Binance CEO'su açıkladı! İşte BTC için zirve tahminleri!

  Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ın CEO’su Changpeng Zhao, bugün yaptığı açıklamalar ile kripto endüstrisini hareketlendirdi! Bitcoin’de tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) ile ilgili konuşan CZ, iyimser yaklaşımı ile BTC ve kripto yatırımcılarını heyecanlandırdı.

  Dünyanın en büyük kripto para borsasının patronu bugün BTC tahminleri ile gündemde! Binance CEO’su Changpeng Zhao, Bitcoin’in ne zaman ATH seviyesine ulaşacağı ile ilgili yaptığı iyimser tahminler ile düşen piyasada yatırımcılara umut oldu.

  CZ İki Yıl Öngörüyor!

  Changpeng Zhao, yaklaşık 70 bin dolarlık Bitcoin ATH’sı ile ilgili yaptığı açıklamada öncelikle iki yıllık süre öngörüsü ile açıklamalarına başladı. Zhao net bir tarih vermekten ısrarla kaçınsa da ayı piyasasında kripto para projelerinin hayatta kalabileceğine inandığını ifade etti.

  Geçmiş açıklamalarında da BTC fiyatlarında büyük dalgalanmalar beklediğini ifade eden Zhao, yine volatilite beklentisinin arkasında durdu. Geçmişe yönelik net tarih vermese de Zhao, BTC’nin yeniden zirvesine ulaşacağına inanıyor.

  “Geleceği Kimse Tahmin Edemez”

  Zhao yaptığı açıklamada yaklaşık 70 bin dolarlık BTC zirvesinin yeniden görüleceği konusunda iyimser yaklaşımı ile gündem oldu. Zhao’ya göre dalgalanma süreci devam etse de lider kripto para birimi geçmişte olduğu gibi yeniden yükselişe geçecek. Bu beklentilerini açıklarken kullandığı, “Bence tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69 binden 20 binde düşen bu fiyat göz önüne alındığında, geri dönmesi muhtemel biraz zaman alacak. Muhtemelen birkaç ay veya birkaç yıl sürecek. Geleceği kimse tahmin edemez.” ifadeleri ise tahminlerde sadece iyimserliğin ön planda olduğu şeklinde yorumlandı.

  20 Bin Dolar BTC Fiyatına Farklı Yaklaşım Gösterdi!

  Kripto endüstrisi 69 bin dolardan 20 bin dolara gerileyen BTC nedeniyle karamsarlığa gömülmüş olsa da Zhao, geliştirdiği farklı yaklaşım tarzı ile yatırımcı psikolojisinin nasıl işlediğini de gözler önüne serdi. Zhao, “Biliyorsunuz, 2018 ve 2019 yıllarında insanlara Bitcoin’in 2022 yılında 20 bin dolar olacağını söyleseniz çok mutlu olurlardı. 2018 ve 2019 yıllarında BTC 3 bin ve 6 bin dolardan fiyatlanıyordu.” dedi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle