Apollo Currency (APL) Coin Nedir, Nasıl Alınır Hangi Borsada Var?

  Kripto endüstrisinde yaşanan son gelişmeler sonrasında alternatif arayan pek çok yatırımcı Apollo Currency (APL) projesini gündemine aldı. Sektördeki önemli birçok soruna çözüm üretme başarısı ile öne çıkan Apollo Currency, piyasa belirsizliklerine rağmen iyi bir görünüm çizmeyi başarıyor.

  Apollo Currency (APL) hakkında merak edilen detayları ise bu yazımızda sizler için bir araya getirdik.  

  Apollo Currency (APL) Coin Nedir?

  Apollo Currency, sürdürülebilir bir blok zinciri ve aynı zamanda en zengin özelliklere sahip dünyanın en hızlı kripto para birimidir olma hedefine sahip bir projedir. Temelde gizlilik odaklı blok zincir hizmetleri sağlayan bir blok zinciridir. Gerçek kitlesel benimsemenin zorlukları göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. APL, projenin yerel kripto para birimidir. 

  Apollo Currency (APL) Projesi ve Whitepaper

  2017 yılının başında NXT sahiplerine sunulan bir airdrop ile kurulan blok zincir projesi olan Apollo Currency, teknik makalesinin yayınlanmasının ardından sektör için önemli çözümler sunduğu görülmüştür. Kullanıcıların IP maskeleme, akıllı sözleşmeler ve varlık sistemi gibi önemli hızlı hizmetler sunmayı hedeflemektedir. Küresel ekonomi için dünyayı şekillendiren çözümler geliştirmek olarak yola çıkan Apollo Currency, sürdürülebilir bir blok zinciri ve en zengin özelliklere sahip dünyanın en hızlı kripto para birimi olma hedefine sahiptir. 

  Yeteneklerin tescilli toplu benimseme teknolojileri ile kanıtlayan proje, Apollo Fintech olarak her ana özelliği tek bir sürdürülebilir platform üzerinden sunma hedefi projenin temel vizyonunu oluşturmaktadır. Blok zincirinde bir dizi görev gerçekleştirmek için birden fazla kripto para biriminin kullanılmasını ihtiyaç duyulması nedeniyle işlemler ciddi miktarda zaman alıyor. Bu soruna çözüm sunmak için Apollo para birimi, kripto para biriminde en hızlı ve en zengin özelliklere sahip blok zincirine sahip olması için geliştirilmiştir. 

  Hermes blok zinciri üzerine inşa edilen proje, piyasadaki diğer tüm kripto para birimleriyle eşit ve daha iyi özelliklere sahip ve hepsi bir arada özelliği sunan ‘’all in one’’ bir kripto para birimi olmayı hedeflemektedir. Takma ad şifreli mesajlaşma ve aşamalı işlemler gibi güvenlik odaklı sistemler üzerinden kullanıcılara birçok önemli özellik sağlamaktadır. Apollo Currency (APL) hakkında detaylı bilgi almak ve projenin teknik detaylarını görüntülemek için: https://aplfintech.com/about-us/ resmi bağlantı adresini kullanabilirsiniz. 

  Apollo Currency (APL) Coin Kurucuları Kim, Hangi Ülkeye Ait?

  Kasım 2017’de yaklaşık 20 kişilik bir ekip tarafından kurulan Apollo, piyasadaki en iyi 20 kripto para biriminin doğrudan rakibi olarak ortaya çıkmıştır. Bu kripto paraların bir çoğunun özelliklerini tek bir merkezi olmayan platformda birleştirme hedefine sahiptir. 

  CEO’luk görevini Steve Mcullah’ın üstlendiği projede birçok önemli isim yer almaktadır. 12’den fazla Fortuna 500 şirketine etkili katılım sunan Apollo Fintech ekibi, vizyonu ile dikkat çekmektedir. Viktor Konovaloc, Jorge Sebastiao, Sergey Rokhvarg ve Alexander Moro gibi isimler proje kapsamında önemli görevler üstlenmektedir.  

  Apollo Currency (APL) Kullanım Alanları Neler?

  Apollo Currency’nin yerel kripto para birimi olan APL birçok işlem için kullanılabilmektedir. PoS protokolü ile çalışan APL, kanıtlanmış kripto para birimi olan NXT’den ilham almıştır. Hepsi bir arada kripto para birimi olarak kullanılmaktadır. Projenin tüm hizmetlerinde APL kullanılır. APL bunlara ek olarak yönetişim tokeni olarak da kullanılabilir. Kullanıcıların APL kullanarak platformun geleceğini belirleyen kararlarda söz sahibi olması sağlanmaktadır. 

  Apollo Currency (APL) Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

  1 – 2 saniyelik işlem hızına sahip olmasıyla benzersiz olmayı başaran Apollo, blockchain bloat gibi blok zincir sürdürülebilirlik sorunlarına karşı çözüm sunduğunu iddia etmektedir. Bu kapsamda piyasadaki birçok benzerlerinden ayrılmaktadır. Genel çerçevede ise Apollo Currency (APL) projesinin benzersiz olmasını sağlayan başlıca özellikleri ise şöyledir:

  • Apollo, kripto para biriminde en hızlı ve zengin özelliklere sahip hepsi bir arada özellikler sunar. 
  • İşlem başına 1 – 2 saniyeye kadar dünyanın en hızlı kripto para birimidir. 
  • Sınırsız depolamaya sahip dünyanın ilk Dapps altyapısını sunmayı hedeflemektedir. 
  • Ulusal ödeme platformu, Knox World Pay, Apollo e – Devlet platformu gibi teplu evlat edinme kullanım örneklerine sahiptir. 

  Güncel Apollo Currency (APL) Coin Fiyatı

  Güncel verilere göre şu anda 1 APL coin fiyatı %apollo+try% TL. Döviz cinsinden ise %apollo+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Apollo Currency  fiyatı 24 saatte %apollo+yuzde%.

  Apollo Currency (APL) Coin'in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

  Apollo, sektör için sağladığı önemli pek çok hizmet ile dikkat çekmektedir. Gelişmiş pek çok özelliği projenin avantajlı hale gelmesini sağlar. Bu avantajlarının yanı sıra sektördeki belirsizlikler ve riskler nedeniyle dezavantajlara da sahiptir. Bu kapsamda Apollo Currency (APL) avantajları ve dezavantajlarından bazıları kısaca şöyledir:

  • Veritabanı düzeyinde parçalama uygulayan dünyanın ilk blok zinciridir. 
  • Dünyanın en zengin özellikli kripto para birimidir. 
  • Dünyanın en hızlı kripto para birimi olmayı hedefler. 
  • Toplu evlat edinme kullanım örneklerine sahiptir. 

  Apollo Currency (APL) dezavantajlarından bazıları şunlardır:

  • Fiyat oynaklığının yüksek olduğu bir piyasada işlem görmektedir. 
  • Zaman içinde çeşitli güvenlik sorunlarıyla karşılaşabilir. 

  Apollo Currency (APL) Coin Hangi Borsalarda Var?

  Apollo Currency (APL) günümüzde işlem hacmi yüksek ve popüler birçok kripto para borsasında listelenmektedir. Bu borsalar üzerinden işlem yapılması sağlanmaktadır. APL listeleyen borsalardan bazıları ise şöyledir:

  • KuCoin
  • Probit Global
  • Bitmart 
  • DigiFinex

  Apollo Currency (APL) Coin Piyasa Bilgileri

  Piyasa verilerine göre APL maksimum 21 milyar 158 milyondan fazla arza sahiptir. Dolaşımda ise bu arzın büyük bir bölümü bulunmaktadır. Kasım 2020 yılında 0,056 dolar ile tüm zamanların en yüksek değerini görmüştür. Zaman içinde dalgalı bir grafik izleyen APL, düşük piyasa fiyatı ile dikkat çekerken, piyasa sıralamasında ise yukarı doğru ilerleme göstermektedir. 

  Apollo Currency (APL) geleceği, piyasa tahminleri ve uzmanların APL coin analizleri hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara analiz sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

  Apollo Currency (APL) Coin Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

  APL satın almak için güvenilir kripto para borsalarından işlem gerçekleştirilmesi gerekecektir. Söz konusu platformlar üzerinden APL satın almak için şu adımlar takip edilebilir:

  • 1. Adım: APL listeleyen borsalara giriş yapılır. 
  • 2. Adım: Kayıt işlemleri tamamlanır. 
  • 3. Adım: Hesap onayı sonrasında para aktarımı gerçekleştirilir. 
  • 4. Adım: USDT, BTC, ETH gibi işlem çiftleri ile alım yapılır. 
  • 5. Adım: Güvenli cüzdanlarda ve borsa hesabında tutulur. 

  Özet Olarak

  Apollo Currency (APL) dünyanın en hızlı ve en zengin özelliklere sahip blok zinciri olmayı hedefleyen önemli bir proje olarak görülmektedir. APollo Fintech, çözümsüz kalan pek çok soruna çözüm üretmeyi amaçlar. Fintech endüstrisinin şu anda sunduklarının ötesinde çözümler tasarlamak ve geliştirmek için evrensel bir sistem üzerinde çalışmaktadır. Genel çerçevede Apollo Currency (APL) projesinin gelecek vaat eden projelerden biri olduğu değerlendirilmektedir. Piyasa risklerine göre işlem yapılması önerilmektedir. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle