Kriptopara

2021’in Flaş Altcoinleri: Liste Sürekli Değişiyor!

  2021 yılının en çok dikkat çeken flaş altcoinleri listesi, daha çok düşük işlem ücreti sunma avantajıyla öne çıkan altcoinlerden oluşuyor. Diğer yandan bu altcoinler yeni nesil teknolojileri ile dikkat çekiyorlar. 2021’de yatırımcının ilgisini üzerine çekecek olan Hegic, Loopring, HEDG ve diğer tüm altcoin birimlerini detaylı olarak bu yazımızda ele alacağız. 

  Hegic (HEGIC)

  Hegic Coin 2021 yılında ünlü trader aynı zamanda DataDash kurucusu Nicholas Merten’in yakından izlediği altcoin oldu. DataDash kurucusu HEGIC’in 2021 senesinde en yüksek değer kazanımı yaşayacak altcoinlerden olduğunu açıkladı. 2021’de izlenmesi gereken 10 kripto para birimi olarak öne sürdüğü coinlerin içinde Hegic Coin’in 5 yılda 100x artışa gideceğini belirtiyor. Bu sene içinde ise 1 dolar fiyatının gündeme geleceğini ifade ediyor.

  Güncel verilere göre şu anda 1 Hegic fiyatı %hegic+try% TL. Döviz cinsinden ise %hegic+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Hegic fiyatı 24 saatte %hegic+yuzde%.

  Warp (WARP)

  Warp, analistler tarafından 2021 yılında yatırma değer altcoinler listesinde bulunuyor. Warp Finance’nin dikkat çeken ve fırtınalı dönemleri atlatmayı başaran imajının yerel token olan WARP’ı da popülerleştirdiği belirtiliyor. 

  Warp Finance daha önceden sorunlu olduğu kişilerden 2021 yılında %75’lik bir tazminat fonu alacak. Bu durumun ise WARP itibarını yükselteceğini gösteriyor. Analistler WAPR’ın sene sonunda 0,050 dolar rakamına ulaşmasını öngörüyorlar.

  Güncel verilere göre şu anda 1 WARP fiyatı %warp-finance+try% TL. Döviz cinsinden ise %warp-finance+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Warp fiyatı 24 saatte %warp-finance+yuzde%.

  Loopring (LRC)

  Loopring (LRC), 2021’de analistlerin dikkatini çeken bir diğer altcoin oldu. WAPR ile aynı anda değer kazanımı yaşması bekleniyor. Analistler Loopring’in otomatik piyasa yapıcı yanının AMM şeklinde yükseltilmesinin, onun daha fazla tercih edilmesine sebep olacağını açıkladılar. Artık saniyede 2.025’in üstünde işlem onayı yapabilen bir ağa sahip olması onu 2021’de öne çıkarıyor.

  2021 yılı ikinci yarısında LRC’yi deneyimlemek isteyen çok fazla trader olacağı belirtiliyor. Şimdiden Nicholas Merten gibi isimlerin favorileri arasında olmayı başardı. Analistler Loopring Coin’in 2021 ikinci yarısında 1 dolar seviyesini aşacağını belirttiler. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 LRC fiyatı %loopring+try% TL. Döviz cinsinden ise %loopring+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Loopring fiyatı 24 saatte %loopring+yuzde%.

  dHEDGE (HEDG)

  dHEDGE Coin, 2021 yılında avantajları ile sahneye çıkıp alım taleplerini karşılayacak olan kripto para birimi olarak listelerde yer aldı. Analistler HEDG’nin herkes için Synthethix protokolünde güçlenmiş sentetik portföyle oluşturabilmesine imkan sağladığını bu yanı ile tercih edilirliğinin yükseldiğini açıkladılar.

  Bireysel yatırımcılar veya yatırım gurupları, daha düşük yönetişim ücreti ile işlem yapmak için HEDG alımına yöneliyorlar. Piyasaya ilişkin yüksek performansı sunan bu alt coin’in 2021 yılı ikinci yarısında 3 dolar rakamının üstüne çıkması bekleniyor. 

  Chainlink (LINK)

  Chainlink Coin, 2021 senesinden analistlerin adından en çok söz ettikleri kripto para birimi oldu. Analistler LINK’in senelik süreç içinde 15 bin dolar rakamına ulaşacağını öngörüyorlar. Geleceğinin çok parlak olduğu ve BTC’yi korkutan bir rakip olduğu vurgulanıyor.

  LINK’in 10 bin dolar düzeyinde konumlanacağı tahmin edilen fiyat değerine, 2021 yılının ikinci yarısı içinde ulaşacağı tahmin edildi. 5 yılsonunda 100x değer kazanımı beklenen LINK’ın, ikinci yarıda ilk olarak ETH yatırımcılarından alım talebi görmesi bekleniyor. 

  Anlık verilere göre 1 LINK fiyatı %chainlink+try% TL. Döviz cinsinden ise %chainlink+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Chainlink fiyatı 24 saatte %chainlink+yuzde%.

  Synthetix (SNX)

  Synthetix (SNX), analistlerin 2021 yılı sonuna kadar 30 dolarlık fiyat düzeyine ulaşmasını bekledikleri altcoin oldu. Bu tahmin ile gündeme oturan SNX için uzun vadeli bir analiz yapıldı. 

  Analistler 11x değer kazanımının 3 yıllık sürede gündeme geleceğini düşünüyorlar. SNX ile birlikte değer kazanımına şahit olması beklenen diğer altcoinler ise LEND ve REN olarak gündeme geldi. Bu üç coin analistler tarafından işaret ediliyor. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 SNX fiyatı %havven+try% TL. Döviz cinsinden ise %havven+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Synthetix fiyatı 24 saatte %havven+yuzde%.

  Binance Coin (BNB)

  2021 yılına damgasını vuracak olan diğer bir kripto para birimi ise BNB Coin olarak gündeme yansıyor. Binance Coin’in Binance borsasından aldığı güç ve borsa üyelerinin alım talepleri ile rekor fiyatı 2021 içinde gündeme taşıyacağı düşünülüyor. Analistler BNB Coin’in önümüzdeki seneye kadar en az% 17’lik değer kazanımı yapacağını belirttiler.

  BNB Coin’in çokça 2021 ikinci yarısında 300 dolarlık fiyata ulaşması bekleniyor. Analistler Binance Coin’in ETH ile ilk sırada yarışacağını düşünüyorlar. BNB’nin 2023 yılında ise 380 dolarlık fiyat değerine ulaşacağı analistlerce belirtildi.

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 BNB fiyatı %binancecoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %binancecoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Binance Coin 24 saatte %binancecoin+yuzde%.

  Sonuç

  Oldukça hareketli ve volatil bir yapıya sahip olan kripto para piyasalarında doğru pozisyon almak oldukça zor bir iştir. Doğru ve kazançlı pozisyonları tespit edebilmek adına doğru ve derin araştırmalar yapmak gerekiyor. Analistlerin 2021 yılı için değerleneceğini düşündüğü altcoinleri sizin için bu yazımızda listeledik. Okurlarımız için değerli bir başlangıç noktası olmasını diliyoruz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle