Kripto Para

Bu altcoine Binance desteği geldi! Yeni yatırım fırsatı mı?

  Kripto para piyasasında ABD Merkez Bankası (FED) belirsizliği sürüyor. Bu süreçte altcoin yatırımcılarını yakından ilgilendiren duyuru Binance’den geldi. Dev borsa bir altcoine destek açıkladı.

  Kripto para yatırımcıları piyasadaki son gelişmeleri yakından takip ediyor. En büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatındaki hareketlilikler altcoin piyasasını da etkiliyor. Tarihi verilere bakıldığında eylül ayını sıkıntılı geçiren kripto paralarda boğa piyasası sinyalleri aranıyor.

  Altcoin yatırımcılarını yakından ilgilendiren bir duyuru geldi. Kripto para dünyasının en büyük borsası olan Binance bir altcoine daha destek açıkladı. Dev borsanın resmi X hesabından yapılan paylaşımla birlikte altcoin piyasası hareketlendi. Yatırımcılar borsadan destek gören projedeki kazanç fırsatlarını değerlendirmeye başladı.

  ZEN Projesi de Binance Desteği Aldı

  Binance’in X hesabından yapılan paylaşımda Horizen (ZEN) projesinin ağ yükseltmesine ve hard forkuna destek verileceği duyuruldu: “Binance, iki aşamada gerçekleşecek olan Horizen (ZEN) ağ yükseltmesini ve hard fork’u destekleyecektir. İlk aşama yaklaşık olarak 19.09.2023 saat 19:00 UTC’de gerçekleşecek. Ağa token yatırma ve çekme işlemleri, 19.09.2023 saat 18:00 UTC tarihinden itibaren askıya alınacaktır.”

  Borsanın açıklamasında ağ yükseltmesinin ikinci aşamasının 26.09.2023 saat 10:00 UTC’de gerçekleşeceği belirtildi. Bu süreçte ise ağa token yatırma ve çekme işlemleri aynı gün saat 09.00 UTC’den itibaren askıya alınacak. Bu işlemler ağdaki token ticaretini etkilemeyecek. Altcoin yatırımcılarını yakından ilgilendiren bu duyuru sonrasında ZEN coin fiyatında yükseliş gerçekleşti.

  ZEN Fiyatında Yükseliş Sinyalleri

  Binance tarafından ağ güncellemesi desteklenecek olan ZEN projesinde yükseliş hareketi dikkatlerden kaçmadı. Dev borsanın duyurusuna göre bu tokenler için para yatırma ve çekme işlemleri, yükseltilmiş ağın stabil olduğu kabul edildikten sonra yeniden açılacak. ZEN fiyatı, bu paylaşımın hemen ardından hareketlenerek kısa sürede yüzde 3’ün üzerinde artış yaşadı.

  Altcoin yatırımcıları için yeni bir kazanç fırsatı sunan ZEN coin, Horizen platformunun yerel kripto para birimidir. Gizlilik odaklı kripto paralardan biri olan ZEN kullanıcılara T ve Z adresleri sunuyor. BTC’ye benzer şekilde işlem yapmak için herkese açık blockchain sistemini kullanan projenin kurucuları Robert Viglione ve Rolf Versluis’tir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle