Kripto Para

Binance 2 altcoini listeliyor! Fiyatlar fırladı!

  İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 2 yeni altcoin listeleyeceğini duyurdu. Dev borsanın yaptığı listeleme duyurusu sonrasında altcoin fiyatlarında ciddi oranlarda artış yaşandı.

  Kripto para piyasalarında son dönemlerde gözlenen hareketlilik, 9 Kasım tarihinde lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) yeni bir ATH belirlemesi ile daha hızlandı. Bitcoin 68 bin 493 dolar seviyesine kadar yükseldi, bununla birlikte Ethereum (ETH) da 5 bin dolar sınırına merdiven dayadı. Piyasanın en büyük 2 kripto para biriminin kırdığı rekorlarla birlikte altcoin piyasasında da hareketlilikler yaşanınca, birçok yatırımcı yöünü altcoin pazarına çevirdi. Yatırımcılar, BTC ve ETH’den gelen ataklar sonrası yukarı yönlü hareketlenme potansiyeli olan altcoin araştırmalarını sürdürüyor.

  Binance ENS ve CITY’yi Listeliyor

  Piyasada dikkatler altcoinlere çevrilmişken, bu alanda bir haber işlem hacmi ile en büyük kripto para borsası olan Binance’tan geldi. Binance, 2 yeni altcoin listeleyeceğini duyurdu ve bu duyuru ile birlikte altcoinlerin fiyatında değer artışları yaşandı. Dev borsa, 10 Kasım tarihinde yaptığı duyurusunda Ethereum Name Service (ENS) ve Manchester City Fan Token (CITY) altcoinlerini listeleyeceğini açıkladı. Duyuruda listelemelerin TSİ 10 Kasım 10.00’da yapılacağı belirtildi.

  Binance Tarafından Yapılan ENS Duyurusu

  Binance borsası tarafından yapılan ENS ve CITY tokenlarına ilişkin listeleme duyurusunda şu ifadeler yer aldı:

  “Binance, Ethereum Name Service’i (ENS) listeleyecek ve ENS/BTC, ENS/BNB, ENS/BUSD ve ENS/USDT ticaret çiftleri için 10.11.2021 UTC 07.00’da (TSİ 10.00) alım satımı başlatacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak ENS yatırmaya başlayabilir. ENS için para çekme işlemleri 11.11.2021 UTC 07.00’da (TSİ 10.00) açılacaktır.

  Not: Para çekme açık süresi, kullanıcıların referansı için tahmini bir süredir. Kullanıcılar gerçek durumu para çekme sayfasında görebilirler.”

  Duyuru Sonrası ENS Fiyatı Fırladı

  Binance borsası tarafından yapılan duyuru sonrasında ENS fiyatında yaklaşık %300 oranında bir değer artışı yaşandı. Duyuru öncesi 43 dolar seviyesinde olan ENS fiyatı, duyuru sonrası 120 dolar seviyesine kadar yükseldi ve ardından geri çekilme yaşadı.

  Öte yandan Binance, benzer bir duyuruyu CITY token için de yaptı. CITY token listeleme haberi sonrasında altcoin fiyatında yukarı yönlü hareketlilikler başladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle