Kriptopara

RAD Coin Geleceği 2021 - Radicle Yükselir mi? Alınır mı?

  Son dönemde altcoin yatırımcılarının dikkatini çeken kripto para projelerinden Radicle, yerli yatırımcılar tarafından da araştırılmaktadır. Kazanç potansiyeli yüksek olan altcoinlere yatırım yapmak isteyenler için RAD coin geleceği ne olur, RAD coin alınır mı sorularının yanıtlarını ve uzman tahminlerini yazımızda bulabilirsiniz. 

  RAD Coin Geleceği 2021

  Özellikle kripto para dünyasının en büyük borsası olan Binance tarafından listeleneceği duyurulan RAD coin, yatırımcılar tarafından yakından takip edilmektedir. RAD coinin Binance borsasında listelenmesi, daha geniş bir kripto para topluluğu tarafından satın alınabileceği anlamına gelir. Bu yüzden kripto para uzmanları, artan talep ile birlikte RAD coin fiyatında kısa vadede hızlı yükselişler görülebileceğini belirtmektedir. 

  Radicle Yükselir Mi?

  RAD coin geçmiş fiyat verileri üzerinde derin yapay zeka destekli teknik analiz uygulayarak gelecekteki fiyat tahmin edilebilmektedir. RAD coin için geçmiş fiyat, Radicle piyasa değeri, Radicle hacmi ve daha pek çok parametreyi içeren maksimum geçmiş verileri toplayarak yapılan tahminlerde RAD coin fiyatının yükselişine devam edebileceği görülmektedir. Dijital kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyenlerin güncel trendleri takip etmesi önemlidir. 

  RAD Coin Grafik Analizi

  Anonim kripto para analistlerine göre RAD coin grafiğinde yükselen kanal içindeki hareket devam etmektedir. RSI ve Hareketli Ortalamalar gibi göstergelere bakıldığında RAD coin fiyatında direncin yeniden test edilmesi beklenmektedir. Çanak kulp formasyonunu tamamlamak üzere olan RAD coin fiyatında yeni boğa rallileri görülebilir. 

  Coin Arbitrage RAD Coin Fiyat Tahmini

  Coin Arbitrage ekibi, Radicle geçmiş fiyat verilerine dayanarak, RAD coin fiyatının 2021 yılı sonunda 17.0923 dolar olabileceğini tahmin etmektedir. Uzmanlar, önümüzdeki 3 yıl içinde, en yüksek RAD coin fiyatının 120.068 dolar civarında, en düşük RAD coin fiyatının ise 10.5630 dolar seviyesinde olabileceğini söylemektedir.  

  Hesaplamalara göre, 2022 yılı sonunda RAD coin fiyatının 33.1865 dolar civarında olacağını ve 2023 sonunda 53.6958 dolar fiyat seviyelerinden işlem görebileceği belirtilmektedir. Analistler uzun vadeli RAD coin fiyat tahmini yaptığında ise 2024 sonunda şaşırtıcı bir şekilde RAD coin başına dikkate değer bir 86.8798 dolar seviyesi hesaplanmaktadır.

  Price Prediction RAD Fiyat Tahmini

  Price Prediction ekibinin, RAD coin geçmiş fiyat verileriyle ilgili derin teknik analizine göre, 2021 yılı sonunda minimum 8.62 dolar seviyesi belirtilmektedir. RAD coin fiyatı, ortalama işlem fiyatı 9,03 dolar ile maksimum 9,37 dolar seviyesine ulaşabilir.

  Orta vadede RAD coin fiyatının 2022 yılında minimum 12,76 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. RAD coin fiyatı 2022 yılı boyunca 13,12 dolar olan ortalama fiyat ile maksimum 15,11 dolar seviyesine kadar çıkabilecektir.

  Kripto para uzmanlarının tahmini fiyat ve teknik analize göre 2023 yılında RAD coin fiyatının minimum 17.51 dolar seviyesine ulaşabilir. Uzun vadeli analizlere göre RAD coin fiyatı, ortalama 18.16 dolar işlem fiyatı ile maksimum 21.90 dolar seviyesinden işlem görebilir. 

  ICO Creed Radicle Coin Fiyat Tahmini

  Deneyimli analistlerin tahminlerine göre 2021 yılında RAD coin fiyatının minimum 16,19 dolar fiyat seviyesine ulaşabilir. RAD coin fiyatı, ortalama 16.81 dolar işlem fiyatı ile maksimum 17.43 dolara kadar çıkabilir. 

  Orta ve uzun vadeli RAD coin tahmininde, 2022 yılında fiyatın minimum 23,28 dolar değerine ulaşacağı tahmin edilmektedir. RAD coin fiyatı, ortalama 23.95 dolar işlem fiyatı ile maksimum 28.86 dolar seviyesine ulaşabilir.

  Sonuç Olarak

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği deneyimli analistlere göre RAD coin fiyatında genellikle yükseliş beklenmektedir. Ancak piyasayı etkileyen gelişmelere bağlı olarak RAD coin fiyatında düşüşler de meydana gelebilir. Bu yüzden yatırımcılar güncel kripto para piyasası trendlerini takip ederek RAD coin yatırımı yapmalıdır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle