Ünlü analist yükseliş beklediği kripto paraları açıkladı

  Kripto para piyasasının popüler analisti Michael van de Poppe, yeni sezonda büyük bir altcoin rallisi beklediğini açıkladı. Bitcoin’in karşısında önemli yükseliş göstermesinin beklediği altcoinleri açıklayan analist, söz konusu altcoinlerin direnç ve destek seviyelerinin de açıkladı.

  Bitcoin fiyat tahminleri ile ünlenen popüler analist Michael van de Poppe, kripto para piyasasında yaşanacak yeni ralliler ile ilgili açıklama yaptı. Kripto piyasasının yakın takipçilerinden olan analist, Bitcoin’e karşı yeni zirveler görecek altcoinler olduğunu açıkladı. Michael van de Poppe, kripto piyasasında uzun süredir önemli hareketlilik göstermeyen 3 altcoin projesinin devasa yükselişler sergilemesinin bekliyor.

  Michael van de Poppe, kripto para piyasasındaki yeni altcoin rallisinde Stellar Lumens, DIA ve SPX altcoinlerinin büyük yönlü sıçramalar yapacağını iddia etti. Analistin patlama beklediği altcoinlerin başında gelen Stellar Lumens. Ünlü analist Stellar Lumens’in aylardır Bitcoin’e karşı önemli bir direncin eşiğinde olduğunu belirtti. Altcoinin gösterdiği direncin bir sonraki aşamasında yeni bir boğa döngüsünün oluşacağını belirten analist, bu altcoine yatırım yaptığını açıkladı.

  DIA, Bitcoin ve ABD doları karşısında devasa değerler kazanabilir

  Michael van de Poppe’nin yükseliş beklediği diğer altcoin projesi ise DIA oldu. Ünlü isim DIA projesinin hem Bitcoin hem de ABD doları karşısında büyük bir yükseliş sergilemesinin beklediğini açıkladı. Ünlü analist DIA’ın Bitcoin karşısında 1.700 ve 2.300 Satoshi’yi hedeflediğini açıkladı. DIA’nin hedefine ulaşması için ise Bitcoin karşısında yüzde 68 oranında değer kazanması gerekiyor.

  Ünlü analist DIA’nin Bitcoin’in yanı sıra ABD doları karşısında da büyük bir yükseliş beklentisi içinde olduğunu açıkladı. Michael van de Poppe, DIA’nin ABD doları karşısında yüzde 122 oranında değer kazanacağı bir ralli beklediğini açıkladı.

  Michael van de Poppe: SPX yukarı yönlü büyük bir sıçrama yapacak

  Michael van de Poppe’nin yükseliş beklediği altcoinler listesinin son sırasında ise SPX yer alıyor. Analist altcoin projesini daha önce 6.000 Satoshi’lik direnç seviyesini, destek seviyesine çevirdiğini hatırlatarak, yeni boğa sezonunda da yukarı yönlü sıçrama göstereceğini iddia ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle