Kriptopara

Sandbox Coin Geleceği 2021 - SAND Coin Kazandırır mı?

  SAND Coin’in 15 Temmuz’da %61.63 oranında değer kazanımını yapması ile birlikte yatırımcıların gözlerini kendine çeviren bir kripto para oldu. Yatırımcılar, SAND Coin’in geleceğine yönelik fiyat tahminlerini araştırmaya başladılar. Bu yazımızda yatırımcılara fikir verebilecek olan Sandbox Coin geleceği hakkındaki analist görüşlerini, grafik yorumunu, SAND Coin kazandırır mı sorusuna yanıt olabilecek analist fiyat tahminlerini sunacağız.

  Sandbox Coin Geleceği 2021

  Sansbox Coin geleceğinden söz eden analistler oldukça iyimser bir tablo çiziyorlar. Analistler SAND Coin’in hem yakın geleceğinde hem de uzak geleceğinde başarılara imza atabileceğine inanıyorlar. Onlara göre uzak geleceklerden biri olan 2026 senesinde SAND Coin fiyatı 4 dolar düzeyini aşabilir.

  SAND Coin Kazandırır mı?

  SAND Coin’in fiyat ilerleyişine bakıldığında başarılı bir ivme izlenebiliyor. Anonim analistler SAND Coin’in Ağustos ayında değer kazanımı yapabileceğini açıklıyorlar. 15 Temmuz’da SAND Coin fiyatı 0.6587 dolar seviyesinde hareket ediyor. Analist gruplar bu fiyatın 2021 sene sonunda 0.70 dolar ve üzeri noktadan fiyatlanabileceğini düşünüyorlar. Bu kapsamda SAND Coin’i yatırım için yakın takibe alınabilecek kripto paralar arasında görüyorlar.

  Kripto para borsaların an itibari ile 1 SAND fiyatı %the-sandbox+try% TL. Döviz cinsinden ise %the-sandbox+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, SAND fiyatı 24 saatte %the-sandbox+yuzde%.

  SAND Coin Grafik Analiz

  SAND Coin için grafik analiz yapan ve yorumlayan analistler daha çok anonim analistler oldu. Anonim analistler 15 Temmuz 2021’den itibaren grafiği incelemeye başladılar. Analistler grafik ilerleyişinde mum ağırlıklı modeli beklediklerini açıkladılar. İlk önemli direnç noktasının 0.72 dolar seviyesi olduğunu ve alt bölümdeki desteğin 0.45 dolar seviyesi olduğunu belirttiler.

  0.56 dolar bölgesinde alıcı tepkilerinin yükseldiğini açıklayan analistler, ardından %63.94 oranındaki bir artışın geldiğini ve değer kazanımının kısa vadede devam edebileceğini aktardılar. Anonim analistler SAND Coin yükselişinin 0.70 dolarlık alanın kırılması halinde yüksek hız kazanabileceğini belirttiler. En önemli kar noktalarından biri olarak 0.71 doları işaret eden analistler Ağustos girişinde 0.68 dolar ile 0.75 dolar bandı arası fiyatın oluşabileceğini düşünüyorlar.

  SAND Coin Fiyat Tahminleri

  SAND Coin hakkında fiyat tahmini yapan birçok analist grup bulunuyor. Bunun haricinde 2021 senesi Ağustos ayı için 0.75 dolarlık fiyat tahmini veren anonim analistler de mevcut. Yazımızın bu bölümünde SEND Coin fiyat tahminlerini bir araya getirdik. İşte analistlerin SEND Coin fiyat tahminleri:

  GovCapital SAND Fiyat Tahmini

  GovCapital analistleri SAND Coin’in 2021 sene sonunda 0.90 dolar seviyesine çıkış yapabileceğini tahmin ediyorlar. Uzman analist topluluğa göre 1 yıl sonra SAND Coin fiyatı 1.1120 dolar seviyesinden fiyatlanabilir. Bu yükseliş tahminleri ile SAND Coin için parlak bir gelecek tablosu çiziyorlar.

  DigitalCoinPrice SAND Coin Fiyat Tahmini

  DigitalCoinPrice analistleri SAND Coin’in 2021 yıl sonunda 1.13 dolardan fiyatlanabileceğini açıkladılar. Uzman analist topluluk SAND Con’in 2028 senesine kadar 3.44 doları görmüş olabileceğini ifade ediyorlar. Analistlere göre 2022 sene sonunda SAND Coin fiyatı 2.45 dolar seviyesini görebilir.

  WalletInvestor Sanbox Coin Fiyat Tahmini

  WalletInvestor analistlerinin SAND Coin için gerçekleştirdikleri fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • Uzman analist topluluk SAND Coin’in 2021 sene sonunda 0.75 dolardan fiyatlanabileceğini açıklıyorlar.
  • 2026 yılında SAND Coin fiyatının 4.047 dolar seviyesinden olabileceğini belirttiler.
  • Uzman analist topluluğa göre SAND Coin 2022 senesi ikinci yarısında 2.55 dolardan fiyatlanabilir.

  Sonuç

  SAND Coin 2021’den ve 2028’e kadar olan sürede pek çok kez değer kazanımı ile gündeme gelebileceği tahmin edilen kripto para olmayı başardı. Analistler onun geleceğini parlak buluyorlar. Ethereum ağı üzerinde ERC20 token’ı olan SAND, Binance’ta listelenmiş olan bir kripto para. Toplam arzı 3 milyar olan token’ın henüz az bir bölümü dolaşımda görünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle