Gold Secure Currency (GSX) Coin Nasıl Alınır?

  Kripto para piyasasına henüz yeni adım atacak bir proje olan GSX Coin hakkında bilgileri bu yazımızda sunacağız. Başarılı bir geliştirici ekip tarafından var edilen GSX Coin’in avantajlarını, dezavantajlarını, hakkında yapılan yorumları bu yazımızda sizlere sunacağız.

  Gold Secure Currency (GSX) Coin Nedir?

  Gold Secure Currency (GSX) coin, altın teminatlı olan stablecoindir. GSX Coin sahibi olan kişiler senelik temettü ödemelerinden yararlanırlar. GSX Coin, analistler tarafından kuantum teminatlı olarak adlandırılan ve yüksek istikrarlı altcoin olarak tanımlanan bir kripto paradır. GSX Coin altın zengini olan yatırımcılar tarafından yüksek oranda desteklenen ve tercih edilen bir stablecoindir.

  GSX Coin 2021 Yorumu

  GSX Coin hakkında yorumlara bakıldığında analistlerin, stablecoin’in en iyi unsurlarının GSX Coin’de birleştiğini söylediklerini görüyoruz. GSX Coin’in sadece altın yatırımcısı ve üreticisi şirketler tarafından değil, altın tarafında da desteklendiğini belirtiyorlar. 

  GSX Coin yatırımcılarının ise ağırlıklı olarak kurumsal şirketlerden oluşması bekleniyor. Bu şirketler kendi sektörleri ile ilişkili bir altcoin’i kripto para piyasasında kullanmaktan memnun olacaklarını aktarıyorlar. Diğer yandan iki altın şirketi arasında altın değerinde transfer yapabilmek için GSX Coin transferinin büyük bir avantaj olacağını belirtmişler.

  GSX Coin Geleceği

  Analistler, Gold Secure Currency (GSX) için parlak bir geleceğin parkak olabileceğini ifade ettiler. Diğer yandan onun geleceğinin doğrudan altın fiyatları ile ilgili olduğunu açıklıyorlar. Analistler altının her zaman için bir güvenli liman olarak görüldüğünü buna bağlı olarak kripto para dünyasında GSX Coin’in güvenli liman görevini üstleneceğini düşünüyorlar. 

  Fiyatı

  1 Gold Secure Currency (GSX) fiyatı, altın değerlerine göre belirlenir. Geleneksel piyasada altın için gündeme gelen rakamları ve değerlenmeleri kendi üzerinden yansıtan GSX Coin ile alım-satımda altın fiyatlanmaları temel alınmalıdır.

  Gold Secure Currency (GSX) Coin Nasıl Alınır?

  Gold Secure Currency (GSX) almak için stablecoin’in kripto para borsası listelerine giriş yapmasını beklemek gerekiyor. GSX Coin için henüz ICO süreci devam ediyor. Yalnız çıkış ardından olacaklar hakkında bilgisi sunulan detaylar mevcut.

  GSX Coin, kripto para borsalarında yapılan yatırımlar ardından varlık değerinin %100’ünü geri alma şansını yıllık temettü ödemeleri ile sunacak. Bu ödemeler borsalar tarafından değil Gold Secured Currency ekosistemi tarafından yatırımcılara yapılacak. 

  Avantajları Neler?

  Gold Secure Currency (GSX) geleneksel borsa sistemine aşina olanların da kripto para borsasında bilgilerini kullanarak yatırım yapabilmelerini sağlayacak. Bu avantajı sunan GSX Coin’in değeri ise altının değerlenmesi üzerinden takip edilebilecek. Diğer bir avantajı ise yüksek hızı sunacak olmasıdır.

  Altın rezervleri üzerinden çalışan şirketler, birbirlerine altının o günkü tam değeri üzerinden en hızlı ödeme transferini yapmak istiyorlarsa, GSX Coin ile işlem sağlayabilecekler. Çünkü GSX Coin kripto para cüzdanları arasında, sınır ötesine düşük masraf ve yüksek hız fırsatlarıyla, altının o günkü tam fiyatı üzerinden gönderilebilecek. 

  Dezavantajları Ne?

  GSX Coin dezavantajı fiat para çeşitleri ile kripto para yatırımına dahil olmak isteyenlere yüksek oranda hitap etmemesidir. Daha çok kıymetli maden yatırımcılarını kripto para sektörüne çekecek olan stable coin’in diğer dezavantajları ise yatırım koşullarına dahil olmasıyla ortaya çıkacak. 

  Sonuç

  GSX Coin henüz kripto para piyasasına yeni dahil olmuş bir stablecoin olmasına rağmen dikkatleri üzerine çekmiş görünüyor. ICO’su devam eden stablecoin’in altın üretimi ile ve şirketlerden aldığı destekle büyüyebileceği düşünülüyor. İlerleyen süreçte piyasaya dahil olması ardından kendini bizlere daha iyi tanıtabilecek. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle