Kriptopara

SKL Coin Geleceği 2022, 3 Güncel Skale Fiyat Tahmini

  Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği SKL coin geleceği ile ilgili fiyat tahminleri büyük ilgi görmektedir. Deneyimli kripto para uzmanları SKL coin yorumları ile yatırımcılara önemli yatırım tavsiyelerinde bulunmaktadır. Bu yazımızda 3 uzmandan güncel SKL coin fiyat tahminleri alarak kendi yatırım stratejinizi oluşturabilir ve al-sat işlemleri yapabilirsiniz. 

  SKL Coin Geleceği 

  Kripto para uzmanları SKL coin geleceğine dair yaptıkları araştırmalarda projenin sağlam altyapısına ve blockchain dünyasında çözdüğü sorunlara dikkat çekmektedir. Deneyimli kripto para uzmanları, SKL coin yorumları arasında şu detayların altını çizerek projenin gelecekte yüksek değerlere ulaşma potansiyelini vurgulamaktadır: 

  • SKALE Network, Ethereum tabanlı uygulamaların güvenliği ve merkeziyetsiz yapısını geliştirmeye odaklanmaktadır. Bu nedenle dApp uygulamalarının sayısı arttıkça SKL coin talebinde artış görülebilir. 
  • Projede bulunan Activate sayesinde, yardımcı program token'larının dağıtımında yeni standartlar oluşturmak ve token'lar satılır satılmaz ağların tamamen kullanılabilir olmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu yaklaşımın, son yıllarda adı dolandırıcılıkla anılan ilk token arzı (ICO) ekosisteminin üzerindeki kara bulutları dağıtmasına yardımcı olacağı düşünülmektedir.
  • Düzenleyici standartlarını karşılayan bir token hayata geçiren SKALE projesi, token'ların daha yaygın biçimde benimsenmesi ve hileli faaliyetlerden uzak kalmalarını sağladığı için yoğun talep görmektedir. 

  SKL Coin Geleceğine İlişkin Grafik Analizi

  Anonim kripto para analistleri, belirli bir zaman dilimine göre ayarlanmış SKL coin grafikte Azalan Kanal modelini vurgulamaktadır. Düşen kanal, eğimli bir paralel çizgi boyunca aşağı yönde gerçekleşen fiyat hareketidir. Ayrıca grafik, bu fiyat modelindeki en düşük en yüksek ve en düşük en düşük değerleri gösterir. Dahası, bu model kısa vadeli bir yükselişi temsil ettiği için SKL coin yatırımcıları dikkatli olmalıdır. SKL coin grafiğinde göründüğü gibi ay başında SKL coin ayıdan boğa trendine dönmüştür. Bu, o dönemde gerçekleşen yüksek ticaret hacminin bir sonucudur.

  Skale (SKL) Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

  Skale coin (SKL), Ethereum ağı üzerinde blok zincirler ve merkezi olmayan uygulamalar (dapps) geliştirmek için açık kaynaklı, merkezi olmayan bir ağ olan Skale Ağının yerel kripto para birimidir. Skale Ağı, geliştiricilerin Ethereum'un gaz ücretlerinden ve ölçekleme sorunlarından kaçınırken, Ethereum ağı ile iletişim kurabilen kendi blok zincirlerini oluşturmalarına izin vermeyi amaçlamaktadır. Skale projesi kullanıcıların merkeziyetsiz uygulamaları (DApp) "gerçek dünya ihtiyaçları için oluşturulmuş ve ihtiyaçlara göre yapılandırılmış merkeziyetsiz modüler bulut altyapısında" geliştirmesi ve çalıştırılmasına odaklanmaktadır. 

  Kullanım Alanları Nelerdir?

  Geliştirici ekibine göre, bu platformda uygulama geliştirenler Solidity akıllı sözleşmelerini "mainnet maliyetinin çok altında ve binlerce kat daha hızlı" çalıştırabilirler. Halihazırda bu altyapıdan yararlanan projeler arasında oyunlar ve canlı veri akışı hizmetleri yer almaktadır. Özellikle blockchain tabanlı oyun sektörünün hızla gelişmesi ile birlikte Skale ağı ve SKL coin önemi de giderek artmıştır.

  SKL Coin Fiyatı Kaç Dolar?

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 SKL fiyatı %skale+try% TL. Döviz cinsinden ise %skale+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Skale Coin 24 saatte %skale+yuzde%.

  Son dönemde hareketli günlerden geçen altcoin piyasasında SKL coin fiyat hareketleri de dikkat çekmektedir. SKL coin yatırımlarından maksimum kazanç elde etmek isteyen yatırımcıların mutlaka güncel piyasa trendlerine dikkat etmesi gerekir. SKL coin teknik analizindeki destek-direnç noktalarına göre al-sat yapıldığında yatırımcılar yüksek kazançlar elde edebilirler. 

  SKL Coin Ne Olur, Beklentiler Ne?

  Ethereum ağı, işlem doğrulama ve yetkilendirme konusunda genellikle yavaş kaldığı için sektörde Skale ağının kullanımı öne çıkmaktadır. SKALE Network kullanıldığında, Ethereum ağındaki işlem doğrulama hızı büyük ölçüde arttığı için SKL coin fiyatının da yükselişine devam ettiği görülmektedir. Geliştirici ekibin açıklamasına göre SKALE, zincir başına saniyede en fazla 2.000 işleme kadar destek vererek çok daha hızlı çalışabilir. Bu özelliğe dikkat çeken kripto para uzmanlarına göre SKL coin fiyatı gelecekte çok daha yüksek fiyat seviyelerine ulaşabilir. 

  Skale Projesi Güvenilir mi, Alınır mı? 

  Skale ağındaki doğrulayıcılar blok önerisinde bulunarak ağı güvence altına almaktadır. Doğrulayıcılar, veri içeriği son haline getirilmiş bloklar üzerinde fikir birliğine vardıkları zaman zincire ekleme işlemi gerçekleşmektedir. Ayrıca SKALE Network, sistemini güvence altına almak amacıyla Hisse İspatı (Proof-of-Stake, PoS) kullandığı için kripto para uzmanları tarafından da onaylanan bir projedir. Bu nedenle yatırımcılar gönül rahatlığı ile SKL coin yatırımı yapabilirler. 

  SKL Coin'i Benzersiz Yapan Nedir?

  SKALE Network, "merkeziyetsiz ağları hayata geçirmek ve kullanıcıların token'larını satın almasına, yönetmesine ve işleme koymasına izin vermek üzere tasarlanmış" ConsenSys Codefi'nin Activate platformunda token oluşturan ilk proje olmasıyla kripto para sektöründe benzersizdir. Ayrıca hızlı çalışan altyapısı ile diğer merkeziyetsiz uygulama platformlarına kıyasla çok daha başarılı bir performans ortaya koymaktadır. 

  SKL Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir? 

  SKL coin avantajları şunlardır:

  • Skale ağı üzerindeki token sahipleri, doğrulayıcı olarak hizmet edip platformun ölçeklenebilirliği ve güvenliğinin geliştirilmesine yardımcı oldukları miktara göre ödül kazanıp teşvik edilirler.
  • Skale ağı, binlerce bağımsız blok zincirini (elastik yan zincirler) dosya depolama zincirini ve diğer alt zincir türlerini desteklemek için doğrusal olarak büyüyebilir.
  • Platformun tamamı Ethereum genel ana ağına bağlıdır ve tüm Ethereum ekosistemiyle tamamen uyumludur.
  • SKL coin sahipleri varlıklarını ERC-20 cüzdanlarında tutulabilir. 

  SKL coin dezavantajları şunlardır:

  • Merkeziyetsiz finans sektöründe çok sayıda dApp platformu olduğu için Skale ağı ve SKL coin talebinde zaman zaman düşüşler meydana gelebilir. 
  • SKL coin yüksek volatilitesi sebebiyle riskli bir yatırım tercihidir. 
  • Merkeziyetsiz finans projeleri siber saldırı riski taşıdığı için varlıklar tamamen güvende sayılmaz. 

  SKL Coin Hangi Borsalarda Listeleniyor?

  SKL coin yatırımı yapmak için öncelikle bu kripto para biriminin listelendiği borsalarda hesabınız bulunması gerekir. SKL coin her geçen gün artan talebiyle en popüler kripto para borsaları arasında şu borsalarda listelenmektedir:

  • Binance 
  • Coinbase Exchange
  • Gate.io
  • Huobi Global
  • KuCoin
  • Uniswap V2
  • Gemini 
  • FTX
  • OKX
  • MEXC
  • Crypto.com Exchange
  • WazirX
  • Bitrue
  • Coinlist Pro

  SKL Coin Fiyat Tahminleri ve Hedef Fiyat

  SKL coin yatırımı yapmak isteyen altcoin yatırımcıları, projeyle ilgili uzman yorumlarını ve değerlendirmelerini yakından takip etmektedir. Skale projesinin geleceği hakkında 3 uzmanın en güncel SKL coin fiyat tahminleri şu şekilde sıralanmaktadır: 

  • Technewsleader ekibinin tahminlerine göre SKL coin değeri, ağ geliştiricilerinin ve topluluk yatırımcılarının çabaları nedeniyle artacaktır. Bu nedenle 2022 yılı için hesaplanan fiyat yukarı yönlüdür. Analistlere göre, SKL coinin 2022 sonunda maksimum 0.19 dolar fiyat seviyesine ulaşması beklenmektedir. Bu nedenle, tahmini ortalama SKL coin fiyatı, piyasaya bağlı olarak 2022 içinde 0.17 dolar civarında olacaktır. 
  • Price Prediction analistleri ise SKALE Network SKL fiyat tahmini ve teknik analize göre, SKALE Network SKL fiyatının minimum 0,42 $ seviyesine ulaşacağı tahmin ediliyor. SKALE Network SKL fiyatı maksimum 0,48$ seviyesine ulaşabilir. SKALE Network madeni para tahminimize göre yıl boyunca ortalama değer 0,45 dolar civarında olacak.
  • Coniquora uzmanlarına göre yükseliş eğilimi devam ederse, SKL 2022'nin sonunda 5 dolara ulaşacak. Ayrıca 2022'nin ilk yarısı 5.5 dolara kadar hızlı bir büyüme gösterecek. O zaman bu yükseliş yavaşlayacak, ancak büyük düşüşler beklenmiyor. Yaklaşan ortaklıklar ve 5 dolara ulaşan gelişmeler, fiyat açısından oldukça iyimser ancak yakın gelecek için şüphesiz mümkün.

  Sonuç

  SKALE coin, geliştiricilere yüksek düzeyde yapılandırılabilir tamamen merkezi olmayan zincirleri kolayca sağlama yeteneği veren açık kaynaklı bir elastik blok zinciri ağıdır. Ethereum ile bağlanan ve Ethereum Ağına derinden entegre olan bir güvenlik ve yürütme katmanı olarak hizmet etmektedir. SKALE Network'ün kurucu ortakları kripto para sektörünün tecrübeli isimleri olan Jack O'Holleran ve Stan Klakdo'dur.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle