Kriptopara

5 Uzmandan Jasmy Coin Geleceği, 2022 Jasmy Fiyat Tahminleri

  Jasmy Coin listelendiği Binance sonrası tüm dikkatleri üzerine çekti. Popüler kripto paranın geleceği ve 2022 yılı fiyat hedeflerini merak eden okurlarımız için yazımızda detaylı veriler paylaştık.

  5 Uzmandan Jasmy Coin Geleceği

  Jasmy Coin, nesnelerin interneti (IoT) cihazlarında oluşturulan verilerin satılabileceği Pazar yeri projesine ait yerel token’dir. Binance’ta listelenmesi ile değerini önemli oranda katlayan token, ERC-20 standartlarında geliştirilmiştir. Kunitake Ando, Kazumasa Sato ve Masanobu Yoshida gibi isimleri kadrosunda bulunduran token’in hitap ettiği Pazar, uzmanlarca beğenilmektedir.

  Dördüncü Sanayi Devriminin yaşandığı düşünülen bugünlerde, internet kullanımının etkisi giderek artmaktadır. Nesnelerin İnterneti teknolojisinin evlere, arabalara ve farklı endüstrilere girmesi, yapay zeka gelişimi ev mal ve hizmetlerde yaşanan değişimler bu sektörün geleceğinin parlak olduğunu göstermektedir. Uzmanlara göre sektörde yaşanan yeni gelişmelerden Jasmy Coin geleceği olumlu etkilenecektir.

  Jasmy Coin Grafik Analizi

  Jasmy Coin grafik verilerini analiz eden anonim kripto para analistleri, token’in düşüş trendinden henüz çıkmadığına dikkat çektiler. Analistler 22 Kasım 2021 tarihinden başlayan düşüşün Fibonacci desteklerini incelediklerinde düşüşün Fib 0,618 desteğini ihlal ederek biraz daha aşağıdan tepki aldığını ve gelen tepkinin düşüş trendini kıramadığını belirttiler.

  Yeni pozisyon için acele edilmemesini tavsiye eden analistlere göre fiyatlar Fib 0,618 desteğine geri çekilebilir. Bu analiz doğrultusunda en güçlü destek 0,0761 dolar seviyesinde yer alırken, önemli direnç seviyeleri ise 0,1018 – 0,1096 dolar olarak sıralandı.

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 JASMY fiyatı %jasmycoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %jasmycoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Jasmy Coin 24 saatte %jasmycoin+yuzde%.

  Jasmy Coin Fiyat Tahminleri 2022

  Jasmy Coin son günlerde gerilese de gelecek yıl önemli kuruluşlara göre yükselme potansiyeline sahiptir. Kuruluşların tamamı, gelecek yıl Jasmy Coin’in önemli bir artış kaydedeceğini düşünmektedirler. 2022 yılında en düşük Jasmy Coin tahmini 0,11 dolar, en yüksek tahmin 0,628 dolar olarak yatırımcılar ile paylaşıldı.

  • Wallet Investor Jasmy Coin Tahmini

  Wallet Investor, Jasmy Coin’in potansiyelini onaylayan bir fiyat tahmini yayınlamıştır. Kuruluş, 1 yıllık periyotta token’de %583 prim beklemektedir. 2022 yılı Jasmy Coin fiyat hedefi Wallet Investor tarafından 0,581 dolar olarak aktarılmıştır.

  • Gov Capital Jasmy Coin Fiyat Tahmini

  Gov Capital, Jasmy Coin’de büyük bir potansiyel gördüğünü ifade etmektedir. Paylaştığı 1 yıllık fiyat tahmininde kuruluş, Jasmy Coin’in 2022 yılı fiyatını 0,628 dolar olarak öngörmektedir. Kuruluş 5 yıllık periyotta da değerlendirme yayınlamış ve 5 yıl sonrası Jasmy token fiyatının 2,718 dolara ulaşacağını öngörmektedir.

  • Price Prediction Jasmy Coin Fiyat Tahminleri

  Price Prediction, Jasmy Coin’de yükseliş bekleyen diğer önemli kripto para uzmanlarının başında gelir. Kuruluş yıl sonu 0,091 dolar öngördüğü token’de, 2022 yılı daha ilerisini hedeflemektedir. Price Prediction’a göre 2022 yılında Jasmy Coin, 0,15 dolara ulaşabilir.

  • DigitalCoin Jasmy Coin Fiyat Tahmini

  Digitalcoin, gelecek yıla ilişkin Jasmy Coin öngörülerini paylaştı. Kuruluş, 2022 yılında Jasmy Coin’de iyi bir kar beklentisi taşıdığını paylaştığı fiyat hedefi ile ispatladı. DigitalCoin’e göre token, 2022 yılında 0,129 dolara yükselebilir.

  • Tech News Leader Jasmy Fiyat Tahmini

  Tech News Leader, farklı yıllara ilişkin Jasmy Coin öngörülerini paylaştı. Kuru, yıl sonu 0,081 dolar olarak paylaştığı hedefini gelecek yıl 0,11 dolar olarak belirledi. 5 yıl sonrası için de öngörüsünü paylaşan kuruluş, Jasmy jetonlarının 5 yıl sonunda 0,41 dolardan el değiştireceğini düşünmektedir.

  Sonuç Olarak

  Jasmy Coin, IoT teknolojisinde veri paylaşımı konusunda önemli fırsatlar sunan projeye ait yerel token’dir. Projenin geleceğini olumlu olarak değerlendiren kuruluşlar, ilerleyen günlerde projenin önemli kurumsal yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Projenin yaygınlaşması analistlere göre token’e de yansıyacaktır. Analistlere göre Jasmy Coin gelecek yıl önemli ölçüde yükseliş yakalayabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle