Uzman yatırımcıdan sonraki döngüde öne çıkacak kriptolar

  Yatırım dünyasında “Wolf Street Kurdu” olarak bilinen Jordan Belfort, kripto paralarda bir sonraki boğa piyasasını değerlendirdi. Yatırım uzmanı, gelecekteki rallide ön plana çıkacak kripto paraları paylaştı…

  Kripto para piyasasında hareketli bir dönemden geçiliyor. Yatırımcılar olası bir dip fiyata odaklanmalarına rağmen, başta Bitcoin olmak üzere tüm kriptolardaki çöküş dikkat çekti. Piyasaya dair endişeler artarken bu belirsizlik ortamında yatırımcılar gelecekteki rallinin hangi koşullarda yaşanacağını araştırmaya başladı. 

  Finans dünyasında “The Wolf of Wall Street” olarak tanınan eski borsacı Jordan Belfort gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. Önceki açıklamalarında yüksek oynaklık sürecinde piyasayı yönetme konusunda yatırımcılara önemli ipuçları veren uzman bu sefer ralli sürecine değindi. Bitcoin’in uzun vadeli bir değer deposu olduğunu belirten Jordan Belfort, bu varlığın en az 3 yıl sonra getiri sağlayacağını savunuyor. 

  Bitcoin’den Kazanmanın Yöntemi 

  Tecrübeli yatırımcı Bitcoin’in sıfıra düşeceğine ilişkin iddiaların hatalı olduğuna dikkat çekerken uzun vadeli yatırım hakkında şunları söyledi: “Üç, dört ya da beş yıllık bir ufku ele alırsanız, para kazanmadığınız için şok olurum. Çünkü altında yatan temeller gerçekten güçlüdür. Bence yalnızca nerede olduğunu bilmenizin an meselesi olduğunu düşünüyorum. Sınırlı bir arza sahip.”

  Kripto para topluluğu, Bitcoin fiyatındaki asıl yükselişin, kripto para sektörüne yönelik düzenlemelerin tamamlandığında gelmesini bekliyor. Eski borsacı Belfort, bir sonraki boğa döngüsünde iki farklı kripto para biriminin ön planda olacağını söyledi. Deneyimli yatırımcı, piyasada binlerce kripto para birimi olmasına rağmen yatırımcıların Bitcoin ve Ethereum’a odaklanmaları gerektiğini vurguladı. 

  BTC ve ETH’de Kazanç Beklentisi

  Lider kripto para birimi Bitcoin’in kripto para düzenlemelerinden sağlam çıkabilecek bir varlık olduğunu söyleyen Belfort şu ifadeleri kullandı: “Yakın zamanda bir yere gitmez. Durumu Ethereum’a çok benzer. İnsanların başka teknolojiler geliştirmesi için merkeziyetsiz finans (DeFi) açısından gerçekten geniş kullanım durumlarına sahip ilk kripto. Yani orada da bakarsanız katledilmiş bir Ethereum var. Ancak eğer uzun süredir Ethereum’da iseniz bilirsiniz, hiçbir şey garanti değil. Şans önümüzdeki üç ila beş yıl içinde hızla geri dönecek. sonraki boğa döngüsünde yaşanacak.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle