Tecrübeli analist bu altcoin fiyatı yüzde 164 artacak dedi!

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı analistlerden Michael van de Poppe, sosyal medyadaki takipçilerine önemli tüyolar vermeye devam ediyor. Ünlü analist Bitcoin (BTC) ve bir altcoin için güncel analizini paylaştı.

  Kripto para piyasası, uzun süren satışlardan sonra toparlanma sinyalleri gösteriyor. Yatırımcılar bu dönemde piyasadaki yükseliş fırsatlarını en iyi şekilde değerlendirme arayışına girdi. Ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, takipçilerine verdiği güncel yatırım tavsiyesi ile tüm dikkatleri üzerine çekti.

  Kripto para topluluğunda tanınmış isimlerden Poppe, kripto para piyasasına ilişkin tahminlerde bulundu. Tecrübeli analist, BTC’de düzeltmenin son aşamasına gelindiğini ve bir miktar gerilemenin mümkün olduğunu söyledi. Poppe’ye göre BTC fiyatı, büyük boğa koşusunu başlatmadan önce son kez 36 bin – 39 bin dolar aralığına gerileyebilir.

  BTC’de Düzeltmenin Son Aşamasındayız

  Tanınmış analist, BTC fiyatının 41 bin dolarlı seviyelerde fiyatlanmasına rağmen yükseliş hareketini tam olarak başlatmamış olabileceğini söyledi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Michael van de Poppe, BTC dışında altcoin piyasasına ilişkin görüş ve tahminlerini açıkladı.

  Ünlü analiste göre spot BTC ETF’lerinin işlemlere açılmasından sonra meydana gelen satış dalgası altcoin piyasasını sarstı. Yaklaşık 2 haftadır süren bu satış dalgasında pek çok altcoin fiyatında çift haneli kayıplar gözlemlenmişti. Tecrübeli analist, altcoin fiyatlarındaki sert düzeltmenin fırsat kollayan yatırımcılar için ciddi bir alım fırsatı yarattığını vurguladı.

  Altcoin Yatırımcılarına Kaçırılmayacak Fırsat

  Altcoin yatırımcılarına yeni yatırım fırsatları sunan Poppe, Ethereum’un (ETH) rakiplerinden Polkadot’a (DOT) ayrı bir parantez açtı. Analiste göre DOT fiyatı mevcut seviyeden yüzde 164 gibi ciddi bir sıçrama yaparak yatırımcısının yüzünü güldürebilir. Poppe, DOT analizinde fiyatın 5.50 dolar ile 6 dolar arasındaki destekten güç alarak yükselişe geçeceğini söyledi.

  Analistin tahminlerine göre boğa piyasası başladığında DOT fiyatı 9,39 dolar seviyesindeki kritik direnci aşmakta zorlanmayacak. Bu durumda DOT coin fiyat hedefini 17 dolara kadar çıkartan Michael van de Poppe, takipçilerine yatırım tavsiyesinde bulundu.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle