Kripto Para

ABD’li popüler borsa bu altcoinleri listeliyor

  Kripto para sektörünün en çok tercih edilen popüler borsalarından biri olan Kraken, 4 yeni altcoin listeleyeceğini duyurdu. ABD merkezli kripto para borsasının kullanıcıları Axie Infinity (AXS), Chiliz (CHZ), Origin Protocol (OGN) ve Perpetual Protocol (PERP) altcoinlerine kavuşuyor…

  Kripto para dünyasının en popüler borsaları arasında gösterilen Kraken, bugün yaptığı duyuru ile 4 yeni altcoin projesini platformuna ekleyeceğini açıkladı. Altcoin listeleme duyurusu, kripto para yatırımcılarında büyük heyecan yaratırken, Kraken bu hamle ile işlem çiftlerini de geliştirmiş oldu. 

  Axie Infinity (AXS), Chiliz (CHZ), Origin Protocol (OGN) ve Perpetual Protocol (PERP) altcoin projelerini listeleyeceğini duyuran Kraken borsası resmi açıklamayı yaptı. Bu dört yeni altcoin için alım satım işlemleri 13 Temmuz tarihinde Türkiye saati ile 18.30’da resmen başlayacak. Popüler kripto para borsasında işlem görmeye başlayacak olan altcoinler için para yatırma işlemleri şimdiden başlatıldı.

  Kraken Borsasında Listelenen Altcoinler

  ABD, Kanada, Avustralya ve Japonya’da ikamet edenlere ticaretin açık olmadığını duyuran Kraken, her yeni coinin USD ve EUR cinsinden alım satım için uygun olacağını belirtti. Oyun dünyasına blok zinciri teknolojisini entegre Axie Infinity, özellikle yeni nesil oyunculardan büyük ilgi görüyor. Oyuncuları tarafından işletilen blockchain tabanlı bir trade ve savaş oyunu olan Axie Infinity, son dönemde popülerliğini arttırdı. 

  Kraken borsasında listelenecek bir diğer popüler altcoin projesi de Chiliz (CHZ) oldu. Socios.com tarafından piyasaya sürülen CHZ coin, Ethereum tabanlı bir token olup bu ağda çalışır. Blok zinciri tabanlı araçlar ile kullanıcıların eğlence ve spor kuruluşları arasında etkileşim kurmalarını sağlar. Taraftar tokenlerin pek çoğu Chiliz’e aittir.

  Altcoin Yatırımcılarının İlgisini Çekti 

  Kraken borsasında ayrıca son dönemde öne çıkan altcoinlerden Origin Protokol (OGN) de listelenecek. Blockchain destekli ticareti etkinleştirmeyi amaçlayan bu platform, alıcı ve satıcıların blockchain tabalı bir şekilde işlem yapmalarını sağlar. ABD merkezli en büyük kripto para borsalarından biri olan Kraken platformunda tüm bunlar ile birlikte Perpetual Protocol (PERP) coin de listelenecek. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle