Gold Secure Currency (GSX) Coin Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda, altın yatırımları ile yakından ilgilenenlerin takip etmeye başladıkları GSX Coin hakkında bilgileri sunacağız. GSX Coin nedir, nasıl alınır, proje amacı ne, gelecek fiyatı ne olabilir, avantajları ve dezavantajları neler sorularına yanıt vermeye çalışacağız. 

  Gold Secure Currency (GSX) Coin Nedir?

  Gold Secure Currency (GSX) Coin, en iyi stable madeni para ile kripto para birimi avantajlarını tek varlık üzerinde birleştiren kripto paradır. Altın teminatlı olan GSX Coin klasik bir stable coin olarak tanımlanmamıştır. Güven destekli olan altın varlığının fiyatının yükselmesi halinde GSX Coin’in değeri artar. Özellikle altın rezervine sahip yatırımcılarca tercih edilen GSX Coin, stake edilemez bir varlıklar. GSX Coin üzerinden teşvik kazanılabilen bir kripto paradır.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Gold Secure Currency (GSX) Coin projesinin amacı altın ve toprak mineralleri ile desteklenen istikrarlı bir madeni parayı oluşturmaktır. Proje, GSX Coin sahiplerine senelik olarak ikramiyeler sunmayı amaçlar. Diğer yandan GSX Coin sahipleri, varlıklarının ve maden haklarının lehtarları olarak görürler. Proje ilerleyen senelerde GXS Coin’i altın satın alımında kullanılabilecek bir modele taşımayı amaçlıyor. Proje bir kripto para ile yatırımda kullanılabilir madeni para modelini harmanlamayı hedefliyor. Proje hakkında diğer bilgilere, şuradaki Whitepaper adresinden ulaşabilirsiniz. 

  GSX Coin Yorum

  GSX Coin hakkında yorum yapan analistler onun geleceğin para birimi olabileceği yönünde iddialı bir yorum getiriyorlar. Modelinin altın olarak basıma ve kullanıma uygun olduğunu açıklayan analistler, Apollo Fintech’te kullanılabilen GSX Coin’in geleceği şekillendirecek bir vizyona sahip olduğunu belirttiler. 

  Gold Secure Currency Coin Geleceği

  GSX Coin’in geleceği hakkında tahmin yapan analistler onun fiyat artışına gidebileceğini düşünüyorlar. Uzman analistlere göre, 2021 sene sonunda GSX Coin fiyatı 0.070 dolar ile 0.080 dolar arasında dalgalanabilir. Analistler 2021 Eylül ayında ise 0.065 dolarlık bir fiyatın tabloya gelebileceğini ifade ettiler.

  Gold Secure Currency (GSX) Coin Nasıl Alınır?

  GSX Coin almak için uygulanacaklar şöyledir:

  • 1. Adım: İlk olarak GSX Coin’in işlem gördüğü BitMart borsasına erişilmelidir. 
  • 2. Adım: Borsanın hesap açılış menüsü ile ilgili tabloya erişilip, talep edilen bilgiler verilerek hesap oluşturulmalıdır.
  • 3. Adım: Açılan hesaba ise para yatırma sekmesine giriş sonrasında tercih edilecek yöntem üzerinden para transfer edilir.
  • 4. Adım: Bakiyenin oluşması ardından GSX Coin paritesinin olduğu satın alma işlem sayfasına erişilmelidir.
  • 5. Adım: Bu bölümdeki o anki fiyattan veya daha uygun fiyat tanımlaması üzerinden GSX Coin alım emri verilir.
  • 6. Adım: Alınan GSX Coin miktarı hesaba bağlı sanal cüzdanda veya daha güvenli olan donanım cüzdanda saklanabilir.

  Adımların doru atılması ardından satın alma tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  GSX Coin avantajları:

  • Hız, Düşük Masraf: GSX Coin, kripto para takası veya cüzdanlar arası transfer işlemlerinde kullanıldığında düşük masrafı açığa çıkarır. İşlemlerde bekleme süresi oldukça kısadır.
  • Gelecek Vizyonu: GSX Coin gelecekte alın alımında ödeme aracı olarak kullanılması düşünülen bir kripto paradır. Geliştiricilerin bu amaca ulaşması halinde ise geleceğin para birimlerinden olabilir.

  Dezavantajları Ne?

  GSX Coin dezavantajı:

  • Saldırı Riski: GSX Coin sanal cüzdanlarda muhafaza edildiğinde çevrimiçi konumdadır. Eğer ağda bir saldırı olursa bakiye risk altına girebilir. Bu yüzden donanım cüzdanda saklanması önerilir.
  • 3. Taraf Kontrolü: GSX Coin sahiplerinin tüm işlemleri, Apollo tarafından denetlenir. Güvenlik sağlamak amacıyla yapılan takip, yatırımcılar üzerinde merkeziyetsiz modele karşı şüphe uyandırabilir.

  Sonuç

  GSX Coin hem kripto paranın hem de altın teminatlı bir stablecoin’in niteliklerini taşıyor. Gelecekte altın alımında ödeme aracı olarak kullanılması amaçlanan GSX Coin’in değerlenebileceği düşünülüyor. Bu tahmin gerçek olursa yatırımcıları için devasa karlar sunabilir. Altına dayalı kripto para fikri dünyada giderek popülerleşirken, GSX bu sektörde parlayan bir yıldız olabilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle