Kriptopara

HOT Coin Geleceği ve Yorumları

  HOT Coin, analistlerin değer kazanımı bekledikleri ve gelecekte DOT, LINK, ZCash üçlüsü kadar olmasa da parlak bir geleceğinin olduğunu düşündükleri altcoin olarak karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda farklı analiz platformlarının ve farklı analistlerin HOT Coin geleceği, fiyatları hakkında yaptıkları yorumları sunacağız. 

  HOT Coin Geleceği 2021

  Alan Masters’dan HOT Coin Yorumu

  Yaptığı tahminler ile dikkatleri üzerine çeken Amerikan trader Alan Master’s HOT Coin için hazırladığı grafik analiz sonunda HOT Coin’in gelecekte değer kazanacağını ifade etti. Gelecekte HOT Coin’in Bitcoin ile birlikte paralel şekilde fiyat artışı göstereceğini belirtti.

  Alan Master HOT Coin’i gelecek vadeden altcoin birimleri içinde görüyor. Analizleri çerçevesinde ise ilk olarak 2020 senesinde HOT’un %3,5 değer kazanacağını açıklamıştı. HOT Coin’in tekrar 2021 sonunda 0,0025 dolar seviyesine ulaşabileceğini öngörüyor. 

  Bozokcoin’den HOT Coin Yorumu

  Türk kripto para sektörünün tanınan adlarından Bozokcoin, HOT Coin hakkında bir fiyat tahmini gerçekleştirdi. Analist daha önce ETH ve Cosmos için erken dönemde yaptığı fiyat tahminlerinin tutması ile tanınıyor. HOT ve ZCash fiyatlarının 2021 yılı ikinci yarısında artışı göreceğini belirtti. HOT Coin için parlak bir geleceğin 2023 senesine kadar görüldüğünü ve uzun vadede 0,040 dolarlık fiyatın gündeme gelebileceğini belirtti.

  Fiyat Tahmin Sitelerinin HOT Coin Yorumları Ne Yönde?

  2021 yılında kripto para dünyasında çokça kullanılan ve yakından takip edilen fiyat tahmin siteleri tüm altcoinler için geleceğe yönelik tahmini fiyatları açıkladılar. Bu kapsamda HOT Coin içinde fiyat tahminleri yayınlandı.

  Sitelerin ortak bir paydada buluştukları fiyat tahminlerine bakıldığında, HOT Coin için 2021 yılı sonunda 0,0025 dolar fiyat değeri görüntüleniyor. HOT’ın 2022 senesinde 0.0015 dolar, 2023 yılında 0,0020 dolar, 2024 senesinde 0,0027 dolar ve 2025 senesinde 0,0030 dolar seviyelerinde yer alabileceği öngörüldü. Platformların analizlerine bakıldığında ise HOT geleceğinde 2022 yılında sert bir fiyat düşüşü ve ardından tekrar yükseliş ivmesi hakim oluyor.

  Walletinvestor’dan HOT Coin Yorumu

  Walletinvestor kripto para birimi fiyat analiz platformu, HOT Coin’i yatırımda tercih edilebilir bir altcoin olarak tanımladı. Fiyat tahmin sitelerinin verdiği rakamları mantıklı bulan platform analistleri, HOT için 2022 senedinde hızlı bir fiyat gerilemesi yaşanacağını belirttiler. Bu gerilemeye rağmen fiyat erimesi yaşamaması beklenen HOT Coin’in varlığını sürdüreceği belirtildi.

  Changelly’den HOT Coin Yorumu

  Changelly, HOT Coin’i her tip zorluğun altından kalkabilen bir kripto para birimi olarak tanımladı. Global anlamda güçlü bir yere sahip olan analiz sitesi, ortak paydada buluşulan fiyat tahminlerine katıldıklarını, ancak HOT için 2024 yılında 0,0040 dolar düzeyine yükselişinin de gündemde olabileceğini belirtiler.

  Sonuç: HOT Coin Geleceği Pozitif Gözüküyor!

  Güncel olarak %holotoken+usd% Dolar seviyesinden işlem gören HOT Coin hakkında analistlerin ve kurumların yorumlarını sizler için derlemiş olduk. Özellikle Türk kripto para topluluğu içerisinde popülaritesini koruyan HOT’un en çok dikkat çekici yanı ucuz bir kripto para olması. Büyük kazanç hayalleri kuran yatırımcılar sıklıkla bu tip coin’leri tercih ediyorlar. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle