Altcoin yatırımcılarına müjde! Ünlü analist: Bu altcoinde kemerleri bağlayın

  Kripto para topluluğunda Altcoin Sherpa olarak tanınan anonim kripto para analisti altcoin piyasasındaki son durumu değerlendirdi. Sıçramaya yapacak altcoin projesi arayanlara seslenen ünlü analist Ethereum tabanlı bir projede müjdeyi verdi. Altcoin Sherpa’nın yükseliş beklentisi yatırımcıları heyecanlandırdı.

  Kripto para analisti ve traderı Altcoin Sherpa, yatırımcıların dikkatini çeken altcoin analiziyle gündeme geldi. Anonim analist, Ethereum ağında inşa edilen bir altcoin projesi olan Maker (MKR) grafiğini yorumladı. Deneyimli analist MKR fiyatında ciddi bir fiyat artışı beklediğini söyledi. Popüler analistin güncel değerlendirmesi yatırımcılarda heyecan yarattı.

  Altcoin Sherpa son yorumunda mevcut piyasada satış baskısının oluşmasına rağmen bazı altcoin projelerinin atak yapabileceğini söyledi. MKR projesini öne çıkaran ünlü analist, bu projenin grafiğine göre muazzam bir sıçrama potansiyeli olduğunu vurguladı. MKR fiyatının yaklaşık bin 300 dolardaki direnç seviyesinin üzerine çıkması durumunda asıl yükseliş başlayacak.

  MKR Fiyatında Yüzde 30 Kazanç Potansiyeli

  Deneyimli kripto para analisti, MKR fiyatında bin 300 dolar seviyelerindeki direncin kırılması halinde mevcut fiyattan yüzde 30’luk bir kâr marjı bekliyor. Altcoin Sherpa’nın MKR coin için verdiği bir sonraki hedef fiyat bin 700 dolar oldu. Bu paylaşım altcoin yatırımcılarının dikkatinden kaçmazken MKR fiyatındaki hareketlilik sürüyor.

  LINK ve BTC Grafiğinde Son Durum

  Kripto para analisti Altcoin Sherpa’nın bir diğer değerlendirmesi Chainlink (LINK) grafiği oldu. Altcoin yatırımcılarının radarındaki projelerden olan LINK’in güçlü bir altcoin olduğunu hatırlatan Sherpa, satın alma seviyelerini 5.50 dolar ve 7.50 dolar arası olarak açıkladı. Öte yandan LINK grafiğinde tam 450 gündür devam eden konsolidasyon sürecine rağmen proje sağlam kalmaya devam ediyor.

  Deneyimli analist son olarak en büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatındaki olası seviyeleri yorumladı. Eğer lider kripto para birimi 29 bin 759 dolar seviyesini aşarsa yeniden 32 bin doları test edebilir. Altcoin Sherpa, BTC’de orta vadede 30 bin dolarda ikna edici bir tutunma görülürse hedefin 40 bin dolara kadar çıkabileceğini söyledi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle