Kriptopara

WAX (WAXP) Coin Geleceği ve Uzman Tahminleri 2021, 2022

  Yatırımcılarının yakın takibinde olan ve yaptığı dalgalanmalar ile ilgi çeken WAX Coin hakkında pek çok soru akılları meşgul ediyor. Yatırımcılar WAX Coin’in gelecekte olabileceği noktayı ve fiyat tahminlerini merak ediyorlar. Bu yazımızda yatırımcılara bilgi sunabilecek WAX Coin geleceğine ilişkin yorumlar, fiyat tahminleri hakkında bilgi sunmaya çalışacağız. 

  WAX (WAXP) Coin Geleceği

  WAX Coin geleceğine yönelik yorum yapan analistler, fiyat artışı beklentisi içindeler. Alıcı ve satıcı tarafları için E-ticareti çok daha pratik bir hale getirmek amacıyla tasarlanan Blockchain’i içeren WAX Coin projesi, analistlerce oldukça önemli bulunuyor. 

  Gelecekte ayakta kalabilecek projeler arasında görülen WAX Coin, Pos konsensüs niteliği ile öne çıkıyor. Analistler artık staking işleminin çok daha tercih edilir olduğunu ifade ederek, WAX Coin’in 2021 sonu taleplerinde yükseliş yaşayabileceğini savunuyorlar. Analistlerin ifadelerine göre WAX Coin’in son derece parlak bir geleceği olabilir. 

  An itibari ile 1 WAX fiyatı %wax+try% TL. Döviz cinsinden ise %wax+try% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, WAX 24 saatte %wax+yuzde%.

  WAX (WAXP) Coin Uzman Tahminleri 2021,2022

  WAX (WAXP) Coin hakkında tahmin yapan uzmanların buluştuğu ortak nokta 2023 senesine yönelik fiyat tahminlerinde ortaya çıkıyor. Analistler 2023 yılı ve sonrasında WAX Coin için yeni rekor fiyatların tabloda olabileceği konusunda hem fikirler. 2023 yılında 1.55 dolarlık düzeyi aşması beklenen WAX Coin’in 2024’te fiyatını genişletebileceği tahmin ediliyor. 

  Analistlerin tahminlerine göre WAX Coin 2024’te en yüksek alım talep oranını kurumsal kitleden karşılayabilir. Bireysel yatırımcılar ise E-ticarette kripto para ile işlem rahatlığını deneyimlemek amacıyla WAX Coin’i tercih etme yolunu seçebilirler. 

  WAX Coin Grafik Yorumları

  WAX Coin’in güncel grafik analizini yapan ve yorumlayan anonim analistler, kısa vadeli değer kaybı ardından gelebilecek fiyat artış olasılığını işaret ettiler. Analistlere göre günlük bazda %2 üzerinde görülen değer kayıpları, haftalık bazda devam eden dalgalanmaları eseri. Anonim analistler 0.38 dolar olarak açıkladıkları üst direnç noktasının ilerleyen sürede aşılabileceğini düşünüyorlar. Analistlere göre Bitcoin’in ilerleyen süreçte değer kazanım oranını yükseltmesi mümkün olursa, WAX grafiğinde de yükseliş trendine giriş mümkün olabilir. 

  Analistlerin WAX (WAXP) Coin Fiyat Tahminleri

  Analistlerin WAX Coin fiyat tahminlerine bakıldığında değer kazanım olasılığından söz edildiği görüyor. Yazımızn bu bölümünde, WAX Coin için en güncel fiyat tahminlerini gerçekleştiren analistlerin görüşlerini bir araya topladık. İşte analistlerin 2021-2024 senelerine yönelik gerçekleştirdikleri WAX Coin fiyat tahminleri hakkında detaylar:

  WAX Coin 2021-2024 Fiyat Tahminleri

  WAX Coin için 2021 ve 2024 yılları arasına yönelik fiyat tahmini gerçekleştiren analistlerin savundukları olası fiyat değerleri hakkında bilgiler şu şekildedir:

  • CoınArbıtrage 2021-2024 WAX Coın Fiyat Tahminleri: Analist topluluk WAX Coin’in 2021 sonunda 0.61428 dolar seviyesinden işlem görebileceğini savunuyor. 2022 yıl sonunda WAX Coin fiyatının 0.99391 dolar değerinde olabileceğini açıklayan analistler, bu fiyatın 2023 bitiminde 1.60815 dolar seviyesine yükselebileceğini ifade ettiler. 2024’ün ikinci yarısında ise WAX Coin için 2.60199 dolarlık fiyatın tabloda olabileceğini belirttiler.
  • ByBitCrypto 2021-2024 WAX Coin Fiyat Tahminleri: Anonim analist WAX Coin’in 2021 sonunda 0.64 dolarlık seviyeden işlem görebileceğini tahmin ediyor. Anonim analiste göre 2022 sonunda 1 dolarlık WAX Coin fiyatı tabloda olabilir ve bu fiyat 2023 ikinci yarısında 1.55 dolarlık düzeye yükselebilir. 2024 yılı ikinci yarısı için analistten gelen fiyat tahmini ise 2.42 dolar seviyesinde yer aldı.

  Sonuç

  WAX Coin, analistlerin gelecek vadeden eden altcoin projeleri arasında işledikleri kripto paralardan biri olarak karşımıza çıkıyor. 2022, 2023 ve 2024’te fiyat çıtasını yükseltebileceği açıklanan WAX Coin’in E-ticaretteki rolü sebebi ile kurumsal şirketlerden ilgi görebileceği ifade ediliyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle