Kriptopara

MANA Coin Geleceği, 3 Uzmandan İsabetli MANA Yorumları

  MANA Coin başladığı boğa koşusu ve Metaverse gelişmeleri ardından tüm kripto para yatırımcılarının gözdesi haline geldi. Yaşadığı yükseliş sonrası 2021 yılı fiyat hedeflerini aşmayı başaran altcoin’e ilişkin önde gelen 3 uzmanın yorumlarını ve tahminlerini sizler için derledik.

  MANA Coin Geleceği

  MANA Coin geleceği, yüksek potansiyel taşımaktadır. Uzmanların beklentilerini şimdiden aşmayı başaran altcoin’den, 2025 yılına kadar boğa yükselişini koruması beklenmektedir. Metaverse alanında yaşanan gelişmelerden önemli oranda etkilenmesi beklenen MANA Coin, gelecekte Bitcoin’in yerini alamasa bile altcoin’in market sıralamasında önemli pozisyonlara yükselmesi beklenmektedir.

  MANA Coin Grafik Analizi

  MANA Coin grafik verilerini inceleyen anonim kripto para analistleri, altcoin’in sadece birkaç saatlik periyotta yakaladığı ani sıçrayışı değerlendirerek çanak hedefinin görüldüğü yönünde değerlendirmede bulundular. Analistlere göre 6 – 29 Eylül tarihleri arasındaki hareketlerle MANA Coin çanağı tamamladı ve çanağın tamamlanmasının hemen ardından çanak hedefine ulaştı. Kısa vade periyotlu grafiklerde anonim kripto para uzmanları düzeltmenin tamamlanmayı sürdürdüğüne değinerek, MANA Coin sıradaki hedefinin belirlenmesi için Fibonacci dirençlerinin takip edilmesi gerektiğini ifade etmektedir.

  Güncel verilere göre şu anda 1 MANA fiyatı %decentraland+try% TL. Döviz cinsinden ise %decentraland+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Mana Coin fiyatı 24 saatte %decentraland+yuzde%.

  3 Uzmandan İsabetli MANA Yorumları

  Önde gelen 3 uzmandan MANA yorumları paylaşılırken, Metaverse’nin gelişimi baz alınmıştır. MANA Coin’in bu alanda sunduğu yenilikler ile kısa sürede fark edilmesi gerektiğini düşünen uzmanlar haklı çıkmışlardır. MANA Coin 2021 yılı fiyat beklentilerini aşarak yeni ATH seviyelerine koşarken, uzmanlar gelecek yıllara ilişkin yaptıkları değerlendirmelerde hedef fiyatlarını daha yukarılara çektiler.

  Uzmanlardan MANA Coin Fiyat Tahminleri

  Uzmanlar MANA Coin tahminlerinde bu yılın beklentilerinin geride bırakılmasını olumlu değerlendirmekteler. Gelecek yıl için fiyat hedefleri yaklaşık 2 katlık bir kazanç fırsatı sunarken, 2025 yılına doğru fiyat beklentilerinin astronomik seviyelere yükseldiği görülmektedir.

  Crypto News Z MANA Yorumu ve Tahmin

  Ethereum blok zincirinden güç alan MANA Coin için Crypto News Z analistleri, sanal bir harika değerlendirmesinde bulunmaktadırlar. 5 yıl içinde MANA Coin fiyatının 4,87 dolara ulaşmasını hedefleyen analistler, gelecek yıl fiyatların 1,80 dolar ile 2 dolar civarına çıkmasının mümkün olduğu noktasında uzlaşmaktadırlar. İyi bir boğa koşusu ile 5 dolara yaklaşan fiyat hedefinin  5 yıl için muhafazakar kaldığına değinen analistler, 4 doları aşan seviyelerin 2023 ila 2024 yılları arasında görülmesinin olası olduğunu belirtmekteler.

  Wallet Investor MANA Fiyat Tahmini

  Wallet Investor analistlerinin bu yıl için en düşük MANA Coin fiyat hedeflerinin gerçekleştiği bilinmektedir. Wallet Investor uzmanları MANA Coin için 1,677 doları hedef olarak paylaşırken, bu hedefin bu yıl içinde görülmesinin pek olası olmadığını düşündükleri bilinmektedir. Bu yıl için 1,558 dolarlık fiyat hedefi bulanan uzmanların, 2026 yılına kadar 4,651 dolarlık fiyat hedefleri halen korunmaktadır.

  Coin Quora MANA Yorum ve Tahmini

  Coin Quora analistleri, MANA Coin için ciddi bir boğa beklentisi içindedir. Bu yıl başlayan yükselişin gelecek yıl daha güçlü devam edeceğini düşünen analistler, devam eden yükseliş eğiliminin korunması halinde henüz 2022 yılının ilk yarısında fiyatların 15 dolar olabileceği yönünde beklentilerini ifade etmektedir. 2023 yılı için 25 dolarlık fiyat hedefi paylaşan Coin Quora, 2025 yılında MANA Coin fiyatının 50 dolara çıkabileceğini öngörmektedir.

  Sonuç

  MANA Coin ardına aldığı Facebook’un da gücüyle yükseliş ivmesini koruyacak görünüyor. MANA Coin fiyatı son yükselişle birlikte uzmanların 2021 yılı tahminlerini geride bırakırken, MANA yorumlarında gelecek yıl beklentilerinin çok daha ileride olduğu görülmektedir. Uzmanlar MANA Coin’in portföylerde yer almasını önermenin ardından alım için doğru noktaların teknik analiz çalışmaları ile belirlenmesi gerektiği noktasında görüş bildirmektedirler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle