Kriptopara

Enjin Geleceği 2021 - ENJ Coin 10x Kazandırır mı?

  Enjin Coin yatırımcıları son dönemlerdeki fiyat oynaklığı sebebi ile sürekli fiyat takibi gerçekleştiriyorlar. Yatırımcılar Enjin Coin’in değer kaybının ne zamana kadar sürebileceğini ise ayrıca merak ediyorlar. Bu yazımızda yatırımcılara faydalı olabilecek Enjin Coin’in geleceği hakkında tahminleri içeren analist yorumlarını ve ENJ Coin 10x kazandırır mı sorusuna analistlerin verdikleri yanıtı sunacağız. 

  Enjin (ENJ) Geleceği 2021

  ENJ geleceği hakkında yorumlarını güncelleyen analistler değer kaybı beklentilerinden söz ettiler. Analistlere göre ENJ Coin’in önündeki en büyük engel Temmuz ayının direnç noktası olarak verilen 1.30 dolarlık fiyat olacak. ENJ Coin’in bu fiyat seviyesine çıkmak için yeterli güce sahip olmadığını ve grafiğin satış yönünde olduğunu açıklayan analistler, değer kaybı bekliyorlar.

  ENJ Coin Gelecekte 10x Kazandırır mı?

  Anonim analistlerin ve analist topluluklarının yeni tahminlerine göre ENJ Coin’in 10X kazandırması şuan için mümkün değil. Diğer yandan 2021 değer kayıplarının oluşması halinde 2022’de ancak 2.8 dolarlık bir fiyata yükseliş olabileceğini, bunun da 10x’ten çok uzak olduğunu açıklıyorlar.

  Güncel verilere göre şu anda 1 ENJ fiyatı %enjincoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %enjincoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Enjin fiyatı 24 saatte %enjincoin+yuzde%.

  ENJ Coin Fiyat Tahminleri

  ENJ Coin fiyat tahminleri uzman analistlerden oluşan analist toplulukları tarafından yapıldı. Analistlerin farklı fiyat tahminlerini ise yazımızın bu bölümünde bir araya getirdik. İşte ENJ Coin fiyat tahminleri:

  CryptoGround Enjin Coin Fiyat Tahmini

  CryptoGround analistlerine göre, ENJ Coin 2021 sene sonunda ortalama 0.22 dolar düzeyinde fiyatlanabilir. Bu fiyat tahmini ile CryptoGround analistleri ENJ Coin’in sene sonunda değer kaybı yapabileceğini belirtiler. Analistler, 2024 yılına kadar ise ENJ Coin’in 0.55 dolarlık fiyatı tabloya alabileceğini açıklıyor. 

  DigitalCoinPrice Enjin Fiyat Tahmini

  DigitalCoinPrice analistleri Enjin Coin’in 2021 sene sonunda 0.44 dolardan fiyatlanacağını 2020 yılında tahmin etmişler. Bu tahminleri ardından herhangi bir güncelleme yapmayan analistlerin fiyat tahminleri ile günümüzdeki ENJ Coin fiyatı karşılaştırıldığında değer kaybı yönünde bir yorum ortaya çıkıyor. 

  TrandingBeast ENJ Fiyat Tahmini

  TradingBeast analistleri, Enjin Coin’in 2021 sene sonunda 0.50577236 dolar seviyesinde olabileceğini tahmin ettiler. Fiyat düşüşü yönünde tahmin veren analistler, ENJ Coin’in güç kaybedebileceğini düşünüyorlar. Analistlerin 2021 yıl sonu için verdikleri 0.5057 dolar düzeyindeki tahmin ENJ Coin’in 2021 Mayıs ayındaki 0.74 dolarlık fiyatından bile daha düşük. Diğer yandan Temmuz ayındaki 1.06 ve 1.27 dolar bandındaki fiyatlardan çok uzak. 

  BlockchainTR Enjin Coin Fiyat Tahmini

  BlockchainTR analistlerinin görüşlerine göre, ENJ Coin 2021 sene sonunda 0.85 dolar seviyesinden fiyatlanabilir. Bu tahmini, günümüzdeki 1.27 dolarlık Temmuz ayına ait ENJ Coin fiyatı ile karşılaştırdığımızda, tahminin değer kaybına yönelik olduğunu görüyoruz. Analistlerin 2022 girişi için fiyat tahminleri ise 2.8 dolar olarak gündeme gelmiş ve değer kazanımı yönünde şekillenmiş.

  Sonuç

  Analistlerin ENJ Coin yorum ve tahminleri, geleceğinin parlak olmadığına işaret ediyor. Enjin Coin’in sert bir düşüş trendi içinde olduğunu ve bundan kurtulmasının zor olabileceğini açıklıyorlar. Analistler 2021 için değer kaybı beklerken ancak 2022’de 2021 yılı Temmuz fiyatlarının üzerinde değerlerin tabloya gelebileceğini tahmin ediyorlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle