Ünlü kripto para analistinden dikkat çekici altcoin tavsiyesi

  Popüler kripto para analisti Nicholas Merten, DeFi sektöründeki yatırımcılar için önemli tavsiyelerde bulundu. Kendi biriktirme sürecine devam ettiğini belirten analist üç altcoin projesini açıkladı…

  Özellikle altcoin yatırımı yapan kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği isimlerden Nicholas Merten, yine dikkat çekici tavsiyelerde bulundu. Ünlü analist, altcoin piyasasında yeni bir boğa piyasasının yolda olduğunu düşünüyor. Sosyal medya hesabından 400 binden fazla takipçisine seslenen Nicholas Merten, hangi kripto para projelerini biriktirdiğini açıkladı.

  Lider kripto para birimi Bitcoin’den gelen likiditenin geleceği parlak olan altcoin projelerine akacağını söyleyen popüler analistin bu açıklamaları dikkat çekti. Defi projelerinin ve misli olmayan tokenların yani NFT’lerin yüksek kazanç sağlama olasılığını vurgulayan Nicholas Merten, önemli tavsiyeler verdi.

  Patlama Yapması Muhtemel Altcoin Projeleri

  Sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine seslenen Nicholas Merten, bir sonraki altcoin boğa rallisinden önce Uniswap biriktirdiğini söyledi. Analiste göre tek taraflı likidite gibi ek özelliklere sahip olan bu proje, bu ay Uniswap V3 güncellemesi ile yükseliş trendini başlatacak: “İyimserlik burada. Sadece bazı büyük hacimli oyunların gerçekten patlamaya başladığı o katalizör anını bekliyor. ”

  Kripto para topluluğunda başarılı tahminleri ile tanınan analistin bir sonraki altcoin projesi ise Benchmark Protocol (MARK) oldu. Merten, bu projeyi volatiliteyi ölçmek için bir piyasa endeksi olarak tanımlandırdı. Bu sayede MARK sahiplerinin daha istikrarlı likidite elde edebileceklerini tahmin ediyor. 

  Stacks (STX) Fiyatında Yükseliş Beklentisi 

  Popüler analist bunun yanı sıra Stacks (STX) yatırımı konusunda da altcoin takipçilerine önemli tavsiyelerde bulundu. Bitcoin ağının ikincil bir katmanında akıllı sözleşme tarzı uygulamalar oluşturmayı amaçlayan bir platform olan Stacks’in yükseliş trendine girmesi bekleniyor. Popüler analist, STX’in yalnızca ödemelere odaklanmakla kalmayıp, uygulama oluşturmak için gerçek bir zemin hazırlamasına da vurgu yaptı. Analistin bu açıklamaları kripto para topluluğunda büyük ilgi gördü. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle