Hatasız tahminleriyle bilinen analistten rekor ADA tahmini

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği başarılı analist Crypto Capo, son paylaşımıyla gündeme geldi. Twitter üzerinden başarılı analizleri ile tanınan anonim analistin hedefinde Cardano (ADA) fiyatı vardı…

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatının geçtiğimiz dönemdeki sert düşüşünü önceden tahmin etmesi ile dikkatleri üzerine çeken analistten yeni açıklamalar geldi. Kripto para yatırımcılarının sosyal medyada takip ettiği anonim kripto para analisti Crypto Capo, bu sefer Cardano fiyatını yorumladı. 

  Crypto Capo’nun BTC fiyatının düşüşünü bildikten sonra 50 bin dolarlık fiyat tahmininde de başarılı olması, kısa sürede sektörde ün kazanmasına yol açtı. Başarılı tahminleri ile öne çıkan popüler analist, kripto para piyasasında kazanç elde etmek isteyen binlerce yatırımcı tarafından takip ediliyor. Twitter üzerinden paylaşımda bulunan Crypto Capo, bu sefer Bitcoin dışında bir kripto para birimi hakkında tahminde bulundu.

  Cardano (ADA) Fiyatında Dikkat Çekici Tahmin

  Ünlü analist Crypto Capo, son paylaşımında kısa süre önce rekor kıran fakat bunun ardından konsolidasyon sürecine giren Cardano (ADA) fiyatına değindi. Ünlü analiste göre ADA fiyatının yakın dönemde büyük bir sıçrama yapması çok muhtemel görülüyor. ADA fiyatı hakkında net bir seviye tahmininde bulunan popüler analistin bu paylaşımları sosyal medyada büyük ilgi gördü.

  Yakın zamandaki son 3 fiyat analizinde 3 başarılı tahmin yapan Crypto Capo, bu sebeple kripto para yatırımcılarından büyük ilgi görüyor. ADA fiyatının yıl başından bu yana geldiği süreci de başarılı tahmin eden popüler analist, yıl sonunda çok yüksek seviyeleri işaret etti. Cardano (ADA) fiyatının uzun vadede 20 katına çıkacağını belirten popüler analistin bu açıklamaları altcoin yatırımcılarını heyecanlandırdı.

  ADA Fiyatında Yükseliş Beklentisi

  Bu fiyat tahmininde bulunan kripto para analistleri sadece Crypto Capo ile sınırlı kalmadı. Orion Protocol CEO’su ve kurucu ortağı Alexey Koloskov da Cardano fiyatında büyük bir patlama için geri sayımın devam ettiğini söylüyor. Son dönemde ani yükselişleri ile dikkatleri üzerine çeken ADA, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra konsolidasyon sürecine girmişti. 

  Kripto para borsalarındaki en son güncel verilerde 1 ADA fiyatı %cardano+try% TL. Döviz cinsinden ise %cardano+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Cardano fiyatı 24 saatte %cardano+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle