Kriptopara

Boğa Sezonu Başlarken Kazandırabilecek 7 Ucuz Coin

  Boğa sezonuna yönelik tahminler gündeme yansırken, yatırımcılar ise böyle bir sezonun oluşması halinde fiyatı uygun olan ancak değer kazanımı gerçekleştirebilecek, gelecekte umut vadeden coinlerin neler olduklarını araştırmaya başladılar.

  Kazandırabilecek Ucuz Coinler 2021

  Bu yazımızda analistlerin boğa sezonu başlarken kazandırabilecek en ucuz coinler listesinde yer verdikleri 7 coin hakkında bilgileri sunacağız. 

  Pundi X (NPXS)

  Ünlü analist Armstrong, NPXS Coin’i boğa sezonunda kazandırabilecek coinler arasında görüyor. Analiste göre, NPXS Coin 2018’in girişinden itibaren tüm zamanların en yüksek seviyesine hala dönüş yapmayan Pundi X Coin’in yakın gelecekte özellikle boğa sezonunda bunu yapabileceğine inanıyor. Analist son gelişmelerin bu altcoin fiyatında yükselişe sebep olabileceğini belirtiyor.

  Anlık verilere göre 1 NPXS fiyatı %pundi-x+try% TL. Döviz cinsinden ise %pundi-x+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Pundi X fiyatı 24 saatte %pundi-x+yuzde%.

  Holochain (HOT)

  Boğa sezonunda kazandırabilecek coinlerden söz eden analist Armstrong, HOT Coin’in teknolojik yapısı ile popülerlik kazanabileceğini düşünüyor. Analiste göre Holochain’in patlamasını sağlayacak faktör teknolojiyi Blockchain’in ötesine taşıma fikri olacak. Blokların ötesinde çalışma fikrine yakın olan yatırımcıların ve yazılımcıların 2021’de HOT Coin’e ilgi gösterebileceklerini düşünen analist, HOT Coin’in geleceğini parkal görmekle birlikte, değerleneceğini düşünüyor.

  Harmony (ONE)

  Ünlü analist Armstrong’a göre ONE Coin, boğa sezonunda değer kazanımına girebilecek bir diğer kripto para. Dapp oluşturma ve kullanma işlemlerini en pratik hale getiren Harmony projesinin 2021’de ilgi görebileceğini düşünüyor. Analiste göre, saniyeler içinde oluşan bloklar ile en hızlı işlemi yapmak isteyen yatırımcıların ve merkezi olmayan uygulamalara erişmek isteyenlerin alım talepleri ile Harmony (ONE) Coin'in geleceğinin parlak olduğunu ve değer kazanımına gidebileceğini belirtiyorlar.

  Güncel verilere göre şu anda 1 ONE fiyatı %harmony+try% TL. Döviz cinsinden ise %harmony+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Harmony fiyatı 24 saatte %harmony+yuzde%.

  BitTorent (BTT)

  Armstrong ‘a göre BTT Coin boğa sezonunda değer kazanımı içinde yer alabilir. Analist BitTorent’in mükemmel bir dosya paylaşım protokolü olduğunu düşünüyor. Özellikle kurumsal yatırımcıların BTT Coin ile ticareti ve eşler arası paylaşımı tercih ettiklerini belirterek, BTT geleceğinde ve özellikle boğa sezonunda güçlü ihaleler ile artabileceğini açıkladı. 

  An itibari ile 1 BTT fiyatı %bittorrent-2+try% TL. Döviz cinsinden ise %bittorrent-2+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, BitTorent 24 saatte %bittorrent-2+yuzde%.

  VeChain (VET)

  Armstrong’un listesinin son sırasında yer alan ve boğa sezonunda artabileceğini ifade ettiği son kripto para ise VET Coin oldu. Uzman analist VET Coin’in oldukça başarılı bir tedarik zincir platformu olduğunu savunuyor. 2015 yılında devreye giren VeChain projesinin nesnelerin interneti IoT gibi önemli bir teknolojiyi benimsediğine dikkat çekiyor. Uzman analist gelecekte bu tip yenilikçi coinlerin ayakta kalabileceklerini ifade ederek, kurumsal şirketlerin önemli sorunlarını çözen VeChain projesinin (VET Coin'in) gelecekte popüler hale gelebileceğini belirtti. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 VET fiyatı %vechain+try% TL. Döviz cinsinden ise %vechain+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, VeChain fiyatı 24 saatte %vechain+yuzde%.

  SHIB Coin

  Uzman analistlerin boğa piyasası oluşumunda artış bekledikleri diğer bir kripto para ise SHIBA INU Coin oldu. Analistler Temmuzda %100 artış yapan Babydoge’nin ardından günlerce süren değer kaybı içine giriş yaptığına dikkat çekerek, daha kararlı olan SHIBA Coin geleceği ile ilgili artık gerçekleşebileceğini tahmin ediyorlar. Dogecoin ve Babydoge’nin güç kaybetmeye başladığını düşünen analistler 8 Temmuzdaki %8 Dogecoin değer kaybına dikkat çektiler. SHIB Coin’in ise boğa sezonunda Babydoge’den daha fazla değerlenebileceğini düşünüyorlar.

  Güncel durumda 1 SHIB fiyatı %shiba-inu+try% TL. Döviz cinsinden ise %shiba-inu+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, SHIB 24 saatte %shiba-inu+yuzde%.

  Polygon (MATIC)

  Anonim analistler olası bağa sezonunda değer kazanımına gidebilecek kripto paralar arasına MATIC Coin’i de eklediler. Analistler, MATIC Coin staking işleminin son dönemlerde oldukça popüler olduğunu ve bu işlemden yararlanan yatırımcıların birikimleri bir boğa sezonu oluşumunda kullanabileceklerini açıkladılar. Eğer boğa piyasası oluşumu meydana gelirse MATIC cephesinde etkili artışların kayda geçebileceğini ve POLYGON (MATIC) Coin geleceğinin pozitif olabileceğini belirtiyolar.

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 MATIC fiyatı %matic-network+try% TL. Döviz cinsinden ise %matic-network+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Polygon 24 saatte %matic-network+yuzde%.

  Sonuç Olarak

  Boğa sezonu başlangıcında değer kazanabilecek ve şu anda uygun fiyatları olan altcoinler HOT, One, BTT, MATIC gibi kripto paralar olarak açıklanıyor. Bu coinlerin boğa sezonunda etkili değer kazanımları yapabilecekleri analistlerce belirtildi. BTC yükselişlerinde de iyi beslenebilen bu kripto paraların gelecekte artmaları halinde yatırımcıları kar elde edebilecekler.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle