Ünlü kripto para analisti BTC’deki son durumu yorumladı

  Kripto para dünyasının önde gelen trader ve analistlerinden Hollandalı Michael van de Poppe, Bitcoin’in son görünümünü yorumladı. Kripto para piyasasındaki belirsizlik devam ederken ünlü analist perakende yatırımcılar için bazı noktalara dikkat çekti…

  Kripto para piyasası bir süredir belirsizliklerin merkezi haline geldi. Nisan ayında 65 bin dolar seviyesine kadar çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Bitcoin (BTC), son dönemde tat vermiyor. Uzun bir süredir 30 bin dolar ile 40 bin dolar barajlarının arasına sıkışıp kalan BTC’de yatırımcılar artık yükseliş rallisinin başlamasını bekliyor.

  Kripto para piyasası ve Bitcoin’in son durumu hakkında yorum yapan analistler arasında Michael van de Poppe de yer aldı. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği Hollandalı trader ve analist, önemli açıklamalar yaptı. 

  Hedef Seviyeleri Belirledi

  Lider kripto para birimi Bitcoin, Çin’den gelen son kripto para madenciliği kapatma haberlerinin ardından bir kez daha düşüş hareketi yaptı. BTC, kripto para basınında bu haber yankılanmadan önce 33 bin dolar seviyelerinde tutunma savaşı veriyordu. Ancak olumsuz haberler ve panik satışları ile birlikte en büyük kripto para biriminin fiyatı 31 bin 500 dolarlı seviyelere kadar geriledi.

  Deneyimli analist, kişisel Twitter hesabından Bitcoin’in son görüntüsünü yorumladı. BTC’nin gerilediği 31 bin 500 dolar seviyesinden iyi bir sıçrama kaydettiğine dikkat çeken analist, yatırımcıların takip etmesi gereken seviyeleri açıkladı. Michael van de Poppe değerlendirmesine göre yatırımcılar Bitcoin’de takip edilmesi gereken önemli seviye olarak 32 bin 600 dolar civarına odaklanmalı.

  Altcoin Piyasasını da Etkileyebilir

  Kripto para topluluğu arasında en popüler analistlerden biri olan Michael van de Poppe, Bitcoin’in hedef seviyede kalıcı olması durumundaki ihtimalleri değerlendirdi. Eğer BTC fiyatı 32 bin 600 dolar üzerinde kalıcı olursa, 34 bin 500 dolarlı yeni hedeflere yelken açabilir. Ünlü analist ayrıca BTC’nin bu hareketi başlatması durumunda altcoin projelerinin de lider kripto para birimini takip edeceklerini söyledi. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle