try% TL. Döviz cinsinden ise %vite+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, VITE Coin 24 saatte %vite+yuzde%.

  8 Mart 2021 tarihinde başladığı yükseliş ile 10 Nisan 2021’de 0,365 dolarlık zirveye ulaşan VITE Coin, zirveyi gördüğü tarihten bu yana geri çekilmektedir. Token’de değer kaybı %90’a ulaşırken, son günlerde gelen tepki yükselişleri ile kayıpları telafi etme yolunda küçük de olsa ilerlemeler gözlenebilmektedir. Güncel fiyatı zirvenin halen yaklaşık %90’ı altındadır ve bazı yatırımcılar, bu fiyatları uygun bulmaktadır.

  VITE Coin Ne Olur?

  VITE Coin’de dönüş sinyalleri görülürken, anonim analistler henüz pozitif düşünmek için erken olduğuna işaret etmektedir. Uzmanların geleceğe ilişkin olumlu görüşleri bulunsa da gelecek için bir tarih aralığı bulunmadığı ve olumlu görüşlerin ekseriyetle Vite projesine yönelik olduğuna dikkat edilmelidir.

  Öte yandan analistler, trende bakarak paylaştıkları VITE hedef fiyatlarında yükseliş beklentisi etrafında fikir birliğine varmışlardır. Yatırımcılar bu noktada olumlu bir izlenim elde ederken, son düşüş trendini hatırlayarak kripto varlıkların riskli doğasını dikkate almayı ihmal etmemelidirler. 

  VITE Coin Projesi Güvenilir mi, Alınır mı?

  Vite ağı, DAG protokolü yanında bu protokolün doğal güvenlik açıklarını kapatmak için anlık görüntü zinciri modelinden destek alır. Bu modelde VITE Coin kullanıcılarının oy hakkı bulunurken, mantık olarak hisse ispatı konsensüsü ile benzetilebilir. Öte yandan coin’in Binance’ta listelenmesi ve kendisine ait merkeziyetsiz borsasının bulunması da güvenilirlik hanesine önemli bir artı olarak yazılmaktadır.

  Satın alma noktasında ise projeye yönelik değerlendirmeler tek başına yeterli değildir. Yatırımcılar, teknik analiz kuralları ile coin’i analiz etmeli ve mevcut görüşler ile elde ettiği verileri harmanlayarak yatırım kararlarını şekillendirmelidirler.

  VITE Coin’i Benzersiz Yapan Nedir?

  Vite; güvenli, hızlı, ölçeklenebilir ve düşük ücretli ödeme çözümlerini elde etmeye oldukça yakın teknolojisi ile pek çok projeden ayrılmaktadır. Sahip olduğu pek çok teknoloji ile diğer kripto para birimlerinden ayrılmayı başaran VITE Coin’in en önde çıkan benzersiz özelliği eşzamansız işlem yeteneğidir. İşlem göndermek için ücret tahsil edilmeyen VITE Coin’de eşzamansız işlem yeteneği aşağıdaki üç farklı alanda gerçekleşebilmektedir:

  1. Asenkron akıllı sözleşmeler
  2. Asenkron işlem yazma ve onaylama
  3. Sözleşmeler arasında asenkron, mesaj tabanlı çağrılar

  VITE Coin’in Avantaj ve Dezavantajları Neler?

  VITE Coin son dönemde yaşadığı sert düşüş ile yatırımcılarını üzen projeler arasında yer alıyor. Yatırımcıların büyük bölümü, yaşanan sert geri çekilme ile token’in riskli bir doğaya sahip olduğu yönündeki görüşlerinin güçlenme ihtimali yüksek olarak değerlendirilmektedir. Öte yandan bir olumsuz özellik olarak maksimum arzının belirlenmemiş olması enflasyonist endişeleri ortaya çıkarabilmektedir. Tüm olumsuz yanları gölgede bırakan VITE Coin’in avantajları ise şu şekildedir:

  • DAG yapısı içinde akıllı sözleşmeler uygulayan ilk halka açık zincir unvanına sahiptir.
  • Geliştirilen eşzamansız gönderim teknolojisi ile saniye süre ile işlem onay ve düşük maliyetli akıllı sözleşme oluşturma özelliklerine sahiptir.
  • Anlık Görüntü Zinciri modeli ile DAG protokolünün güvenlik açıklarını kapatmayı başarmıştır.
  • Platform üzerinde hizmete verilen merkeziyetsiz kripto para borsası ViteX, hızlı ve ücretsiz ödeme uygulaması VitePay, tek bir noktada varlık yönetimini ve DApp’lere erişimi kolaylaştıran Vite App ve kurumsal bir blockchain çözümü olarak kamuya yönelik geliştirilen VitePlus ürünleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşma potansiyeli taşımaktadır.

  VITE Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  VITE, Vitex ismi ile kendisine ait merkeziyetsiz kripto para borsasında listelenir. Bunun dışında Binance gibi önemli kripto para borsalarında kendisine yer bulan VITE Coin’i şu borsalardan satın alabilirsiniz:

  • Binance
  • Bitrue
  • WazirX
  • Uniswap (V3)
  • SushiSwap
  • CoinEx
  • Mandala Exchange
  • OKX
  • ViteX
  • Hotbit
  • Pionex
  • VCC Exchange
  • WaultSwap (BSC)
  • Bitcovia

  VITE Coin Fiyat Tahminleri

  VITE Coin geleceğinden olumlu bahsedilen ve teknolojisi ile yakından takip edilen projeler arasında yer alır. Uzmanların bu yıl için en düşük 0,065 dolar öngördükleri VITE Coin için 2022, 2023, 2024 ve 2025 yılı fiyat hedefleri aşağıda paylaşılmaktadır:

  • Wallet Investor karlı bir yatırım aracı olarak gördüğü VITE Coin’de, 1 yıl için %100’e yaklaşan bir potansiyel görüyor ve 0,0873 dolar fiyat hedefi paylaşıyor.
  • Swap Space Co analistleri 2022 yılında 0,079 dolar, 2023 yılında 0,066 dolar, 2024 yılında 0,084 dolar ve 2025 yılında 0,089 dolar fiyat hedefi belirledi.
  • Price Prediction büyük potansiyel gördüğü VITE Coin’in 2022 yılında 0,065 dolara ulaşmasını öngörüyor. Kuruluş Vite’de 2023 yılı için 0,093 dolar, 2024 yılı 0,13 dolar ve 2025 yılı için 0,19 dolar hedef öngörmektedir.

  Sonuç Olarak

  Yazımızda, VITE Coin geleceğine ilişkin fiyat tahminleri ve analizlerin yorumlarına yer verdik. VITE Coin yerel token olarak kullanıldığı ağın yenilikçi özelliklerinde güç alan kripto para birimidir. Vite, çok yönlü bir proje olmanın yanında akıllı sözleşmeler, ödeme ve işlem ücretleri gibi konulara getirdiği işlevsel çözümler ile öne çıkar. Eşzamansız işlem yeteneği gibi benzersiz bir teknolojiye sahip olan projenin geleceği, uzmanlarca olumlu değerlendirilmektedir.

  Analistlerin de görüşleri uzmanlarla örtüşmekte ve önümüzdeki 4 yıllık süreçte VITE Coin fiyatının artabileceğine ilişkin fiyat hedefleri bulunmaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle