Popüler analist yatırım yapacağı altcoinleri açıkladı

  Kripto para piyasasının popüler analistlerinden Ben Armstrong, piyasada yaşanan sert düzeltmenin ardından yatırım yapacağı altcoinleri açıkladı. Yatırım stratejisinde değişiklik yapan analist, Dogecoin başta olmak üzere VeChain, Binance Coin ve Polkadot’a yatırım yapacağını açıkladı.

  Kripto para piyasası geçen hafta sonu sert bir gerileme yaşadı. Tüm kripto para birimlerinde düşüş yaşanmakla beraber Bitcoin, düştüğü fiyat seviyesi ile yatırımcıları endişelendirdi. Birçok yatırımcı bu düzeltmenin ardından nasıl hamle yapacağını düşünürken ünlü analist Ben Armstrong, Bitcoin’den vazgeçtiğini açıkladı. Ünlü analist Youtube kanalından abonelerine yatırım yapmayı düşündüğü yeni altcoinleri açıkladı.

  Armstrong Bitcoin’i bekletme aşamasına aldığını ve kısa sürede yüksek kazanç beklediğini belirtmekle beraber, yapacağı altcoin yatırımları ile geldikçe küçük kazançlar elde edeceğini belirtti. Analistin listesinde yer alan ilk altcoin son dönemlerde yükselişi ile dikkat çeken Dogecoin oldu. İkinci sırada ise VeChain yer alıyor.

  Ben Armstrong Binance Coin’den büyük yükseliş bekliyor

  Armstrong yatırım yapacağı altcoinlerin hepsinin açıklamakla beraber Binance Coin’in son dönemlerde gösterdiği performans hakkında da açıklamalarda bulundu. Ünlü analist Binance Coin’in Ethereum’a benzer bir hareketlilik içinde olduğunu açıkladı ve büyük yükseliş beklediğini belirtti.

  Binance Coin’in son dönemlerde büyük ölçüde artış gösterdiğini açıklayan Armstrong, geri çekilmesinin de çok sert olmadığına dikkat çekti. Binance Coin’in yükseliş döneminde büyük ivme kazanacağını açıklayan analist, popüler kripto paradan umutlu.

  Armstrong Polkadot’a büyük yatırım yapacak

  Ünlü analist Ben Armstrong yatırım yapacağı son kripto paranın Ethereum’un en büyük rakiplerinden Polkadot olacağını belirtti. Analist Polkadot’a 200 ila 300 bin dolar arasında yatırım yapmayı planlıyor. Armstrong yaşadığı düşüşe rağmen neden Polkadot yatırımı yapacağını da açıkladı. Binance Coin, DOGE ve Ethereum gibi kripto paralara de güvendiğini hatırlatan analist, Pokadot’un daha farklı bir stratejisi olduğunu belirtti.

  Ben Armstrong Polkadot’un son dönemlerde büyük bir performans göstermediğini kabul etmekle beraber kripto paranın inanılmaz bir düşüş yaşadığını açıkladı. Pokadot’un diğer kripto paralarda çok daha büyük bir yüzde ile düştüğünü açıklayan analist bu nedenle yüksek kazanç sağlayacağına inanıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle