Kripto Para

OKEx borsası taraftar tokenleri için kampanya başlattı

  Popüler kripto para borsası OKEx, Galatasaray ve Trabzonspor taraftar tokenlerini listelemeye başladığını duyurdu. Borsa tokenleri listelemekle beraber işlemlerin açılacağı saatleri de yatırımcıları ile paylaştı. OKEx borsası Galatasaray ve Trabzonspor taraftar tokenleri için yatırım yapanlara ödüllerle dolu kampanya da sunacak.

  Kripto para piyasası ile futbol camiası arasındaki iş birliği günden günde artıyor. Futbol kulüplerinin son dönemlerde yoğun olarak ilgilendiği kripto paralar üzerinden yeni bir spor ticareti dönemi başladı. Bu ticaret dönemine dahil olan yeni borsa da OKEx oldu. Kripto para piyasasının popüler borsalarından OKEx, yaptığı yeni açıklama ile Galatasaray taraftar tokeni (GAL) ve Trabzonspor taraftar tokeni (TRA) listelediğini duyurdu. Yatırımcıların da son dönemlerde yoğun ilgi gösterdiği taraftar tokenleri OKEx borsasında işlem görmeye başlayacak.

  Galatasaray ve Trabzonspor taraftar tokenler çıkarmak için bir süre önce Chiliz ile anlaşma yapmıştı. Söz konusu tokenlerin her ikisi de Chiliz platformuna ait tokenler. Temsil ettikleri takımların taraftarlarına çeşitli avantaj sağlayan tokenler artık popüler borsa OKEx üzerinde de işlem görecek.

  Borsa GAL ve TRA işlemlerinin başlayacağı gün ve saatleri açıkladı

  Popüler borsa OKEx, Galatasaray taraftar tokeni ve Trabzanspor taraftar tokenini listelemekten mutluluk duyduğunu belirttiği açıklamasında tokenlerin piyasa işleme gireceği tarih ve saatleri de paylaştı.

  Yatırımcılarına büyük üyelik vb. birçok avantaj sağlayan TRA ve GAL tokenleri ile yatırma işlemlerinin 9 nisan tarihinde başlayacağının açıklandığı duyuruda aynı tarihte spot ticaretinin de başlayacağı belirtildi. 9 nisan tarihi itibari ile yatırım yapabilecek olan yatırımcılar çekme işlemlerine ise 13 nisan tarihi itibari ile başlayacaklar.

  Taraftar tokenleri için yatırım yapanları büyük ödüller bekliyor

  GAL ve TRA tokenlerini listeleyen OKEx borsası aynı zamanda bu tokenlere yatırım yapacak olan kişilere çeşitli avantajlar sağlayacak kampanya başlattığını da duyurdu. Borsa tarafından yapılan duyuruda 9 ve 23 nisan tarihler arasında kampanya yapılacağı belirtildi. GAL ve TRA tokenlerine yatırım yapan ve bu tokenlerle ticaret yapan yatırımcılar ise iPhone 12’lik ödül havuzunu paylaşma ve imzalı forma alma şansı yakalayacaklar. 

  Borsa tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

  OKEx, spot ticaret için GAL ve TRA'yı Listeliyor

  OKEx, Galatasaray Taraftar Token (GAL) ve Trabzonspor Taraftar Token (TRA) piyasamızda listelenmesini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. GAL ve TRA ticareti aşağıdaki programa göre listelenecektir:

  1. GAL & TRA yatırma işlemleri 9 Nisan saat 13: 00 TSİ'de açılacaktır.
  2. GAL / USDT ve TRA / USDTiçin spot ticaret 9 Nisan saat 14: 00'de TSİ’de açılacaktır.
  3. GAL ve TRA para çekme işlemleri 13 Nisan saat 13: 00 TSİ'de açılacaktır.

  Hem GAL hem de TRA, Chiliz platformu için taraftar tokenlarıdır. Her bir taraftar tokenı bir spor takımını veya kulübü temsil eder ve sahiplerine oylama ve üyelik gibi çeşitli haklar verir.

  Varlık adı: Galatasaray Taraftar Token

  Kısaltma: GAL

  Piyasa değeri: 32,945,756 $

  Toplam arz: 10.000.000 GAL

  Dolaşımdaki arz: 3.507.572 GAL

  Varlık adı: Trabzonspor Taraftar Token

  Kısaltma: TRA

  Ayrıca, OKEx'e GAL / TRA yatıran veya ticaretini yapan kullanıcılar etkinliğe katılmaya hak kazanacak. Kazananlar, iPhone12'lık ödül havuzunu paylaşma ve imzalı forma kazanma şansına sahip olacak.

  Etkinlik Dönemi: 9 Nisan 16:00 TSİ - 23 Nisan 16:00 TSİ

  Ödül 1: iPhone12 Şanslı Çekilişine Katılmak için Para Yatırın ve Ticaret Yapın

  Ödül 2: Arkadaşlarınızı Ekstra 50$ Ödülün Keyfini Çıkarmak İçin Davet Edin

  Promosyon sayfası için tıklayınız!

  Bu listeyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen resmi OKEx Telegram grubumuzda veya Destek Merkezi aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Risk uyarısı: Dijital varlıkların alım satımı önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız.

  OKEx

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle