Kripto Para

Haftalık En Çok Kazandıran Altcoinler 13 – 20 Kasım 2021

  Geride kalan son 7 günlük sürede popüler altcoin projelerinde düşüş sinyalleri takip edildi. Ancak düşük hacimli diğer kripto para birimlerinde ise yatırımcısını sevindiren ralliler görülüyor. Kripto para piyasası genelinde düşüşler yaşanırken bu altcoinlere sahip olan yatırımcılar ciddi oranda kazançlar elde edebildi.

  13 Kasım ile 20 Kasım 2021 tarihleri arasında haftalık en çok kazandıran altcoin projelerini ve gelişmeleri özel haberimizde bulabilirsiniz. 

  Velas (VLX)

  Haftalık bazda yatırımcısına en fazla kazandıran altcoinlerin başında yüzde 78.19 oranında değer kazanan Velas (VLX) coin geldi. Yerli kripto para yatırımcılarının pek fazla göz önünde tutmadıkları bu kripto para son günlerce ciddi oranda değer kazandı. Kripto para piyasası genelinde düşüş sinyalleri görülmesine rağmen VLX coin fiyatında yükseliş trendi devam etti. 

  Bu göz alıcı performans ile birlikte VLX coin yatırımcısına geride kalan haftanın en çok kazandıran kripto para birimi oldu. Günümüzde NFT endüstrisinde çeşitli blok zincirleri öne çıkmak için rekabet ediyor, ancak proje sahipleri ve topluluk tarafından öngörülen gerçek ölçeklendirme için gerekli altyapıyı sağlayamıyorlar. Bu konuda Velas fark yaratmaya başladı ve hemen değer kazanarak bu başarısının karşılığını aldı. 

  Velas blok zinciri son gelişmelerle birlikte verimli olabileceğini ve günümüzde çeşitli başarılı projeleri kapsayan büyüyen bir ekosisteme sahip olduğunu gösterdi. Velas ve GPNFTS arasında yakın zamanda duyurulan ortaklık, bir niş ve özel pazara sahip bir NFT projesi ile tam başarı için gereken ölçeklenebilirliği sağlayabilen bir blok zinciri arasındaki işbirliğini ortaya koydu. Bu ortaklık sonrasında VLX coin fiyatı piyasa genelinde düşüş olmasına rağmen hızla tırmandı. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 VLX fiyatı %velas+try% TL. Döviz cinsinden ise %velas+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Velas fiyatı 24 saatte %velas+yuzde%.

  WAX (WAXP)

  Yerli kripto para yatırımcılarının zaman zaman cüzdanlarında yer verdikleri WAX (WAXP) coin de haftanın en çok kazandıranları listesine girdi. Son 7 gün içinde WAXP coin fiyatı yüzde 60 civarında bir artış performansı gösterdi. Yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başaran WAXP coin yükselişinde önemli gelişmeler etkili oldu. 

  13 Kasım ile 20 Kasım 2021 tarihleri arasında haftalık en çok kazandıran altcoin projelerini ve gelişmeleri özel haberimizde bulabilirsiniz. ilgili konuların giderek daha fazla gündeme geldi. Popüler spor, oyun veya filmlerden en yeni koleksiyoncu kartlarını veya aksiyon figürlerini yaratan geniş üretim hatları metaverse tokenlerine dönüşmesiyle dikkat çekti. 

  Bunlardan biri olan WAX (Worldwide Asset eXchange) aynı öğelerin kişisel dijital cüzdanlarda kolayca saklanabilen veya çok az parayla aktarılabilen dijital versiyonlarını sunuyor. WAXP coin fiyatı da artan ilgiye paralel olarak değer kazanmaya başladı. Haftanın en çok kazandıran altcoin projelerinden biri de WAXP oldu. 

  Güncel durumda 1 WAXP fiyatı %wax+try% TL. Döviz cinsinden ise %wax+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, WAX 24 saatte %wax+yuzde%.

  The Sandbox (SAND)

  Metaverse çılgınlığı kripto para piyasasını kasıp kavururken bir başka metaverse tokeni olan The Sandbox (SAND) yükselişini sürdürdü. Kripto para piyasası genelindeki ayı sinyallerine rağmen SAND coin hızla değer kazandı. Yerli yatırımcıların radarına takılan SAND coin, en popüler metaverse tokenlerinden biri olarak gösteriliyor. SAND coin haftalık bazda yüzde 45’ten fazla değer kazanarak yatırımcısını sevindirmeyi başardı. 

  Metaverse odaklı projelerin hızla artan popülaritesi, büyük ölçüde, merkezi olmayan finans (DeFi) ve NFT teknolojisinde var olan potansiyeli keşfeden popüler kültür ve tanınmış ünlüler tarafından benimsenmesiyle başladı. Bu popülerliğin ardından The Sandbox ve Decentraland gibi büyüyen sanal gayrimenkul alanıyla ilgilenen projeler, geçtiğimiz ay hem token fiyatlarında hem de protokolleriyle etkileşime giren kullanıcı sayısında önemli bir büyüme kaydetti.

  SAND coin metaverse projelerine olan ilginin artmasıyla yeni bir yükseliş dalgası başlattı. Kripto para piyasası genelinde düşüş trendi görülmesine rağmen SAND coin fiyatı hızla yükseldi ve yatırımcılarına kazanç sağladı. Metaverse'nin yörüngesi, ticaretin ve sosyalleşmenin geleceği için temel oluşturmaya odaklanan projeler zaman içinde en karlı yatırımlar olacak şekilde yukarı doğru devam ediyor.

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 SAND fiyatı %the-sandbox+try% TL. Döviz cinsinden ise %the-sandbox+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, The Sandbox 24 saatte %the-sandbox+yuzde%.

  Crypto.com Coin (CRO)

  Son dönemde adından sık sık söz ettiren Crypto.com Coin (CRO), bomba gibi patlamaya hazır potansiyeli ile dikkat çekiyordu. Gümbür gümbür gelen CRO coin fiyatı geride kalan 7 günlük sürede yüzde 39.68 oranında artmayı başardı. Böylelikle CRO coin yatırımcıları da bekledikleri değer artışına sonunda kavuştu. Haftanın en çok kazandıran altcoin projelerinden biri olan CRO coin yükselişinde de önemli haberler etkili oldu. 

  Bitcoin’in konsolidasyon süreci aynen devam ederken yatırımcısına kazanç sağlayan kripto para birimleri arasında CRO token dikkat çekti. BTC'nin yörüngesi zayıfladıkça Crypto.com ve Curve DAO gibi DeFi projelerine sermaye akışı akıyor gibi görünüyordu. Kripto para basınında yer alan haberler yükselişi tetikledi. 

  Crypto.com'un yerel kripto para birimi CRO, şirketin Los Angeles'taki Staples Center'ın isim haklarını kazanmasının ardından 18 Kasım'da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,593 dolara ulaştı. Staples Center'ın adını önümüzdeki 20 yıl boyunca Crypto.com olarak değiştirmesi için Anschutz Entertainment Group'a 700 milyon dolar ödediğini duyurdu.

  Bu anlaşma, Crypto.com'un kamu bilincini artırdı ve kripto para yatırımcıların Crypto.com ekosistemindeki çeşitli varlıklar arasında bir aracı anlaşma tokeni olan CRO için teklifleri arttı. CRO token, ekosistemine akan kurumsal paranın da göstergesiydi. 

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 CRO fiyatı %crypto-com-chain+try% TL. Döviz cinsinden ise %crypto-com-chain+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Crypto.com Coin 24 saatte %crypto-com-chain+yuzde%.

  Avalanche (AVAX)

  Yerli kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği Emin Gün Sirer tarafından kripto para piyasasına sürülen Avalanche (AVAX) hızlı değer kazandı. Uzun bir süredir patlama yapması beklenen AVAX coinin hızlı yükselişi yatırımcısını sevindirdi. AVAX coin fiyatı son 7 gün içinde yüzde 33.88 oranında değer kazandı. Bu yükselişin arkasındaki en büyük haber ise dev borsanın AVAX coini listeleme haberi oldu. 

  Uzun bir süredir yerli kripto para yatırımcılarının altcoin portföyünde yer edinen AVAX coin, büyük bir listeleme haberiyle gündeme geldi. 20 Kasım tarihinde AVAX coin dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance platformunda listelenmeye başladı. Bu duyurunun basında yer almasıyla birlikte son günlerde kademeli yükselen AVAX coin fiyatında hızlı bir boğa rallisi başladı. 

  Avalanche, birlikte çalışabilir, yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir ekosistemde merkezi olmayan uygulamaları başlatmak için açık kaynaklı bir platformdur. Avalanche, neredeyse anında işlem kesinliği ile küresel finans ölçeği için oluşturulmuş ilk merkezi olmayan akıllı sözleşmeler platformu olmasıyla ünlüdür. Bu avantajlarına ek olarak, Solidity kullanıma hazır olduğu için Ethereum geliştiricileri hızla Avalanche'ı geliştirebiliyor. 

  An itibari ile 1 AVAX fiyatı %avalanche-2+try% TL. Döviz cinsinden ise %avalanche-2+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Avalanche 24 saatte %avalanche-2+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle